Jump to content
Dogomania

Foster z Zamościa -po zwrocie z adopcji od grudnia 2017 zamieszkał w nowym DS koło Poznania


Sara2011

Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

Fajne zdjęcia,ale niestety w większości jest na nich przestraszony. Chyba nie lubi aparatu.

A nosek ma niepowtarzalny.

zgadzam się, jeszcze te zdjęcia nie są do końca do ogłoszeń. Piesek jest już dużo piękniejszy, ale jednak...przestraszony. Żeby mu się dobry, taki cieplutki dom trafił! :)

Link to comment
Share on other sites

Fosterek cudny, tylko faktycznie  trochę powazny z niego chłopak ;)

 

Zea pokryje koszt weta  -  40  zł.

Poprosiłam już szafirkę na wątku Pusi i Teriego   o fakturę za hotelowanie na 120 zł (plus 80 zl koszt szczepienia - Pusia i Teri).

Przepraszam, ze  piszę to z pewnym opóźnieniem, ale  do rozliczenia mamy nie tylko zwierzaki na dogo, szybciej nie daję rady ;)

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam wątek i znalazłam takie informacje o Fosterku:

-wiek 2 lata,

-waga 15kg

-

wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony na wściekliznę i wirusówki,

-przyjazny, lubi głaski i pieszczoty

-ma mięciutką sierść,

 

Szafirko, jak Fosterek do innych piesków, dzieci, kotów? Jak sobie radzi ze smyczą? Jak z czystością? Czy wg Ciebie nadaje się zarówno do bloku jak i domu jednorodzinnego? Raczej szukać spokojnego domku czy z mniejszymi dziećmi też może być? Czy jest coś jeszcze na co zwrócić uwage?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Fosterek cudny, tylko faktycznie  trochę powazny z niego chłopak ;)

 

Zea pokryje koszt weta  -  40  zł.

Poprosiłam już szafirkę na wątku Pusi i Teriego   o fakturę za hotelowanie na 120 zł (plus 80 zl koszt szczepienia - Pusia i Teri).

Przepraszam, ze  piszę to z pewnym opóźnieniem, ale  do rozliczenia mamy nie tylko zwierzaki na dogo, szybciej nie daję rady ;)

Dziękuję Fundacji ZEA.

Ja już wprawdzie przelałam za weta ale może szafirka odliczy te kwotę od czynszu?

Link to comment
Share on other sites

Żaden fotel nie jest tak wygodny jak mój :) ale Fosterkowi będzie wystarczyło, że zamieszka w domu. Może to być dom i blok, ale właściciele aktywni, ponieważ Foster potrzebuje dużo ruchu. Uwielbia biegać, bawić się głównie z człowiekiem. W związku z tym, że Foster skacze, myślę, że nie nadaje się do malutkich dzieci. Kota naszego goni, wśród psów jest dominatorem i potrafi pokazać ząbki, jeśli pójdzie coś nie po jego myśli. Je dużo, jak skończy, to wygania inne psiaki od ich misek, dlatego karmiony jest osobno. Dostaje oczywiście większą porcję jedzonka. Foster jest pieszczochem i myślę, że najszczęśliwszy będzie jako jedynak, który chodzi często na spacery lub ma do dyspozycji ogród. To chyba tyle, odpowiem na pytania, jeśli o czymś zapomniałam wspomnieć.

Fundacja ZEA sfinansowała 20 kg suchej karmy, która smakuje Fosterkowi.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, szafirka napisał:

Żaden fotel nie jest tak wygodny jak mój :) ale Fosterkowi będzie wystarczyło, że zamieszka w domu. Może to być dom i blok, ale właściciele aktywni, ponieważ Foster potrzebuje dużo ruchu. Uwielbia biegać, bawić się głównie z człowiekiem. W związku z tym, że Foster skacze, myślę, że nie nadaje się do malutkich dzieci. Kota naszego goni, wśród psów jest dominatorem i potrafi pokazać ząbki, jeśli pójdzie coś nie po jego myśli. Je dużo, jak skończy, to wygania inne psiaki od ich misek, dlatego karmiony jest osobno. Dostaje oczywiście większą porcję jedzonka. Foster jest pieszczochem i myślę, że najszczęśliwszy będzie jako jedynak, który chodzi często na spacery lub ma do dyspozycji ogród. To chyba tyle, odpowiem na pytania, jeśli o czymś zapomniałam wspomnieć.

Fundacja ZEA sfinansowała 20 kg suchej karmy, która smakuje Fosterkowi.

Szafirko a jak z zachowaniem czystości w domu (o ile jesteś w stanie stwierdzić czyja to niespodzianka) :)?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, szafirka napisał:

No z czystością bywa różnie, są dni, kiedy jest czyściutko, a czasami zdarzy się Fosterowi kupa. Ma ok 50 cm w kłębie - bardzo ciężko go dobrze zmierzyć.

Oby jak najszybciej załapał gdzie się załatwia te rzeczy.

 

Jutro "sklecę" treść ogłoszenia i zaczynamy ogłaszać chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam Havankę o pomoc w zredagowaniu tereści ogłoszenia. Dziękuję Havanko :).

Proszę o uwagi.

 

Pokochaj mnie i weź do domu... Foster.

Foster to około 2 letni, nieduży piesek (ok. 15 kg) o dłuższej sierści. To kolejna psia perełka zabrana ze schroniska. Ten mały piesek całym sobą prosił o zabranie z tego miejsca, nie można było przejść obok niego obojętnie. Fosterek zamieszkał tymczasowo w hoteliku w woj.lubuskim gdzie czeka na swój upragniony dom.

Tu okazało się, że Foster jest cudownym pieskiem ! Wesoły, bardzo żywiołowy, uwielbiający zabawy, szczególnie z własnym opiekunem. Przy tym wszystkim jest wielkim pieszczochem; lubi być głaskany i przytulany. Fosterka polecamy do domu ze starszymi dziećmi z powodu jego temperamentu, najlepiej bez innych zwierząt.

Foster był już u weterynarza na "przeglądzie". Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony  i wykastrowany. 

To przesympatyczny piesek. Umili i rozweseli życie każdemu, kto go pokocha i przyjmie pod swój dach.
Więcej informacji można uzyskać tylko pod podanym w ogłoszeniu, numerem telefonu.

 

Wymagana wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydamy psa do kojca ani budy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...