Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

w kwestii ogłoszeń to my trochę sami robimy problem... chodzi mi o ogłoszenia psiaka na kilka województw dla tego psa to fajnie bo zostanie pewnie szybciej  zauważony ale przez to na ogólnym jak ktoś szuka psa to zamiast 200 stron do przejrzenia ma 600 :( a psiak który ma tylko jedne ogłoszenia ginie na 500 stronie :(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2017 o 21:13, konfirm31 napisał:

Jak zrozumiałam, miała go ogłosić Mar.gajko, więc dlatego pytam. Ja teraz jestem telefoniczna i z telefonu nie potrafię, ale będę w najbliższym czasie parę godzin z dostępem do komputera, to zrobię na olx, bo tylko tyle umiem.  Lepsze to niż nic.

Jak ktoś chce i może, to proszę o ogłaszanie chłopaka. Tel. kontaktowy proponuję dać  na Murkę, bo Ona najlepiej go zna :). 

Cześć dziewczęta :) komputer mi się zarobaczył tak, że przestał działąc. Musiałam dać do odrobaczenia.

Max ma OLX u mnie tylko, ma 624 wejścia 14 telefonów. Ogarnę się komputerowo, wątkowo i może coś mu wykupię na bazarku. Może Kejciu robi ogłoszenia?

Mam nadzieję, że coś mi wgrali i chińskie robaki już mnie nie pognębią :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że wróciłaś, mar.gajko :). Maxowi i ja zrobiłam na olx z wyróżnieniem na miesiąc, na Warszawę, ale tylko tam. Wejść ma około 7 00, pobrań telefonu 7, 5 osób obserwuje. No i jest na fb razem z Julką. 

Obawiam się, że nie ma teraz bazarku z ogłoszeniami :(. 

Link to comment
Share on other sites

Ja też uwielbiam starsze psy. Na razie nie mam warunków, ale obiecałam sobie kiedyś, że jak tylko się ustabilizuję to wówczas na pewno jakiś większy staruszek u mnie zamieszka. A szczeniaka nie chcę, dla mnie taki optymalny wiek psiaka to 3-5lat.
Mam nadzieję, że miłośnicy starszych psów ujawnią się i pokochają te nasze dogomaniackie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Nie traćmy nadziei - może zadzwoni TEN Człowiek.

Ja też mam większy sentyment do staruszków, niż szczeniaków....

Musi zadzwonić,  inaczej być nie może.

Niech dzwoni tez w sprawie zamojskiej Miłej (10 lat), Astry (7 lat), Julci (10 lat) i innych starszych psiaków.

Im szczególnie należy się własny dom, zbyt długo czekają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...