Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Zbiórka dla Maxa na Ratujemy Zwierzaki; zbiórka czeka na akceptację, ale wg nowego regulaminu już od tej chwili jest aktywna.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/max-bez-ucha

Im więcej będzie udostępnień na FB, tym Max ma większą szansę  na uzbieranie całej kwoty.

Podsyłajcie link znajomym, rodzinie;  wielka też prośba do osób mających konto na Fb - udostępniajcie, pokazujcie Maxa na FB

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 02:50, alma591 napisał:

Karmę wysłałam wczoraj pocztą.Przepraszam ,że dopiero teraz,ale miałam problemy transportowe.Powinna dojść w poniedziałek  lub wtorek.

Karma dziś doszła:) także od jutra Max ją będzie dostawał.

Link to comment
Share on other sites

Max nie jest wybredny, wtrynia karmę aż mu się ucho trzęsie:)

Leczenie skończone, wygląda na  to, że skóra jest już ok. Niestety ucho znów go boli, potrzepuje nim. Wzięłam dziś od weta Otomax.

Póki co Max pozdrawia i obecne upały najchętniej spędza wylegując się w cieniu:)

44f0a227c1937126gen.jpg

541143fdba15f283gen.jpg

941d7cf066e6120bgen.jpg

ee74a88a902d606bgen.jpg

ea7cc487aafb91dfgen.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 12:45, jola&tina napisał:

Napisałam na Skarpecie im. Talcott.

 

Dnia 26.05.2018 o 12:53, konfirm31 napisał:

No, to się wyjaśniło. I oby z jak najlepszym skutkiem dla Maxa :) 

Mam potwierdzenie, że Max dostał kasę od Skarpety im Talcott. Jak tylko pieniążki wpłyną na konto, wpiszę w rozliczenie!!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Maxa wpłynęło 20 zl od Elf i Mango. Pięknie dziękujemy!53kwiatek.gif

 

Dnia 2.06.2018 o 17:50, terra napisał:

Zapraszam na bazarek w połowie dla Maksa:

 

 

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Przelałam dzisiaj na konto Maxiowego skarbnika 110 zł z bazarku.

♡♡ Dziękuję wszystkim za bazarkową pomoc, Uli i Fecie za torebkę i trud jej dostarczenia :) ♡♡

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Maxa wpłynęło 200 zł od Skarpety im. Talcott. 

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Piękne podziękowania dla wszystkich za trud i pomoc dla Maxa

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Przeczytałam na wątku skarpetowym, że Max ma przyznane wsparcie i proszą o kontakt w tej sprawie. Alaskan, Murko, decydujcie, co najbardziej potrzebne jest teraz Maxowi. Inna karma, spłata zadłużenia? 

Przydałaby się karma. Tylko jaka ?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Przeczytałam na wątku skarpetowym, że Max ma przyznane wsparcie i proszą o kontakt w tej sprawie. Alaskan, Murko, decydujcie, co najbardziej potrzebne jest teraz Maxowi. Inna karma, spłata zadłużenia? 

Myślę, że karma i opłata za leki. Za pobyt w hoteliku damy rade zapłacić. Jeszcze będzie 80 zł może ciut wiecej z mojego bazarku, no i bazarek terra trwa...

 

18 minut temu, jola&tina napisał:

Przydałaby się karma. Tylko jaka ?

Moje Kazanisko je Brit Care Grain Free Senior Light Salomon&Potato. Karma jest naprawdę dobra, w przystępnej cenie, za worek 12 kg 142 zł tutaj https://kelpi.pl/brit-care-grain-free-senior-light-salmon-potato-12kg.html?gclid=CjwKCAjwr-PYBRB8EiwALtjbz6WEw_5V9hNvsFiteoKaQVkCxDAsl8H4XPvBV2W85vFJO_aTZS-BjhoCgjIQAvD_BwE 

  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...