Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 27.08.2017 o 21:10, anecik napisał:

Oczywiście źe wiadomo :) wszystko w jak najlepszym porządku. 

A czy zostawał już sam na dłużej ? Bo zastanawiam się cz nadal ma niszczycielskie zapędy.

I .. czy zmieniać już tytuł wątku - jak myślicie :)?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2017 o 11:01, wiolhelm170 napisał:

Moja wplata to tylko 10 zł ale czy wpłacać na sierpień?  Czy już na innego pieska się przerzucić? 

Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości, żeby się upewnić że Szronik już na pewno ma dom :).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anecik napisał:

Tak u Szronika nadal wszystko w porządku. Był parę razy sam w domu i wszystko cale.

Bardzo się cieszę :), super pies :).

 

Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc Szronikowi w drodze po szczęśliwe życie w swoim domku.

 

Myślę, że już nie trzeba wpłacać na Szronika deklaracji, a jeśli coś jeszcze wpłynęło - sprawdzę to w weekend, to jak będziecie chcieli to zwrócę. Po Szroniku została niewielka kwota, sprawdzę wszystko w weekend i napiszę na wątku.

Myślałam żeby to co zostało przekazać na jakiegoś zamojskiego pieska w potrzebie - jeśli macie jakieś inne propozycje to proszę napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2017 o 20:58, Onaa napisał:

Po Szroniku pozostało 176,28zł , chciałabym to podzielić na dwa pieski albo przekazać na jednego, z tych piesków które ostatnio dostały szansę na lepsze życie.

 

Dodam dla równego rachunku i będzie 180zł po Szroniku do przekazania na inne  psiaczki zamojskie - ja proponuję podzielić to po połowie (90zł) dla:

i

Będę czekać na Wasze zdanie lub inne propozycje do jutra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
45 minut temu, anecik napisał:

Renatko a może jednak podam Ci nr do Pani Szronikowej i będziesz się sama dowiadywać?

Jeśli to nie problem :), albo może maila ? Mam nadzieję, że Państwo się nie będą dziwić, że jakaś obca osoba do nich pisze o Szronika :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dawno podałam nr telefonu Onaa do Pani Ewy. Nie wiem czy dzwoniła lub pisała.

 

Ja przy opiece nad psiakami, podawaniem tabletek, zastrzyków, zmianą pieluch, odsikiwaniem, myciem, sprzątaniem, mizianiem, pilnowaniem, zbieraniem tego i owego, nauką czegoś, pracą nad czymś, usiłowaniem robienia zdjęć, wizytami u weta, wyjazdami po (z)  psiakami, kąpielami, wizytami pa NAPRAWDĘ nie mam czasu żeby dzwonić i dowiadywać się co u psiaków które były u mnie.

 

Dostałam od Pani Ewy życzenia świąteczne i jedno zdjęcie Szronika. Wyślę go kiyoshi i poproszę żeby wstawiła na wątek.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...