Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

Nasz staruszek Promyczek pojechał do swojego Domku i koszty jakie poniósł za transport w wysokości 300zł ,a pokryła je w całości sama  Zagrodowy pies polski prosiła przekazać dla Teriego.Przelew na tę sumę zrobiłam 26.04.17

cyt. Zagrodowy pies polski,

" Może te pieniążki Promyczka przyniosą szczęście także Teri, niech Teri znajdzie także dobry domek   "

Ja również życzę Dobrego domku dla Terusia!

Anulko,potwierdź proszę na wątku Promyczka jak pieniążki dotrą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem po wstępnej rozmowie z p.Iwoną w sprawie adopcji Teriego i domek zapowiada się bardzo dobrze :) Teri zamieszkał by dosłownie dwa kroki od Anuli i nie raz spotkała by go na pobliskiej łące :) Jest tylko jedno ale...Państwo są alergikami i chcieli by Teriego wziąć na tydzień do siebie aby sprawdzić, czy alergia nie wybuchnie z siłą wulkanu.Decyzja absolutnie przemyślana i odpowiedzialna bo nie chcą  aby adopcja  była ze szkodą dla Rodziny i dla Teri.Jestem w trakcie załatwiania wizyty p/a.

Link to comment
Share on other sites

ciekawe, nie mieli dotad psa? w moich rejonach ktos oddawal maltanczyka (pies z wlosem), wybranego dla alergika, bo jednak uczulal, niby z wlosem, (nie sierscia) nie uczulaja

ja sama alergik (pylki, koty, troche psy- najbardziej chyba rude/biale ostrowlose, czy to nie kwestia wydzieliny?)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

ciekawe, nie mieli dotad psa? w moich rejonach ktos oddawal maltanczyka (pies z wlosem), wybranego dla alergika, bo jednak uczulal (niby z wlosem, nie sierscia) nie uczulaja

ja sama alergik (pylki, koty, troche psy- najbardziej chyba rude/biale ostrowlose, czy to nie kwestia wydzieliny?)

Właśnie na to nie ma reguły i nie zależy to od rasy a raczej owej wydzieliny.Syn Państwa ma uczulenie na koty a królik był swego czasu w domu i nic się nie działo.Pani Iwona siłą rzeczy zgłębiła wiedzę o alergiach i też wie,że wcale dany pies nie musi uczulać.Stąd ta prośba o tydzień bycia z Terim bo wizyta w hoteliku to za krótki czas kontaktu, aby cokolwiek miało się objawić.Przez kilka dni nagromadzi się taka ilość alergenów,która pozwoli ocenić czy się coś dzieje,czy nie....

Link to comment
Share on other sites

Teraz właśnie rozmawiałam z Anią,która zadziałała jak błyskawica i juz jest po wizycie p/a.Rodzina była w komplecie i przyszedł szwagier Pani Iwony,który jest bardzo zaangażowany w adopcję Teriego.Mieszkanie spore i Teri miałby dość dużo miejsca i pełnej swobody.Dodatkowo Państwo mają nieopodal ogrodzoną działkę rekreacyjną,wiec tam też Teri mógłby się wyhasać.Państwo zadawali mnóstwo pytań Ani związanych z pielęgnacją,karmą,szczepieniami itd. wykazując bardzo wielkie zaangażowanie w sprawie adopcji nowego członka Rodziny.W razie nieprzewidzianych wyjazdów,tam gdzie nie mogli by zabrać psa ze sobą to właśnie szwagier wziął by Teriego pod swoją opiekę.Ania odniosła bardzo pozytywne wrażenie i uważa,że to naprawdę dobry domek i godny polecenia.Była na wizycie ze swoim Labkiem i tu Państwo też spisali się na medal.Alergię mają na koty więc jest nadzieja,że nie wystąpi przy dłuższym kontakcie z psem.W razie czego zapewniali,że jest teraz tyle dostępnych "odczulaczy" że gdyby kiedyś coś się pojawiło to będą coś z tym robić.

