Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Problemy skórne uspokoiły się jakoś w momencie brania antybiotyku. Nie ma wygryzania i drapania też nie obserwuję. 

Stało się to wszystko przed wprowadzeniem karmy. Teraz pasowałoby podawać Maxowi taką karmę przez 2-3 miesiące i obserwować czy problemy skórne nie wracają.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Murka napisał:

Problemy skórne uspokoiły się jakoś w momencie brania antybiotyku. Nie ma wygryzania i drapania też nie obserwuję. 

Stało się to wszystko przed wprowadzeniem karmy. Teraz pasowałoby podawać Maxowi taką karmę przez 2-3 miesiące i obserwować czy problemy skórne nie wracają.

 

 

Dzięki, Murko za info. To dobry pomysł, żeby podawać Maxowi taką karmę, jaką teraz je. To jak? Jest decyzja o kupnie takiej karmy? 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Murka napisał:

Problemy skórne uspokoiły się jakoś w momencie brania antybiotyku. Nie ma wygryzania i drapania też nie obserwuję. 

Stało się to wszystko przed wprowadzeniem karmy. Teraz pasowałoby podawać Maxowi taką karmę przez 2-3 miesiące i obserwować czy problemy skórne nie wracają.

 

Więc może to gronkowiec i grzyby były przyczyną. Ale też uważam, żeby go na tej karmie zostawić i obserwować.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

I jak decyzja w sprawie karmy? Kupimy mu ten Brit? Bo pewnie ten podarowany worek się kończy i trzeba szybko podjąć decyzję, żeby Murka mogła ją zamówić . Ja jestem ZA 

Ja też:)

Trzeba zapytać Murke na ile taki worek starcza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2018 o 14:29, Anula napisał:

Może ktoś przypomnieć ile wynosi koszt hoteliku.Czy opłata jest z karmą,czy bez.

Jeżeli karma będzie kosztować do 150,00zł to ja opłacę karmę.

Miałyśmy z Bogusik zrobić bazarek w części dla Maksa ale nie dałyśmy rady,pozmieniały się plany w rotacji psiaków,w związku z tym opłacę karmę.

Moze Anula by kupila a pieniążki niech zostana na gorsze czasy(oby nie )

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

I jak decyzja w sprawie karmy? Kupimy mu ten Brit? Bo pewnie ten podarowany worek się kończy i trzeba szybko podjąć decyzję, żeby Murka mogła ją zamówić . Ja jestem ZA i dorzucę na ten cel 30zł.

Jestem za :)

Postaram się w lipcu wspomóc Maxa bazarkiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Anula napisał:

Trzeba spokojnie poczekać na informacje.Jak zrozumiałam to Murka testuje karmę a na to potrzeba czasu.

Maks je karme,ktora sprezentowala alma i nic mu nie dolega.

Nie chce mi się pisać,kolejny raz,zeby czytac watek,a nie posty  wyrwane z kontekstu.

To trzeba czekac,az karma się skończy i dopiero zamawiac? Maks nie ma czasu czekac.teraz jest zaleczony to moim skromnym zdaniem karme która teraz je trzeba zamowic i zobaczyć czy alergia wroci.Jezeli wroci to będzie wiadomo,ze nie karma go uczula.

Moja tesciowa mowila"lepiej na piekarza niż na aptekarza"

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam,że karmę trzeba kupić wcześniej.Jeżeli przerwie się podawanie karmy hipoalergicznej nawet na  1 dzień/w sensie, ze poda się zwykłą/,to całą dietę eliminacyjną trzeba zaczynać od początku/2-3 miesiące obserwacji/.Dorzucę 20zł,więcej niestety nie dam rady-znowu wraca alergia u mojej suni.Poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, alma591 napisał:

Ja też uważam,że karmę trzeba kupić wcześniej.Jeżeli przerwie się podawanie karmy hipoalergicznej nawet na  1 dzień/w sensie, ze poda się zwykłą/,to całą dietę eliminacyjną trzeba zaczynać od początku/2-3 miesiące obserwacji/.Dorzucę 20zł,więcej niestety nie dam rady-znowu wraca alergia u mojej suni.Poproszę o nr konta.

Almo, dzięki za wsparcie :). A Twoja sunia ma alergię skórną, czy pokarmową? Z karm leczniczych, wierzę w Throvet i Eucanubę. 

Link to comment
Share on other sites

Testy wykazały alergię na trawy, drzewa, roztocza i pokarmową na wiele rzeczy np.na RYŻ.Karmię ją SIMPSONEM/łosoś z ziemniakami/ i całą zimę był spokój,ale teraz wszystko pyli.Alergia objawia się u niej zmianami skórnymi podobnymi do tych u Maksa, z tym,że wylizuje sobie dziury aż do krwi.Przepraszam za ofa-to wątek Maksa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...