Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

20 minut temu, sybil napisał:

Anetko, wydaje mi się, że Szronik wypadł z kolejki, bo dziewczyny do Murki chcą dać pilnie ON-ka z łatką agresora.

Szronik u Ciebie będzie tak szczęśliwy jak Baruś i pewnie znajdzie równie wspaniały domek.

Bardzo chciałabym, żeby przyjechał do Ciebie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.

Czy są jakieś wiadomości od Strusia-Barusia?

Teraz już się troszkę połapałam w tych ON-kach bo na początku to już nie wiedziałam który, gdzie i dlaczego ma nie jechać.

 

Innych domów niż wspaniałych to ja nie biorę w ogóle pod uwagę.

 

Barry dziś został sam na włościach, poczekam aż Pani wróci z pracy i zadzwonię. Wiem że jest ciut lepiej i ma już ogromny apetyt (czyli wraca do formy :)) Bo zjeść to chłopak potrafił :)

Zadzwonię też do Dafi bo to też jej pierwszy "samotny" dzień w domu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Tak pytała mnie Onaa kilka dni temu. Właściwie to miałam odpocząć :) ale okazało się że w jednym tygodniu były 4 adopcje a w kolejnym będzie piąta więc się psie towarzystwo mocna skurczyło. Dodatkowo napis na banerku (może to zabrzmi śmiesznie - przepraszam) "postoję....poczekam.....nie zapomnijcie o mnie....." znowu mi rozwalił serducho. Więc niech Szronik przyjeżdża.

 

Chociaż widziałam wpis Toli (nie umiem teraz zacytować) więc przepiszę:

 

"Dotarłam i ja do Szronika - psiak skradł i moje serce, nie da się inaczej, ma cudowny charakter.

Zarezerwowałam nawet miejsce u Murki z myślą właśnie o nim, ale nie wypalił DT dla starej owczareczki no i chyba ona pierwsza w kolejce :(

Z całych sił będę kibicowała Szronikowi, jest cudowny, odpłaci się wielka miłością."

 

więc nie wiem jak się sprawy mają w chwili obecnej bo owczareczka jest u malagos i być może miejsc dla Szronika czeka u Murki.

 

 

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Przyznam, że ten napis na banerku i mnie "rozwalił".

Jeżeli chodzi o miejsce u Murki, to moze zajmie go ten starszy onek, który nie pojechał do Gorzowa. Ale poczekajmy na Tolę. Ja ze swej strony też proszę Cię Anetko, zaklep miejsce dla niego. Myślę, ze jednak przyda się.

Miejsce dla Szronika zarezerwowałam u Murki już wcześniej, ale jak tylko możliwy jest wyjazd do Ciebie to ja jestem 3 razy na TAK http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf_orig.gif

 

Oneczka ma Dt u malagos, więc na miejsce  Szronika do Murki  pojechałby ten pogryziony staruszek onek.

 

Mnie tez wczoraj "przybił" ten banerek  - nie można pozostać obojętnym, jak patrzy się na to błaganie zza  siatki boku. I ten napis.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Jeśli Aneta się zgodzi wziąć jeszcze jakiegoś psiaka w pakiecie ze Szronikiem, to bardzo bym chciała, aby to był ten piesio DSC00165.JPG

Tylko błagam Wam o pomoc w jego utrzymaniu.

Dobrze Gabrysiu niech chłopaki przyjeżdżają, zawsze to transport rozłoży się na dwóch.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anecik napisał:

Dobrze Gabrysiu niech chłopaki przyjeżdżają, zawsze to transport rozłoży się na dwóch.

Super, Anetko bardzo się cieszę!!!

Miałam już nie zakładać wątków i się nie zakochiwać, ale serce nie sługa.

