Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

44 minuty temu, Ellig napisał:

Zrobiłam Perełce ogłoszenia z nowymi zdjęciami!

Serdecznie dziękuję. Ja też jej wczoraj zrobiłam, dziś z nadzieją zerkam na każdy dzwoniący telefon.......ale nikt nie dzwoni z ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz srodek na kleszcze podany ponad miesiac temu juz przestał działąc, i panny nie mogły na spacerki wychodzić aby nie złapac jakiegoś krwiopijcy zakupiłam im dzis srodki od kleszczy. Dla Śnieżki obroża kiltix a dla Perełki fiprex. Razem za zakupy dla nich zapłaciłam 76,60zł. Na paragonie jest tez widoczna cena obrozy dla Soni bo kupowaąłm razem. Dlaczego tak? Bo pieniądze musimy oszczędzać, a pomyślałam sobie, ze Perełka pierwsza i to niebawem znajdzie domek to fiprex ( zabezpieczenie na miesiac) jej wystarczy.  Dla Śnieżki jest kiltix bo mam przeczucie, ze posiedzi dłuzej w hotelu. Oczywiście gdyby sie i Perła zasiedział dostanie za miesiac kiltixa lub fiprex.

17351978_1998377383730640_26786860613384

17342892_1998377493730629_82244052898167

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, zachary napisał:

Dobrze,że będą zabezpieczone ale zobacz dorisku,że do tej pory miały farta,ze mieszkając na łonie natury, w krzakach, pod płotem nie zachorowały na kleszczówkę, bo kleszcze na bank je gryzły....

ZAchary takie bezdomne psy żyją na polach, w rowach , chaszczach , są obsypane kleszczami ( jak Zośka i Czarny dajmy a to ) i żyją tak latami , dokarmiane przez ludzi. Sa zdrowe, i na swoim terenie nosza ogony w górze, piękne wolne psy choć zakleszczone, a nasze wychuchańce jak mój Borys na przykłąd wyjdą na trawnik przed domem i już bach, bolerioza gotowa pomimo zabezpieczenia od kleszczy. Bezdomniaki to twardziaele zasadniczo, przynajmniej moje doświadczenia na to wskazuja. A tak swoją drogą to czas już podac Czarnemu i Zośce bravecto, łaze za nimi juz jakiś czas z tabletka w kieszeni , ale nie mam sposobności abym to włąśnie im podała tabletki, bo jeszcze trzy pańskie psy są zawsze nimi. A nie stać mnie aby fundować bravecto psom, które mają właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę cisza zapanowała na wątku dziewczynek , bo ja sama nie piszę zbyt często, czytać więc  nie ma o czym za bardzo .........ale o czym tu pisać? Siedzą suczki w hotelu całe i zdrowe, ogłaszane i zero zainteresowania ze strony poszukujących psa do adopcji. W ogłaszaniu pomaga mi koleżanka Ewy Marty,  Ana10 i ostatnio również Fundacja Psom na Pomoc. Jeśli ktoś jeszcze "po cichemu" ogłasza sunie to dziękuję bardzo, ale nie wymieniam bo po prostu o tym nie wiem. Zdjęcia w ogłoszeniach dziewczynki mają całkiem ładne, wzrok na pewno przyciągają, Śnieżka nawet ma sporo wejść na ogłoszenia, Perła powinna ewentualnych adoptujących zachwycać również charakterem.......ale na razie nic się nie dzieje.  Cisza przeokropna. Zresztą u Soni i u Malinki tak samo. Ta wiec mam pod opieką 4 suki w hotelach i jak tak dalej będzie to będzie źle.....bo pieniądze się skończą a deklaracji sunie mają malutko. Na bazarki czasu mało, coś tam klecę od paru dni i nie mam czasu skończyć. Wizja , że te suczki zasiedzą się w hotelu tak jak Sonia spędza mi sen z powiek każdej nocy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, doris66 napisał:

Troszkę cisza zapanowała na wątku dziewczynek , bo ja sama nie piszę zbyt często, czytać więc  nie ma o czym za bardzo .........ale o czym tu pisać? Siedzą suczki w hotelu całe i zdrowe, ogłaszane i zero zainteresowania ze strony poszukujących psa do adopcji. W ogłaszaniu pomaga mi koleżanka Ewy Marty,  Ana10 i ostatnio również Fundacja Psom na Pomoc. Jeśli ktoś jeszcze "po cichemu" ogłasza sunie to dziękuję bardzo, ale nie wymieniam bo po prostu o tym nie wiem. Zdjęcia w ogłoszeniach dziewczynki mają całkiem ładne, wzrok na pewno przyciągają, Śnieżka nawet ma sporo wejść na ogłoszenia, Perła powinna ewentualnych adoptujących zachwycać również charakterem.......ale na razie nic się nie dzieje.  Cisza przeokropna. Zresztą u Soni i u Malinki tak samo. Ta wiec mam pod opieką 4 suki w hotelach i jak tak dalej będzie to będzie źle.....bo pieniądze się skończą a deklaracji sunie mają malutko. Na bazarki czasu mało, coś tam klecę od paru dni i nie mam czasu skończyć. Wizja , że te suczki zasiedzą się w hotelu tak jak Sonia spędza mi sen z powiek każdej nocy.

Dorotko, musimy myślec pozytywnie. W końcu adopcje rusza i ktoś wypatrzy sunie. Ja też mam od kilku miesięcy psiaka w hoteliku pod Krakowem i chociaz to śliczny szorściak, kompletnie nikt o niego nie pyta:( Wierzę ejdnak, że w końcu ktos go wypatrzy. Florek nie ma wątku i nie zbieram na niego deklaracji, tylko płacę sama:(

Link to comment
Share on other sites

Potrzebna jest osoba ( z dogomanii lub z jakiejś prozwierzęcej organizacji)  do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Śnieżki. Miejscowość Staroźreby , gm. Staroźreby, powiat Płoński, około 80 km od Warszawy. Może ktoś zna kogoś z tamtych okolic?  

oraz osoba do zrobienia wizyty pa Krakowie, również dla Śnieżki.

Link to comment
Share on other sites

Cały wieczór wisze na telefonie............dzieki pokazaniu Śnieżki na  stronie "Psom na Pomoc" rozdzwoniły sie telefony. Mnóstwo z całej Polski, Wiele z nich brzmi dobrze i zachecajaco. Kilka osób jest  z Warszawy i jedzie w wekend poznac Śnieżke, Osoby z Krakowa oczekuja na wizytę. Mam nadzieje , ze  kogos znajde z Krakowa kto taka wizyte pa zrobi. Pomimo tego, ze nawet dzis obiadu ani kolacji nie zjadłam bo w pracy i po pracy rozmawiam z potencjalnymi domami to się ciesze. Czekalam na zainteresowanie suczkami i dzięki psom na pomoc mam co chcialam. Bede informowała co i jak, teraz zmykam na spacer ze swoimi psami.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...