Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

14 godzin temu, konfirm31 napisał:

Piękny jest! Kciuki za domek trzymam :). Czy ktoś mógłby mu zrobić ogłoszenia z tymi nowymi zdjęciami? Moje na Warszawę  ważne i wyróżnione z odświeżaniem do końca czerwca. Może na inne miasto? 

Jam mam na Kraków. To może Wrocław? Czy co?

Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem :/ Dobrze, że chociaż biedak dotrwał do czasu przeniesienia do Murki. Pamiętam, jak strasznie się wszystkie denerwowałyśmy, że on już schronu nie opuści. Za każdym razem, jak wchodzę na jego wątek, czuję dużą ulgę wciąż na nowo :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2017 o 21:59, Tola napisał:

Na konto fundacji wpłynęło 940 zł z Siepomaga.

Murka - poprosimy fakturę na 440 zł plus te 50 zł od Grażka 124, bo chyba jeszcze nie wysłałaś

Ok, jutro wystawię i prześlę, to Alaskan nie będzie musiała na razie nic przelewać ze swojego konta.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 maj wynosił -200,20 zł

Wpłaty:

+200,20 zł Alaskan Malamute

+100 zł Fundacja ZEA

Razem: +100 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie (21.05-19.06)

-12,80 zł Sylimarol

-89,50 zł Caniviton

Razem: -552,30 zł

 

+100 zł - 552,30 zł = -452,30 zł

Stan konta na 19 czerwiec wynosi -452,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wakacje to niestety zwykle czas kompletnego zastoju w adopcjach :( widzę to i  teraz po zerowym odzewie na moje ogłoszenia :( Uff jakoś dotrwać do września, wtedy powinno być lepiej. Trzymam kciuki za psiaka. taki fajny z niego zwierz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2017 o 13:57, AgaG napisał:

Wakacje to niestety zwykle czas kompletnego zastoju w adopcjach :( widzę to i  teraz po zerowym odzewie na moje ogłoszenia :( Uff jakoś dotrwać do września, wtedy powinno być lepiej. Trzymam kciuki za psiaka. taki fajny z niego zwierz

Kilka lat temu na Mazurach spotkałam ludzi z fajną suczynką. I od słowa do słowa zgadało się, ze ją wzięli z domu tymczasowego z Warszawy, właśnie przed samymi wakacjami, by mieć czas dla psa, póki dzieciaki w domu :) I doszłam, od kogo, to była Magda, teraz z fundacji Mikropsów. Przesłałam Jej zdjęcia psiątka na pomoście z pańcią :)

Link to comment
Share on other sites

Oby takich mądrych psich opiekunów, było jak najwięcej! Niestety, ludzie najczęściej myślą o psie, jak o czymś dodatkowym do swojego życia, a nie jak o tym, co jest jednym z jego ważnych składników. Można żyć bez psa, ale jakie to jest nieciekawe życie :). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...