Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

20 minut temu, agat21 napisał:

Irenas mieszka na pólnoc od Warszawy kilkadziesiąt kilometrów, to chyba dość skomplikowane logistycznie by było.. Dokąd najdalej od Zamościa Szronik mógłby być podwieziony w stronę Warszawy? 

agat21, Szronik ma pojechać pod Katowice, do anecik.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, renatka_s napisał:

Zaglądam z zaproszenia mam już trochę tych deklaracji, ale wysupłam jeszcze 20 zł stałej.

Wspaniale ! Ja też bardzo dziękuję !   Znalezione obrazy dla zapytania radość gifyTen psiaczek mocno wszedł mi do serca !

Czy ktoś jeszcze mógłby coś dołożyć?  W DT u Anecik psiaczki długo nie posiedzą, szybko znajdują domy !  Bardzo prosimy !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

20 zł miesięcznie na Szronika - i chyba przestaję jeść! 

Witaj w klubie!! Ja wydaję na leczenie swojego psa ok 800 zł miesięcznie, a jak dojdą jeszcze dodatkowe badania i wyjazdy do Lublina to i więcej, więc też niedługo tylko światło będzie w lodówce..Przestawiam się na dietę  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

20 zł miesięcznie na Szronika - i chyba przestaję jeść! 

Bardzo dziękujemy  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Ba_orig. .

52 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Nastąpiła zmiana planów i do schroniska jedziemy jutro.

To czekamy jutro na wieści:). I Szronik będzie już zarezerwowany.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Bardzo dziękujemy  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Ba_orig. .

To czekamy jutro na wieści:). I Szronik będzie już zarezerwowany.

Jeśli się okaże, że kolega Szronika - nazwany przeze mnie Kajtusiem jest w schronisku, to jutro założę mu wątek.

Reniu, prosiłaś dziewczyny, by zarezerwowały już  Szronika? Jeśli tak szybko przydał by się transport.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jeśli się okaże, że kolega Szronika - nazwany przeze mnie Kajtusiem jest w schronisku, to jutro założę mu wątek.

Reniu, prosiłaś dziewczyny, by zarezerwowały już  Szronika? Jeśli tak szybko przydał by się transport.

Z transportem musimy coś pokombinować, bo niestety nasz zamojski Grześ nie będzie mógł podjechać do anecik - podłapał jakąś pracę w  Warszawie no i siedzi w stolicy.

Przyjeżdża jutro do Zamościa i w niedzielę wraca.

Trzeba zapytać Anuli, może ma kontakt do faceta ze Śląska, który raz wiózł zamojskie psy do Nowej Soli, nie pamiętam jego imienia (wozi psy zarobkowo) - może on pomoże?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...