Jump to content
Dogomania

Foster z Zamościa -po zwrocie z adopcji od grudnia 2017 zamieszkał w nowym DS koło Poznania


Sara2011

Recommended Posts

Wpłynęły następujące deklaracje dla Fosterka, bardzo serdecznie dziękuję:).

  • 50zł-Jolanta Sz./12.04.2017/stała IV
  • 20zł-wiolhelm170/18.04.2017/stała IV
  • 20zł-Topi/18.04.2017/stała IV

Z ogłoszeń póki co cisza. Jutro wykupię odświeżanie ogłoszeń na olx.

Szafirko, wiem że pogoda niezbyt zachęcająca ale może udało być sie zrobić jeszcze ze 4-5 fotek   do ogłoszeń. Zrobiłabym jeszcze trochę ogłoszeń ale na niektórych portalach nie mogą się zdjęcia powtarzać, dlatego potrzebowałabym nowych.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, jest niespodzianka :) A niespodzianką jest ... zdjęcie Fostera  z jego nową Panią :)

Dzisiaj przyszła do mnie Pani Emilia poznać pieski do adopcji z naszego hoteliku. Widziała w internecie zdjęcia Fostera, a jak go zobaczyła na żywo, to od razu serce zabiło szybciej i inne psiaki nie robiły już na niej wrażenia. Dalej sprawa potoczyła się szybko - telefon do Sary, wizyta pa, którą przeprowadziłam z moim mężem i siooo do domku.

Foster mieszka w kamienicy na pierwszym piętrze, lokal ma ponad 70 metrów, za kamienicą jest ogród z betonowym, szczelnym płotem. Wszyscy sąsiedzi mają jakieś zwierzaki. Pani i jej mąż pracują do 15, a czasami krócej, obecnie Pani ma 2 tyg. urlopu, więc Foster ma czas na aklimatyzację w towarzystwie. W domach rodzinnych Państwa zawsze były i są psiaki, więc wiedzą jak to jest mieć zwierzaka. Już nie mogą doczekać się zabaw w domu i grodzie, oraz spacerów. Mamy obiecane zdjęcia i wieści :) Powodzenia śliczny pyszczku.

IMG_20170426_174516_450x600.jpg

IMG_20170426_174532_450x600.jpg

IMG_20170426_174534_450x600.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję szafirko za opiekę nad Fosterkiem, za wizytę PA i zawiezienie chłopaczka do DS, za wszystko :).

Wszystko potoczyło się tak szybko-wizyta rodzinki u szafirki gdzie Fosterek od razu przypadł do gustu, wizyta PA która mogła się odbyć jeszcze tego samego dnia bo DS zamieszkuje bardzo blisko szafirki no i jeszcze potem odwiezienie Fosterka do DS tego samego dnia. Tyle czasu nic się nie działo i "zadziało" się nagle i nieoczekiwanie.

Mam nadzieję, że przez te dwa tygodnie urlopu Pani , Fosterek "dotrze" się i dobrze pozna się z rodziną. No i że będzie szczęśliwy :).

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Poker napisał:

Ale fajna niespodzianka. Oby więcej takich.

Fosterek jak na początek śmiało sobie poczyna.

czy w Ds sa dzieci? Bo widzę zabezpieczenie na drzwiach szafki jak przed dziećmi.

Nie, Państwo nie mają dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Powodzenia Fosterku w nowym już na zawsze domku.Ogromnie cieszę się,że Foster już w domku.Teraz na tych ostatnich zdjęciach widać jak sierść mu pięknie odrosła,jednym słowem jest śliczny Kropek.Tak sobie Fostera nazywałam tylko nie przyznawałam się.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, teresaa118 napisał:

ciesze sie, ze Forsterek znalazl wlasny domek, moze moje wyswietlenie na facebooku pomoglo, reszte pieniazkow proponuje przekazac na Donalda, nie bedzie duzych przelewow

Bardzo, bardzo  dziękuję teresaa118 za wsparcie Fosterka. Poczekam jeszcze z tydzień, dwa z rozdysponowaniem pozostałych pieniażków (jeszcze muszę opłacić hotelik za kwiecień) a potem chciałabym resztę przekazać na Donalda/Dolarka. On ma tylko połowę deklaracji a jakoś  na domek się nie zanosi więc dodatkowe pieniążki bardzo mu się przydadzą bo za niedługi czas będę mieć problem z jego finansowaniem.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo,bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki na te pierwsze dni i tygodnie aklimatyzacji Fosterka w nowym domku! :)

W sprawie ogłoszeń była taka cisza,a teraz 3 nasze zamojskie psiaki dostały szansę na swój domek :)

Bo może  na te właśnie domki czekały ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...