Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, sybil napisał:

Jeśli będzie zbiórka deklaracji dla Szronika to dam 10 PLN /mies. 

Bardzo Ci dziękuję 0heart.gif.

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Szronik potrafi też pięknie postawić uszka  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

DSC00241.JPG

A to aby napewno Szronik ? Bo jakoś inaczej wygląda i ma zdecydowanie mniej białego.

Link to comment
Share on other sites

Alaskan malamutte, ale fotka moze przekłamywać....Fotek Szronika jest kilka i widzimy jego urokliwość...Mam taką samą sunię ale płowo-czarną...Jeśli on szorściak jak widać.... to może jeszcze pozostała w nim naturalna ekspresja i  radość,którą posiadają teriery...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2017 o 13:08, Onaa napisał:

Od poczatku watku zaglada do Szronika sybil :), a teraz jest nas u Szronika coraz wiecej :). 

 

To i ja dołączę do Szronika. divers2345.gif Powalają te nosy wsadzone między siatkę. Jeśli pojawi się szansa zabrania go ze schronu w jakieś konkretne miejsce, deklaruję 2 dyszki stałej. Póki co, rzadko jestem na dogo, ale z tel. będę podpatrywała wątek.

na dobry start i reklamę Szronika mogę zaproponować taki sobie banerek

Szronik_2.png    divers2305.gif częstujcie się 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, iwstar58 napisał:

To i ja dołączę do Szronika. divers2345.gif Powalają te nosy wsadzone między siatkę. Jeśli pojawi się szansa zabrania go ze schronu w jakieś konkretne miejsce, deklaruję 2 dyszki stałej. Póki co, rzadko jestem na dogo, ale z tel. będę podpatrywała wątek.

na dobry start i reklamę Szronika mogę zaproponować taki sobie banerek

Szronik_2.png    divers2305.gif częstujcie się 

Witamy u Szronika :D i bardzo dziękujemy i za deklaracje i za piękny banerek 0heart.gif .

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja tak samo!! Jeżeli psiak pojedzie do Anetki, daję 10 zł stałej deklaracji!!

A czy ktoś już pytał Anetkę, czy go przyjmie? Może trzeba zaklepać miejsce, bo pewnie obecne wakaty w DT Anecik, szybko się zapełnią.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

A czy ktoś już pytał Anetkę, czy go przyjmie? Może trzeba zaklepać miejsce, bo pewnie obecne wakaty w DT Anecik, szybko się zapełnią.

Tak pytała mnie Onaa kilka dni temu. Właściwie to miałam odpocząć :) ale okazało się że w jednym tygodniu były 4 adopcje a w kolejnym będzie piąta więc się psie towarzystwo mocna skurczyło. Dodatkowo napis na banerku (może to zabrzmi śmiesznie - przepraszam) "postoję....poczekam.....nie zapomnijcie o mnie....." znowu mi rozwalił serducho. Więc niech Szronik przyjeżdża.

 

Chociaż widziałam wpis Toli (nie umiem teraz zacytować) więc przepiszę:

 

"Dotarłam i ja do Szronika - psiak skradł i moje serce, nie da się inaczej, ma cudowny charakter.

Zarezerwowałam nawet miejsce u Murki z myślą właśnie o nim, ale nie wypalił DT dla starej owczareczki no i chyba ona pierwsza w kolejce :(

Z całych sił będę kibicowała Szronikowi, jest cudowny, odpłaci się wielka miłością."

 

więc nie wiem jak się sprawy mają w chwili obecnej bo owczareczka jest u malagos i być może miejsc dla Szronika czeka u Murki.

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

Tak pytała mnie Onaa kilka dni temu. Właściwie to miałam odpocząć :) ale okazało się że w jednym tygodniu były 4 adopcje a w kolejnym będzie piąta więc się psie towarzystwo mocna skurczyło. Dodatkowo napis na banerku (może to zabrzmi śmiesznie - przepraszam) "postoję....poczekam.....nie zapomnijcie o mnie....." znowu mi rozwalił serducho. Więc niech Szronik przyjeżdża.

Anetko, super!!! Podobny obraz Szronik może pojechać do Anecikowa!!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony serce

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Tak pytała mnie Onaa kilka dni temu. Właściwie to miałam odpocząć :) ale okazało się że w jednym tygodniu były 4 adopcje a w kolejnym będzie piąta więc się psie towarzystwo mocna skurczyło. Dodatkowo napis na banerku (może to zabrzmi śmiesznie - przepraszam) "postoję....poczekam.....nie zapomnijcie o mnie....." znowu mi rozwalił serducho. Więc niech Szronik przyjeżdża.

 

Chociaż widziałam wpis Toli (nie umiem teraz zacytować) więc przepiszę:

 

"Dotarłam i ja do Szronika - psiak skradł i moje serce, nie da się inaczej, ma cudowny charakter.

Zarezerwowałam nawet miejsce u Murki z myślą właśnie o nim, ale nie wypalił DT dla starej owczareczki no i chyba ona pierwsza w kolejce :(

Z całych sił będę kibicowała Szronikowi, jest cudowny, odpłaci się wielka miłością."

 

więc nie wiem jak się sprawy mają w chwili obecnej bo owczareczka jest u malagos i być może miejsc dla Szronika czeka u Murki.

 

 

Przyznam, że ten napis na banerku i mnie "rozwalił".

Jeżeli chodzi o miejsce u Murki, to moze zajmie go ten starszy onek, który nie pojechał do Gorzowa. Ale poczekajmy na Tolę. Ja ze swej strony też proszę Cię Anetko, zaklep miejsce dla niego. Myślę, ze jednak przyda się.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anecik napisał:

 

 

Chociaż widziałam wpis Toli (nie umiem teraz zacytować) więc przepiszę:

 

"Dotarłam i ja do Szronika - psiak skradł i moje serce, nie da się inaczej, ma cudowny charakter.

Zarezerwowałam nawet miejsce u Murki z myślą właśnie o nim, ale nie wypalił DT dla starej owczareczki no i chyba ona pierwsza w kolejce :(

Z całych sił będę kibicowała Szronikowi, jest cudowny, odpłaci się wielka miłością."

 

więc nie wiem jak się sprawy mają w chwili obecnej bo owczareczka jest u malagos i być może miejsc dla Szronika czeka u Murki.

 

 

Anetko, wydaje mi się, że Szronik wypadł z kolejki, bo dziewczyny do Murki chcą dać pilnie ON-ka z łatką agresora.

Szronik u Ciebie będzie tak szczęśliwy jak Baruś i pewnie znajdzie równie wspaniały domek.

Bardzo chciałabym, żeby przyjechał do Ciebie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.

Czy są jakieś wiadomości od Strusia-Barusia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...