Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

I te opowieści o agresji. I w schronie, że nie dobry pies jest i tych kobiet co to były. Gdyby odpuścić, to ten miły dziadeczek Owczuś kochany by tam do końca życia stał i cierpiał.

I jeszcze dopiszę - nie leczony.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Owczuś nareszcie poznaje co to normalne życie, oby trafił na kochający dom bo na to zasługuje.

Ja też adoptowałam psa z opinią agresora, miał 5 lat i chciano go uśpić. Mam go już 4 lata i u mnie nawet nie warknął, nawet z bólu. A w poprzednim domu pogryzł osobę dorosłą, podejrzewam że własnie z bólu bo miał krwawiące końcówki uszu, w domu u mnie jak się otrzepał to zrobił mi z mieszkania rzeźnię ale uszy wyleczyłam i pies jest cudowny.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już z Jo37 w sprawie deklaracji dla Owczusia, od mojej koleżanki. Obecnie poniosła duże koszty ratując Mikunię z mojego podpisu. Jak sytuacja się wyklaruje,i wyjdzie z dołka, obiecuje dotrzymać swojej obietniicy w sprawie deklaracji dla Owczusia.

Link to comment
Share on other sites

Przecudny pies, odżywa.

Tak myślę, że przy tym zakładaniu pętli pewnie urażono psa w bolące ucho i zareagował na to. Reszty nie komentuję.

 

mar.gajko, nie martw się, co najwyżej będzie Owczuś Maxio lub inny Owczuś dwojga imion ;)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mar.gajko napisał:

Ratujcie!!!! Na bazarku imiennym Maxio wygrywa już. Owczus nasz przepadnie.

2placz.gif 2placz.gif 2placz.gif 2placz.gif

Już nie ! Owczuś prowadzi 35 głosami. Max ma 32.  Na bazarku toczy się zacięta walka o imię dla oneczka. Dziś o 20.00 nasz maluszek otrzyma oficjalne imię od swojej Matki Chrzestnej !

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Murka napisał:

Przypominam o potrzebie zakupienia dla Owczusia preparatu wspomagającego kręgosłup i stawy. Teraz rozbiegał się i rozbawił i kuleje bardzo wyraźnie:( Mogę zamówić Caniviton przez net (u naszego weta wychodzi drożej).

Mureczko kochana, Owczuś został Maxiem :) ma mamę chrzestną, Alaa przegłosowała imię. Musi się koniecznie pojawić tutaj na wątku.

Oczywiście, trzeba kupić Caniviton. Który Caniviton kupujesz? Dla dużego psa chyba bardziej się opłaca ten w żelkach.

Ile wyniosła faktura u weta po przyjeździe ze schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Dla Ergo kupowałam Caniviton Forte 90 tabl. - kosztuje na allegro 90 zł.

Fakturę wet wystawił na SMON, jutro będę w lecznicy to zapytam jaka tam dokładnie kwota była.

No to niech będzie Maxio... choć przyzwyczaiłam się już do Owczusia:)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Murka napisał:

Dla Ergo kupowałam Caniviton Forte 90 tabl. - kosztuje na allegro 90 zł.

Fakturę wet wystawił na SMON, jutro będę w lecznicy to zapytam jaka tam dokładnie kwota była.

No to niech będzie Maxio... choć przyzwyczaiłam się już do Owczusia:)

Dla niego 3 tabletki dziennie. To na miesiąc. Te żelki też, ale drożej wychodzi bo one 115 zł najtaniej.

Zamawiaj Mureczko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...