Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Jeśli mogę coś zasugerować to Onaa zmień ogłoszenie na Katowice lub inne miasto wojewódzkie nie wiem....Kraków, Opole. Niekoniecznie ten Sosnowiec :) I może już nie pisać w nim o przyjacielu ze schronu?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2017 o 23:07, anecik napisał:

Jeśli mogę coś zasugerować to Onaa zmień ogłoszenie na Katowice lub inne miasto wojewódzkie nie wiem....Kraków, Opole. Niekoniecznie ten Sosnowiec :) I może już nie pisać w nim o przyjacielu ze schronu?

też jestem tego zdania...zawsze jest większy odzew jak się daje ogłoszenie na miasto wojewódzkie...nie wiem dlaczego, ale tak jest.

Trzymam kciuki za Szronika

 

Link to comment
Share on other sites

Szronik ma u mnie ciągle ogłoszenie tylko na olx, Wydaje mi się, że to najbardziej popularny portal z ogłoszeniami. Ale co z tego, że Szronik 194 wyświetleń i 7 pobrań telefony jak nikt nie dzwoni, nie pyta o niego :(. Zmieniałam miasto, był już na Krakowie,Gliwicach, Sosnowcu i Katowicach - teraz jest na Opole.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2017 o 15:42, Onaa napisał:

Szronik ma u mnie ciągle ogłoszenie tylko na olx, Wydaje mi się, że to najbardziej popularny portal z ogłoszeniami. Ale co z tego, że Szronik 194 wyświetleń i 7 pobrań telefony jak nikt nie dzwoni, nie pyta o niego :(. Zmieniałam miasto, był już na Krakowie,Gliwicach, Sosnowcu i Katowicach - teraz jest na Opole.

Renatko, w ogłoszeniu na Warszawę Szronik ma na imię Tosiek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig. Gdyby (oby!!!) telefon zadzwonił, to pamiętaj, że Tosiek, to Szronik!!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny teraz są jakies promocje wyróznień ogłoszeń na olx, np. za 12 zł 30 dni wyróznienia, plus 9 odświeżeń i plus chyba 7 dnia promowanie- coś takiego. Czyli olx cały miesiąc 'martwi się' o ogłoszenie za Ciebie:) może warto wykupić? Zobaczcie sobie

Ja właśnie wykupiłam coś takiego dla Azuni

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

dziewczyny teraz są jakies promocje wyróznień ogłoszeń na olx, np. za 12 zł 30 dni wyróznienia, plus 9 odświeżeń i plus chyba 7 dnia promowanie- coś takiego. Czyli olx cały miesiąc 'martwi się' o ogłoszenie za Ciebie:) może warto wykupić? Zobaczcie sobie

Ja właśnie wykupiłam coś takiego dla Azuni

 

47 minut temu, Onaa napisał:

Ja nigdy nie płacę przez internet a wyróżnienia/odświeżenia przez smsy są niestety drogie.

 

Nie chcę się wtrącać ale może -  jeśli Szronik ma kasę - warto zainwestować w odświeżanie i wyróżnianie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

 

 

Nie chcę się wtrącać ale może -  jeśli Szronik ma kasę - warto zainwestować w odświeżanie i wyróżnianie.

Sądzę, że to dobry pomysł, a nawet bardzo dobry.

Bez wyróżnienia i odświeżenia Szronik ginie w morzu psiaków do adopcji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...