Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Wszystko OK u Maxia. Humor mu dopisuje, zdrowie - wygląda na to, że też. Zaczyna się trochę ogarniać jeśli chodzi o zachowanie czystości... i nie tylko o sprawy fizjologiczne tu chodzi, ale też o wywracanie misek, rozlewanie wody itd.:)

Kupiłam kolejny Sylimarol (12,80 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/633faf74ec35946b

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 kwietnia wynosił +21,20 zł

Wpłaty:

+428,80 zł Alaskan Malamute

+50 zł Fundacja ZEA

Razem: +500 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 21.04-20.05

-60 zł wymaz z ucha

-12,80 zł Sylimarol

-62,30 zł Amoxycyklina z kwasem...

-89,50 zł Caniviton

-12,80 zł Sylimarol

-12,80 zł Sylimarol

Razem: -700,20 zł

 

+500 zł - 700,20 zł = -200,20 zł

Stan konta na 20 maj wynosi -200,20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jak zrozumiałam, miała go ogłosić Mar.gajko, więc dlatego pytam. Ja teraz jestem telefoniczna i z telefonu nie potrafię, ale będę w najbliższym czasie parę godzin z dostępem do komputera, to zrobię na olx, bo tylko tyle umiem.  Lepsze to niż nic.

Jak ktoś chce i może, to proszę o ogłaszanie chłopaka. Tel. kontaktowy proponuję dać  na Murkę, bo Ona najlepiej go zna :). 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mocno kibicuję Maxiowi, oby odezwał się jakiś Dobry Człowiek! A ja chyba przerzucę się z pomagania małym pieskom na pomaganie owczarkom, bo od wczoraj kolejna sunia ON u nas na bdt.........Nazwałam ją Leśna i założyłam wątek. Nie jest z nią dobrze :(

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to zastanawiałam się, jak do tego podchodzić, kiedy ogłaszałam jednego psiaka na początku roku. Wejść aż tak nie liczę, bo ja sama czasem przeglądam ogłoszenia chociaż psa obecnie nie szukam. Nie wiem natomiast po co ludzie dodają do obserwowanych ogłoszenie. Tamta suczka miała ok dwudziestu obserwujących przez cały czas ogłaszania, a telefonów w sumie było może z pięć. Pozostaje czekać, aż ktoś zadzwoni, a nie tylko będzie oglądać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...