Nazwałam pieska Kajtuś, poczekam, aż dziewczyny sprawdzą, czy jest nadal w schronisku i założę mu wątek

Link to comment
Share on other sites

Kochani ,

Ojoj! ale tutaj się dzieje od wczoraj mnie nie było (od soboty mój biedny starszy psiunio ma biegunkę, wczoraj masakra zdarzyła się w aucie, martwię nie o niego bardzo bo ma już 10lat i nigdy aż czegoś takiego,) także trochę mam myśli zajęte ale już jestem tutaj i widzę że anecik 0heart.gif weźmie Szronika :D i jeszcze doczytałam że jego kolega chyba też ma jechać z nim ?! wiec bardzo proszę o pomoc i wsparcie! i bycie ze Szronikiem :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2017 o 22:18, Alaskan malamutte napisał:

Ja tak samo!! Jeżeli psiak pojedzie do Anetki, daję 10 zł stałej deklaracji!!

Ślicznie dziękuję :D .

Dnia 29.01.2017 o 20:39, Havanka napisał:

Przepraszam, że dopiero teraz, ale nawet nie wiedziałam, ze Szronik ma już wątek. Zobaczyłam śliczny banerek i ... weszłam.

Gdyby Anecik zgodziła się go przyjąć na DT, zadeklaruję dyszkę dla niego na comiesięczny czynsz.

W imieniu Szronika bardzo dziękuję :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Ja poczekam z założeniem wątku do  czasu, aż dziwiewczyny dadzą cynk, czy piesio jest nadal w schronie.

Czy będziecie już w niedzielę rezerwować Szronika?

Gabi, ustaliłyśmy z Tolą, że w niedzielę pojedziemy do schroniska. Sprawdzimy, czy Szronik i "twój" piesio jest. Pies w schronisku nie może mieć statusu "zarezerwowany" bez podania kiedy zostanie zabrany. Jeśli uda się załatwić  transport w najbliższym czasie, to wtedy psiaczki zostaną zarezerwowane. Ja już pytałam Murkę, czy nie mają wyjazdu w stronę Katowic. Jak tylko coś będzie, to Murka da znać. a może jakieś inne pomysły w sprawie transportu? Szukamy oczywiście jak najtańszej opcji k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig  

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Ja tez deklaruję 10 zł dla Szronika.

Bardzo dziękuję :D .

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi, ustaliłyśmy z Tolą, że w niedzielę pojedziemy do schroniska. Sprawdzimy, czy Szronik i "twój" piesio jest. Pies w schronisku nie może mieć statusu "zarezerwowany" bez podania kiedy zostanie zabrany. Jeśli uda się załatwić  transport w najbliższym czasie, to wtedy psiaczki zostaną zarezerwowane. Ja już pytałam Murkę, czy nie mają wyjazdu w stronę Katowic. Jak tylko coś będzie, to Murka da znać. a może jakieś inne pomysły w sprawie transportu? Szukamy oczywiście jak najtańszej opcji k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig  

Dziękuję :D .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, na wątku oneczki, Irenas napisała: ... Pamiętajcie na przyszłość, że jest kierwoczyni (czyli ja), która pojedzie za benzynę, jeśli daleko, lub za friko, jeśli blisko. Daleko tylko potrzebne będzie towarzystwo, żebym znowu nie zasnęła za kierownicą i nie wjechała do rowu. 

Dobrze byłoby skorzystać z tej propozycji.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Dziewczyny, na wątku oneczki, Irenas napisała: ... Pamiętajcie na przyszłość, że jest kierwoczyni (czyli ja), która pojedzie za benzynę, jeśli daleko, lub za friko, jeśli blisko. Daleko tylko potrzebne będzie towarzystwo, żebym znowu nie zasnęła za kierownicą i nie wjechała do rowu. 

Dobrze byłoby skorzystać z tej propozycji.

Havanko, a skąd jest IrenaS?

Link to comment
Share on other sites

Najdogodniejszy transport to chyba Zamość-Katowice.Może P.Grzegorz jak wróci z Warszawy?

Kiedyś rozmawiałam z AniaB z Krakowa i może dowieźć psiaka w obrębie Krakowa to jest w jakiejś odległości wyjechać w stronę Zamościa i w drugą stronę np.Katowice,Opole.Transport wchodzi w grę tylko w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...