Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dnia 11.10.2018 o 12:25, konfirm31 napisał:

Dzięki Murko za bieżące informacje o Maxie :) . Pan się pewnie nie odezwał? Nie wiem, czy Max, to dobry towarzysz dla czterolatka? Rzeczywiście, najlepiej to sprawdzić w rzeczywistości. 

Pan się nie odezwał, ale ze względu na małe dziecko nie martwi mnie to...

 

Rozliczenie:

Stan konta na 12 wrzesień wynosił -309,50 zł

+309,50 zł Alaskan Malamute

+50 zł Fundacja ZEA

+1649,70 zł Fundacja ZEA

-360 zł hotelowanie 13.09-12.10

-80 zł Caniviton od Samby

-12,20 zł Sylimarol

-45,50 zł Otomax

-6,20 zł dojazd weta (badanie ucha)

-16 zł Sylimarol

Stan konta na 12 październik wynosi +1179,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, konfirm31 napisał:

Też o to proszę. Lepiej zapobiegać, niż leczyć :). 

Proszę, trzymajcie kciuki za moją osobistą ONkę - Bliss. Jutro rano, ma operację lewego  oka (naczyniakowatość trzeciej powieki w przebiegu łuszczki) i bardzo się denerwuję. 

Krysiu, trzymam i ślę dobre myśli. O to samo proszę w imieniu Kazanka...mamy kryzys zdrowotny.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Mureczko, pisz proszę jak z karmą. Jeśli się będzie kończyła, zamowię kolejne worki.

Jeszcze jest zapas: worek zakupiony przez jola&tina jeszcze nie został otwarty. Jeszcze jest trochę poprzedniego worka.

Link to comment
Share on other sites

Max trochę się zaczął drapać i wygryzł skórę w jednym miejscu, ale podejrzewamy, że przyczyną jest to, że podjadł trochę karmy z boksu sąsiedniego (wlazł tam i zanim TZ zdążył zareagować to zapuścił żurawia do misek). Mam nadzieje, że to jest powód, bo już tak super  było na tej karmie:(

Link to comment
Share on other sites

Max nadal się wygryza, nie pomaga przemywanie skóry w tym miejscu, więc jutro skonsultuję to z wetem.

Dobra wiadomość: udało się Maxa zaprzyjaźnić ze starszą suczką Dysią. Max nie reaguje na nią zupełnie, na początku bardzo intensywnie ją obwąchiwał, ale bez żadnych zapędów agresywnych. Także Max ma towarzystwo na spacerach:)

 

makss.jpg

makss1.jpg

makss2.jpg

makss3.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Wet zalecił podawanie niewielkiej dawki sterydu przez tydzień, to powinno przystopować wygryzanie. Po odstawieniu sterydu - jeśli Max nie będzie podjadał cudzej karmy - powinno wszystko wrócić do normy. Mam taką nadzieję.

Mam 2 saszetki szamponu hipoalergicznego,moge wyslac.

Posle Joli zdjecie i poproszę,zeby wstawiła

Poproś grzecznie Maksia,żeby nie wyżerał cudzej karmy:)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...