Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dnia 18.12.2017 o 19:54, Tola napisał:

Coraz mniej osób u Maxa, a tyle nas było jak pies był w schronie:(

 

Jesteśmy Tolu. Cały czas ogłaszam Maxa.Po Nowym Roku zrobię bazarek dla niego i Julki, bo finanse kiepskie. A Max sobie powolutku żyje. I czekamy na cud. Na domek, który zechce starego psa z problemami.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mar.gajko napisał:

Jesteśmy Tolu. Cały czas ogłaszam Maxa.Po Nowym Roku zrobię bazarek dla niego i Julki, bo finanse kiepskie. A Max sobie powolutku żyje. I czekamy na cud. Na domek, który zechce starego psa z problemami.

Rozumiem, bo czekam na ten cud razem z Wami

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie tyle wiek co te problemy właśnie odstraszają ewentualnych chętnych. Gdyby Max miał dwoje uszu, to podejrzewam, że znalazłby amatora (jakoś na wakacjach dzwonił pan w jego sprawie, ale nie zauważył! że nie ma ucha, jak mu powiedziałam o tym, to się więcej nie odezwał...). Ale może akurat zdarzy się cud... 

Kupiłam dla Maxa Sylimarol, koszt 12,20 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/29e652a1ae1ec799

Link to comment
Share on other sites

To postaram się uwierzyć w cuda ;). Na szczęście i Max i Julka są szczęśliwe u Murków i nawet nie wiedzą, że we własnym domu może być lepiej. Może teraz jest im najlepiej w życiu,?  Tego nam nie powiedzą. Teraz  czują się bezpieczne, kochane, mają co jeść i opiekę lekarską. Tyle, że nie mają człowieka na wyłączność. Ale, czy kiedyś go naprawdę miały? 

Link to comment
Share on other sites

Kajam się, dawno mnie u Maksia nie było, ale na usprawiedliwienie tylko powiem, że wiele wątków zaniedbałam ostatnimi czasy, bo rzadziej bywam na dogo. Trochę robota przytłoczyła :\ Ale postaram się poprawić :) Z kasą krucho i u mnie, ale coś na bazarek postaram się znaleźć. Pytanie tylko jakie fanty mają w ogóle szansę na sprzedaż, bo z bazarkami też chyba ostatnio nie najlepiej? Na pewno mam posłanie dla psa - nowe, kupione na innym bazarku jako posłanie dla psa średniego, a okazało się byc posłankiem dla maluszka :)) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codzien nych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                               Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Max po kąpieli lepiej, ale mam świadomość, że niedługo znów trzeba będzie kąpać. Dobrze, że przynajmniej humor mu dopisuje i energii nie brakuje:) Tylko na przednią trochę łapkę kuleje (kulał na początku, potem przestał i teraz znów), może ta pogoda mu nie służy...

 

Zakupy dla Maxa: Sylimarol, koszt 12,20 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ad953b0befbbaeb1

I Caniviton, koszt 88,90 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0e7ca61fa6dfa964

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...