Jutro zadzwonię do p.Iwony i ponieważ wyjeżdżają na przedłużony weekend, to jeszcze zaproponują aby na spokojnie to wszystko sobie przemyśleli....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

to ja już zaciskam:)

Dzięki kiyoshi,bo sa naprawdę potrzebne :)

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Ja też trzymam kciuki. To juz cała trójka z Zamościa byłaby w domkach :)

Miejmy kochana taką nadzieję,że nic tego nie zmieni! :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Trzymam kciuki i nie mogę doczekać się środy:)

Środy jak środy ale te 7 dni to będzie bardzo długie oczekiwanie czy Teri będzie miał swój domek.

Wyróżniłam OLX tak na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2017 o 12:45, WiosnaA napisał:

Nasz staruszek Promyczek pojechał do swojego Domku i koszty jakie poniósł za transport w wysokości 300zł ,a pokryła je w całości sama  Zagrodowy pies polski prosiła przekazać dla Teriego.Przelew na tę sumę zrobiłam 26.04.17

cyt. Zagrodowy pies polski,

" Może te pieniążki Promyczka przyniosą szczęście także Teri, niech Teri znajdzie także dobry domek   "

Ja również życzę Dobrego domku dla Terusia!

Anulko,potwierdź proszę na wątku Promyczka jak pieniążki dotrą.

Potwierdzam,że 26.04.17 nadeszły pieniążki w kwocie 300,00zł dla Teri.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OGROMNĄ POMOC DLA ZAGRODOWY PIES POLSKI.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z Pusiowego domku :)

Serdecznie was pozdrawiamy i cieszymy się ze sie Pusi  podobaja male wycieczli autem - wczoraj w Slawie.
Wczoraj pierwszy raz wskoczyła sama znów do auta !

To nasz promyk radości, taka kochana nasza Pusia !

Do usłyszenia
Aneta  z rodzinką

59085981726aa_IMG_20170430_1545133.jpg.bc673af065a06e2db13db2c44e23c212.jpg

5908598e61e0b_IMG_20170430_1626103.jpg.25a0281b406479c4a623ee4821f7b125.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Teri jest juz w swoim domku :) Na razie jest zdezorientowany i ciągnie na smyczy jak torpeda,a po za tym,jak na kilka godzin pobytu to jest ok.Zobaczymy jak będzie dalej i kciuków nie puszczamy!

Anula miała już przyjemność poznać Panią Iwonę wraz z Rodziną i oczywiście Teriego :) Jak będzie na dogo to napisze coś więcej...

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Bogusik napisał:

Teri jest juz w swoim domku :) Na razie jest zdezorientowany i ciągnie na smyczy jak torpeda,a po za tym,jak na kilka godzin pobytu to jest ok.Zobaczymy jak będzie dalej i kciuków nie puszczamy!

Anula miała już przyjemność poznać Panią Iwonę wraz z Rodziną i oczywiście Teriego :) Jak będzie na dogo to napisze coś więcej...

Trzymam kciuki za aklimatyzację przystojniaka.

Bogusiu,  nie wiem, czy czytałaś. "Mój" Kajtunio też już w DS

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Gabi79 napisał:

Trzymam kciuki za aklimatyzację przystojniaka.

Bogusiu,  nie wiem, czy czytałaś. "Mój" Kajtunio też już w DS

O!Nie czytałam Gabrysiu,że Kajtuś już w domku :) Wiele wątków mi umyka bo na Obserwowanych nie ma automatycznej aktualizacji przeczytanych postów na wątkach i ciężko latać po wszystkich stronach.Stąd też nie o wszystkim wiem i czytam.Nie wiem, może da się to jakoś ustawić ale ja nie potrafię :( Zaraz lecę na jego wątek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przywitałam się z Teri i z prawie cała rodziną P.Iwony.Teri był oszołomiony prawdopodobnie dużym terenem.Bardzo się rozglądał i miałam wrażenie,że chce wszystko zobaczyć w jednej sekundzie.Państwo przesympatyczni.Synek zauroczony Teri.Prowadził go na smyczy po trawce.Pierwsze chwile w nowym domu zapewne będą ciężkie dla malucha ale sądzę,że duża dawka miłości i zainteresowania Terim szybko zniweluje to.Bardzo się martwię o alergię domowników,oby jej nie było.Teri jest na okresie próbnym tydzień.Jeżeli nie pojawi się alergia silna to Teri zostanie u Państwa na zawsze.Teraz trzymajmy kciuki za te 7 dni decydujących dla Teri.Ogólnie wszyscy zakochani są w maluchu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...