Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dzięki, Murko za info :) . Też myślę, że nie ma co głodzić Maxa, a ile mu tej karmy potrzeba dziennie, okaże się w najbliższym czasie . Póki co, wygląda na to, że worek 12 kg starcza na ok 20 dni, czyli teraz licząc karmę od Skarpety i od Anuli, będzie na jakieś 1,5-2 miesiące. Rozumiem, że karma mu służy i ze skórą jest ok. Napisz proszę, jak zostanie połowa ostatniego worka. Super, że jest pod Waszą opieką i ma kochające Cioteczki. Damy radę! 

Ja Maxa cały czas ogłaszam, zmieniając miasto, ale z tym samym tekstem i zdjęciami. Może zrób mu, Mureczko nowe zdjęcia i poprośmy Tyśkę czy Kiyoshi o napisanie dobrego tekstu? Obie mają dobre pióro. Wiem, że ogłasza go również Mar. gajko, ale chyba nikt więcej? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, aby osoby, które robiły ogłoszenia Maxowi, napisały na jakie miasta ogłaszają. Ja to zbiję w jeden post. Wtedy łatwiej przerzucać na inne miasta, nie ma sensu dublować. 

W tej chwili wiem o tych ogłoszeniach:

1. konfirm31- Warszawa

https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-owczarek-max-szuka-wyjatkowego-czlowieka-CID103-IDmwq2I.html

2.Alaskan malamutte - Poznań, Gdańsk

https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwj0sZ.html

https://www.olx.pl/oferta/piekny-max-w-typie-owczarka-niemieckiego-czeka-na-wyjatkowy-dom-CID103-IDwmmD5.html

Ktoś jeszcze???

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam prośbę, aby osoby, które robiły ogłoszenia Maxowi, napisały na jakie miasta ogłaszają. Ja to zbiję w jeden post. Wtedy łatwiej przerzucać na inne miasta, nie ma sensu dublować. 

W tej chwili wiem o tych ogłoszeniach:

1. konfirm31- Słupsk

2.Alaskan malamutte - Poznań

Ktoś jeszcze???

Bardzo dobry pomysł :). Myślę, że koło piątku, przerzucę Maxa na Gdańsk (w Słupsku, już jest od jakiegoś czasu) i wyróżnię. 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam telefon o Maxa z Poznania. Przekazałam kontakt do Kasi. Zobaczymy co z tego będzie....

O, matko! Ale szybko! Miałaś super pomysł z tym Poznaniem! I pewnie dobrze napisane ogłoszenie :). Trzymam kciuki, żeby to był TEN dom i telefon u Murków rozgrzał się do czerwoności!  Cioteczki, zapraszam do kciukania i przesyłania dobrych myśli Maxowi :)) 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy, to jak usłyszałam, że to o Maxa, to aż mnie przytkało....

Nie mogłam za wiele rozmawiać, ponieważ akurat weszłam do gabinetu. Pan jest wielkim fanem owczarków i o ile dobrze zrozumiałam, miał albo ma hodowlę. Max miałby być psem domowym. Nie przeszkadza brak ucha. 

Ponieważ nie mogłam rozmawiać,  przekazałam tel do Murki. 

Ciekawa jestem, czy zadzwoni....

Dla mnie ważne jest, że telefon zadzwonił...wierzę, że jesli TO nie jest domek dla Maxa, to bedą tez inne telefony. 

Prosimy o kciuki!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszałam Maxa na Warszawę i zainteresowanie było zerowe, ale może warto z innym tekstem i zdjęciami. Z wyróżnieniem gorzej, bo albo zapłacę za wyróżnienie swojego  ogłoszenia, albo za Alaskan na Warszawę. Chyba, że i tu i tam nie na miesiąc, tylko na krócej, to będzie taniej. 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, konfirm31 napisał:

Ogłaszałam Maxa na Warszawę i zainteresowanie było zerowe, ale może warto z innym tekstem i zdjęciami. Z wyróżnieniem gorzej, bo albo zapłacę za wyróżnienie swojego  ogłoszenia, albo za Alaskan na Warszawę. Chyba, że i tu i tam nie na miesiąc, tylko na krócej, to będzie taniej. 

Konfirm, to może wrzuć swoje na Warszawę i wyróżnij. Ja pomyślę o nowym tekście. Może Mureczka też zrobi zdjęcia Maxowi to wtedy zstanowimy się na jakie miasto wrzucić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...