Jump to content
Dogomania

Spot - cudowny labrador od pięciu lat czeka na dom


kjerzyna

Recommended Posts

Spot został przyjęty do Fundacji 9.06.2011r. z etykietą psa pracującego. Spot ma ok.7 lata, umaszczenie biszkoptowe. Jest żywiołowy, radosny, niezależny. Faktycznie uwielbia współpracować z człowiekiem i wszystko robić z nim razem. Wspaniały aport (również z wody), doskonały węch. Pies bardzo inteligentny. Przyszły właściciel będzie od pierwszego dnia oczarowany tym przesympatycznym i wspaniałym psem. Przed oddaniem do nowego domu Spot zostanie wykastrowany. Nr ewid: 1/06/2011/Spot. Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych 98-100 Łask Anielin 51

27643981_9715_s.jpeg

 

Czytaj więcej: alegratka.pl/ogloszenie/spot-cudowny-labrador-od-pieciu-lat-27643981.html

Link to comment
Share on other sites

Kjerzyno,jeśli mogę coś zasugerować,to nie piszcie proszę w ogłoszeniach,że Spot czeka na dom już 5 lat.

Niestety,ludzie są podejrzliwi i zaczynają się pewnie zastanawiać co z nim jest nie tak,że bardzo długo nie

może znaleźć domu.Tylko nieliczni mogą się ulitować,że jest bez swojego człowieka już długi czas.

No i ładne zdjęcia to podstawa,90% sukcesu,przydałyby się jakieś domowe,o ile jest taka możliwość.

Czy piesio przy dużych mrozach też śpi w budzie?Mam nadzieję,że nie,choć nie wiem jakie są u Was warunki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...