Jump to content
Dogomania

MORIS ma Dom..- jeden z trójki dzikich psów poznaje życie u boku człowieka.


WiosnaA

Recommended Posts

Jedziemy na działkę...

Oczka się cieszą,że samochodem,bo się kojarzy z długim spacerem,ale pupcia się trzęsła dobre 10 minut,bo kazali usiąść na dziwnym siedzeniu z przodu a nie jak zawsze z tyłu...nieznajome to miejsce Morisowi do jazdy,bał się,stresował, ale z każdym kilometrem było lepiej.

20180428_104819.jpg

20180428_104827.jpg

20180428_104829.jpg

20180428_104919.jpg

20180428_104916.jpg

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Nesiowata napisał:

Moris jest obłędny! Wspaniały pies. Cieszy się całym sobą. A po podróży wypoczynek wskazany - od roboty przecież są ludzie. On co najwyżej może wykopać to co już w ziemi.

hehe...lepiej żeby nie.

47 minut temu, elficzkowa napisał:

Zapewne dużo było tych roślinek to i odpoczynek sobie zrobił od tego pilnowania :) Oj, Morisie Pięknooki ależ dom ci się trafił !

Oj dużo..

43 minuty temu, elik napisał:

Czy mnie oczy mylą, czy może Morisek faktycznie bez smyczy sobie odpoczywa ?

 

Elu, opcji takiej nie ma póki co...w trawie nie widać długiej linki,jest przywiązany.

Kupiliśmy dużą działkę,ale po całości ogonkom nie pozwolę na razie, bo mi  młode rośliny  stratują.. część wydzieliłam dla psów ,zabezpieczam im teren, uszczelniam siatkę bo jest bez murku i dłuższy czas znów Moris będzie musiał chodzić z linką, niestety.Siatka ma tylko 1,50m ale nowego ogrodzenia tu nie zrobię.

Morisa luzem nie puszczę zanim porządnie nie zapozna się z nowym podwórkiem, domem i najbliższą okolicą na spacerach.Cały czas pracujemy nad przywołaniem...dziesięć razy posłucha i nawet podbiega, a jedenasty raz olewa mnie zupełnie.

41 minut temu, Nesiowata napisał:

A do czego potrzebna mu smycz? 

 

40 minut temu, elik napisał:

Moriskowi ? No chyba już do niczego :)

Potrzebna i konieczna jest wszędzie poza własnym podwórkiem w Białym, które już zna.

Zapędów do ucieczki nie pokazał, bo i nie miał możliwości do tej pory, ale na otwartym terenie to przenigdy jego luzem nie puszczę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 7.06.2018 o 07:08, Nesiowata napisał:

PozdrowieniA DLA WSPANIAŁEGO  MORISONA,

 

Piękne określenie,  Moris Wspaniały, pasuje do niego idealnie.......

Wiosenko, mizianka dla Morisonka i reszty futrzatej :)

Jak ogrody, ogarnięte ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...