Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Perełka najblizej swojego małego pańcia.........w domu sunie czuja się  dobrze, bezpiecznie, ale wszystko co poza domem jest już dla nich  stresem........no ale chyba tylko mozolne treningi, typu szelki - smycz - wyjście  - powrót - nagroda.....i tak do skutku.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ana10 napisał:

Na posłaniu wyglądają jak na łodzi ratunkowej,wszystkie powchodziły.Ulubione ciasteczka,posłanko, zabawki i widać jak  psiaki są wdzięczne.  DZIĘKUJEMY EWA !!!.        

Trafnie to ujęłaś Aniu.......one wszystkie są w tej chwili na takiej łodzi ratunkowej, oby szczęśliwie każdy z nich dotarł na brzeg....gdzie czeka na niego własny dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy powinnam to napisać , jeśli nie powinnam to przepraszam....... ale mija miesiąc luty a z deklaracji stałych dla suczek wpłynęła tylko moja i Buniaagi. Wiem, ze suczki mają w tej chwili zapasik finansowy ( to wpłaty jednorazowe, dochody z bazarków), ale były zadeklarowane kwoty, które wydaje mi się powinny wpływać, bez względu na to jaki jest stan konta suczek. A może ja się mylę i powinno być tak , ze jeśli suczki mają zapas pieniędzy to deklarację się wstrzymują? W każdym razie ja  napisałam o stanie faktycznym jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Dulska napisał:

Sprawdziłam stałe zlecenia, przelew dla Perły i Śnieżki (bo moja deklaracja jest dla obu) będzie zrealizowany jutro. Chyba to ma coś wspólnego z liczbą dni w lutym - pierwsze zlecenie  dałam 31 stycznia .

DZiękuję.

Link to comment
Share on other sites

DZis została zakupiona ( dostawa kurierem ) karma dla suniek , za 20kg worek zapłacilismy 96,00zł i odliczyłam to od rachunku suczek. Dziewczyny jeszcze maja karme na około dwa tygodnie tę zasponsorowaną przez Zachary, ale zamawialiśmy karme dla Soni to i przy okazji dostały Perełka i Snieżka. Nie trzeba bedzie za chwile zaprzątac sobie głowy zamówieniem. Teraz wystarczy suńkom jedzenia do końca kwietnia. A gdyby sie wczesniej któras wyadoptowałą, na co licze niezmiernie,  to karma sie nie zmarnuje napewno. U Pauli są trzy sunie pod moja opieka, wiec jest komu jesć.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2/28/2017 o 08:15, doris66 napisał:

Nie wiem, czy powinnam to napisać , jeśli nie powinnam to przepraszam....... ale mija miesiąc luty a z deklaracji stałych dla suczek wpłynęła tylko moja i Buniaagi. Wiem, ze suczki mają w tej chwili zapasik finansowy ( to wpłaty jednorazowe, dochody z bazarków), ale były zadeklarowane kwoty, które wydaje mi się powinny wpływać, bez względu na to jaki jest stan konta suczek. A może ja się mylę i powinno być tak , ze jeśli suczki mają zapas pieniędzy to deklarację się wstrzymują? W każdym razie ja  napisałam o stanie faktycznym jaki jest.

Ja wpłaciłam 40 zł w lutym.. to nawet więcej, niż deklarowałam, ale z jakiegoś powodu moja wpłata została wpisana jako jednorazowa. 

A jednorazowe 50 zł wpłacałam już wcześniej w styczniu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...