Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Relacje z domu Snieżki.

"Śnieżka ma za sobą pierwszą poważną wizytę w stajni oraz pierwszą poważną podróż samochodem bo aż do Frankfurtu. Oczywiście była bardzzzoo grzeczna i zadowolona, że może z nami sprzedać cały czas w podróży. 1f603.png:D
Poznała mojego konia trochę się boi ale jest odważna z zaciekawieniem do niej podchodziła, poznała również swojego nowego kolegę Bolka z którym będzie teraz spędzać całe dnie i na szczęście od razu złapali wspólną chemię na tyle, że mogła wracać z nim razem w samochodzie w bagażniku! 2764.png<3
Odbyła dziś też podróż na budowę naszej stajni gdzie było dużo huku, stresowała się ale Bolo podtrzymywał ja stale na duchu i wszędzie starała się za nim podążać 1f642.png:)
Z królikami, jak widać na załączonych zdjęciach dogaduje się coraz lepiej 1f642.png:).Notorycznie wypija im wodę z ich miski, chociaż stale ma zapełniona swoją 4 razy większą 1f603.png:D.

Zdjęcie użytkownika Dominika Jamorska.
Zdjęcie użytkownika Dominika Jamorska.
Zdjęcie użytkownika Dominika Jamorska.
Zdjęcie użytkownika Dominika Jamorska.
Zdjęcie użytkownika Dominika Jamorska.
+3
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ciekawe kiedy będziemy tak piać z zachwytu nad zdjęciami Perełki z DS. Gdyby ludzie wiedzieli, jaka to słodycz, to w kolejce by się ustawiali:(

Stawiałam na to, że ona pierwsza się wyadoptuje ale pomyliłam się. W sprawie jej adopcji  jest małe zainteresowanie , prawie zerowe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2017 o 08:00, doris66 napisał:

Stawiałam na to, że ona pierwsza się wyadoptuje ale pomyliłam się. W sprawie jej adopcji  jest małe zainteresowanie , prawie zerowe.

Przesłałam zdjęcia Perełki i ogłoszenie do domku zainteresowanego adopcją. Dom polecany przez moja koleżankę, ale jak najbardziej do sprawdzenia gdyby się odezwali. Jeśli zadzwonią do Pauli mogą powołać się na mnie, ale podlegają jak wszyscy tym samym zasadom adopcyjnym:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...