Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dnia 24.02.2020 o 15:28, Murka napisał:

Też mnie to martwi... nigdy bym nie przypuszczała, że Max odejdzie jako pierwszy z zamojskich staruszków. W ogóle nie myślałam o tym, że może odejść. Martwiłam się o stawy i z obawą patrzyłam jak stawia tylne łapki... A tu takie coś:(

 

Rozliczenie zrobię jak będę mieć fakturę od weta za utylizację i jak dostanę wpłaty od Fundacji ZEA (rachunek wysłałam przed weekendem).

Został prawie cały worek karmy i 5 puszek. 

I pół opakowania Canivitonu.

Caniviton może być dla Klary jako zamojskiej koleżanki, a karma? Dla Miłej się nie bardzo nadaje, bo w składzie jest olej rybi.

A dla Klary?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2020 o 06:29, konfirm31 napisał:

Mureczko, myślę, że Ty najlepiej wiesz, któremu z Twoich podopiecznych, ta karma najlepiej posłuży. Wszystkie psy są nasze :) 

U nas w tym momencie nie ma żadnego psiaka z alergią pokarmową/problemami skórnymi prócz Miłej, która niestety jest uczulona na ryby, a karma zawiera olej rybi. Sprawdzę skład puszek i ew. te puszki przeznaczę dla Miłej na podawanie leków.

Co do karmy: jeśli nikt nie ma innego pomysłu to przeznaczę ją dla Klary. Chodzi mi o to, aby się nie zmarnowała.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...