Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

11 godzin temu, bakusiowa napisał:

Widziałam,że mar.gajko opłaca składki do Skarpety im.Talcott więc mogłaby wystąpić o dofinansowanie np.w kwocie 200 zł. 

Opłacam sumiennie :) i Maxio dostał zaraz na poczatku pisałam o dofinansowanie, 200 zł Talcott dał.

Ale nie stoi na przeszkodzie by raz jeszcze dostał. Bo i stary i biedny i choraczek.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, jola&tina napisał:

Nie pisz. Napisałam wczoraj. Widziałaś?

Nie widziałam i nie widzę Twojego wpisu na Skarpecie Owczarkowej. Może napisałaś na Skarpecie im Talcott? Ja proszę u Owczarków, bo tam wpłacam. Może coś /gdzieś Maxowi skapnie :) 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, konfirm31 napisał:

Nie widziałam i nie widzę Twojego wpisu na Skarpecie Owczarkowej. Może napisałaś na Skarpecie im Talcott? Ja proszę u Owczarków, bo tam wpłacam. Może coś /gdzieś Maxowi skapnie :) 

Tak, masz rację. Napisałam na Skarpecie im. Talcott. U Owczarków nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, UlaFeta napisał:

Jaka to jest zwykla karma?

Karmimy psy głównie karmami firmy Piensos Ortin. Dostaję zawsze mix różnych rodzajów, dzięki temu nie ma monotonii. 

 

Ja dostałam dla Maxa 200 zł od jess:)

Na grzybka wet zalecił kapsułki Orungal, koszt 3 opakowań to 44,50 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/dead33f12f2059e8

Kupiłam też Sylimarynę (nie było Sylimarolu), koszt 5,50 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/826e52469b715dfc

 

Odpukać, ale jest dobrze ze skórą, Max nie wygryza się, nie ma ranek na skórze, ubytki porastają sierścią. Sierść jest tylko trochę tłusta, więc planuję na dniach kąpiel (mają być w tym tygodniu upały).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...