Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Z wetem już uzgodnione, przyjmie go w poniedziałek. Żeby tylko pozwolił się zabrać. Oni w schronisku pewnie dadzą mu jakiś uspokajacz. 

Mam nadzieję, że nas nie pozjada:)

Nasz wet może wystawić rachunek na SMON, nie będzie z tym problemu, a mi oszczędzi papierologii:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Z wetem już uzgodnione, przyjmie go w poniedziałek. Żeby tylko pozwolił się zabrać. Oni w schronisku pewnie dadzą mu jakiś uspokajacz. 

Mam nadzieję, że nas nie pozjada:)

Nasz wet może wystawić rachunek na SMON, nie będzie z tym problemu, a mi oszczędzi papierologii:)

Mureczko, może być więcej niż 350. Bo trzeba mu zrobić wszytsko co się da. To trzeba będzie 2 faktury, na SMON do kwoty 350 i reszta na drugą.No i robale, cos już na kleszcze kupić. Może od razu na stawy trzeba (chyba, że w necie taniej).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Murka napisał:

Z wetem już uzgodnione, przyjmie go w poniedziałek. Żeby tylko pozwolił się zabrać. Oni w schronisku pewnie dadzą mu jakiś uspokajacz. 

Mam nadzieję, że nas nie pozjada:)

Nasz wet może wystawić rachunek na SMON, nie będzie z tym problemu, a mi oszczędzi papierologii:)

No to świetnie :)
Zadzwonię do Ciebie w niedzielę, podam dane do faktury i adres na jaki wysłać

Link to comment
Share on other sites

Tyle dobrego tu się wreszcie dzieje! I ja wierzę w doświadczenie i mądrość Murków. Musi być dobrze. W ONku, też może dojść do głosu owczarkowa intuicja, że tym  Ludziom warto zaufać. Jak tyko Misiek będzie pod opieką Murków, wpłacam swoją skromną deklarację na konto skarbnika. Z niecierpliwością czekam na poniedziałek. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Tyle dobrego tu się wreszcie dzieje! I ja wierzę w doświadczenie i mądrość Murków. Musi być dobrze. W ONku, też może dojść do głosu owczarkowa intuicja, że tym  Ludziom warto zaufać. Jak tyko Misiek będzie pod opieką Murków, wpłacam swoją skromną deklarację na konto skarbnika. Z niecierpliwością czekam na poniedziałek. 

I ja tak sądzę. Do tej pory nie miał dobrych doświadczeń z ludźmi, więc jaki ma być: grzeczny, potulny, przytulas? Musi upłynąć trochę czasu, żeby poczuł się w końcu bezpieczny. A łatka agresora została mu przypięta wyjątkowo szybko i bezpodstawnie.

Link to comment
Share on other sites

Wysyłam mu do Murki szeleczki nowiutkie, które zostały z zakupów dla Misia BIBI. i mocno trzymam kciuki za jego zdrowie i dochodzenie do siebie w hoteliku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Owczarek już w drodze do murkowego weta - wszystko odbyło się bez żadnych problemów -  staruś wyszedł sobie po prostu z boksu na smyczy, pospacerował z TZ Murki, zrobił co trzeba i w drogę do lepszego świata !

Oby tak dalej.

Teraz czekamy na jutrzejsze wieści od Murki :)

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Też mi łzy stanęły w oczach, że ta bieda już wolna. Ten schron to mordownia a pies był asgresywny z bólu, uszy są bardzo bolesne. Ja tez adoptowałam psa, którego chciano uspić bo agresywny - pogryzl dziewczynę własnie zbólu bo mial potwornie chore uszy. Wzięłam, wyleczyłam i przez 4 lata nawet u mnie nie warknął, nawet z bólu.

Więc napewno jak psina będzie miała zdrowe ucho to bedzie normalna.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...