Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

No i Szronik od kilku dni w swoim domu. Wszyscy przeszczęśliwi że mają nowego członka rodziny. Tak jak pisałam poprzednik odszedł w marcu po 18 latach wspólnego życia i Pani nie mogła się odnaleźć bez psiego przyjaciela. Przeglądała olx i ujrzała Szronika. Zaraz zadzwoniła - a gdy okazało się że mieszka bardzo blisko - za godzinkę zorganizowała sobie sąsiada z autem i już u nas byla. Wyściskała. wycałowała Szronika, robila mu zdjęcia , nagrała filmik....a Szronik jak to Szronik, przyjaciel wszystkich więc tulił się do Pani, podawał łapkę, wywalał brzucho.

Szronik zamieszkał na wsi ale wsi która ma kilka bloków 2-piętrowych. Blisko lasy, łąki jest gdzie szaleć z psiakiem. Mieszka na 2 piętrze z Panem Kotem, Panią która w ciągu dnia jest w domu, Panem który pracuje 3 tyg. za granicą a później przez tydzień pomieszkuje w domu i dwoma synami 10 i 15-letnim. Jestem z Panią w codziennym kontakcie i wiem że wszystko jest w porządku. Szronik elegancko chodzi na smyczy, zachowuje czystość, śpi z Państwem w łóżku, nie niszczy (przynajmniej na razie :D) Pani oczywiście jest uprzedzona o tym że może coś naszkudzić.  Zakolegował się już z kilkoma psiakami z osiedla, rozkochał w sobie koleżanki Pani. Na spacery chodzi często bo albo ze wszystkimi albo z każdym pojedynczo:) Do wczoraj z Panem Kotem była szorstka przyjaźń ale mam już zdjęcia jak razem tulą się w łóżku więc szorstkość znika :D Oczywiście Szronik bardzo chce się bawić z kotkiem ale ten jeszcze przed Szronikiem zabawowym ucieka - i wcale się nie dziwię :) Pani troszkę martwi się małym apetytem Szronika ale mówiłam Pani że Szronik miał zawsze mały apetyt i nigdy nie rzucał się na jedzenie ani nie jadł do końca. Panią też była ciekawa historii Szroinika więc ZADZWONIŁA do schroniska w Zamościu żeby coś się dowiedzieć o jego losach(!) I co się okazało. Pan Szronika jest z Hrubieszowa czyli z okolic Zamościa. I co....i Szronik został odłowiony także w Hrubieszowie. Więc w zasadzie ziomale :D

 

Imię zostaje chociaż Pani mówi o nim tak bardziej "po męsku" Szron.

Szronik ma super Dom. Mam nadzieję że nie zje im kanapy, fotela czy czegoś tam :)

 

Pan Kot

P1130642.jpg.2efc43dfc1fe0800a17859425590f7b6.jpg

 

P1130656.jpg.6fceb1c1bbd7f33ba3ab5186b38c78c7.jpg

 

Pierwsze chwile w domu

P1130641.jpg.662645a3c884a087dee60fd2557ddca2.jpg

 

P1130643.jpg.38bd93138cb7c519d1e40ee54d1a77b3.jpg

 

P1130644.jpg.b3c01f228e66ba7517c649943fa7b34e.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, pitusia napisał:

Mam łzy w oczach. Tak mi ten urwis zapadł w serducho od samego początku. Cudowne zdjęcia.

Ja zalałam łzami całą klawiaturę.

Opis i fotki nie wymagają komentarza.

Po prostu REWELACJA!!!

A te z Panem Kotem to już totalna petarda!!!

Pan Kot wygląda, jak brat bliźniak mojej Melci

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ale milo nacieszyc oczy takimi zdjeciami!

Cudowne wiesci! Na kazdego pieska czeka gdzies ten jego kochajacy czlowiek :)

Tylko najpierw trzeba pieska pokazać światu.

Iza, Twoje ogłoszenia przynoszą psiaczkom szczęście!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Aż nie do wiary! Taki wieści, ze za serce ściskają.... Rewelacja!

Faktycznie - nie do wiary!

Domek Szronika był tak bardzo wyczekiwany, a tu proszę - jest i to jaki!

Relację anecik czyta się jak  jak bajkę, bo i cała historia  jak z bajki!

 

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale kochany Szroniku 0heart.gif :D!

Wprawdzie odetchnę dopiero za dwa, trzy tygodnie, ale teraz chciałam

Bardzo Wam 0heart.gif podziękować za wszelką pomoc dla Szronika w walce o jego szczęśliwe psie życie i dziękuję Anetko 0heart.gif za opiekę nad tym kochanym urwisem :D.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2017 o 13:35, Tyś(ka) napisał:

Ależ rewelacja :) Byli sobie przeznaczeni :)

To prawda!!!

Obstawiam, że Rodzina Szronika jest nim na maksa zauroczona i w życiu by go nie oddali, nawet gdyby pół mieszkania pogryzł.

Z resztą Szronik chyba już o gryzieniu czegokolwiek nie myśli.

Jest szczęśliwy będąc w centrum uwagi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Szronika nadal wszystko w porządeczku :) Z Panem Kotem dzielą się kanapą - ofuczenie kocie już minęlo. Szronik był u weta, ma zakupiony nowy komplecik szelkowo - obróżkowy i nową adresatkę. Na razie dam już spokój Pani z telefonami  zadzwonię przed końcem miesiąca.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...