Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

Pigwa czuje się bardzo dobrze w nowym domku. Już prawie bez 'zawiechy' pokonuje klatkę schodową i bardzo lubi zwiedzać okolice.

Po zapoznaniu się z całym osiedlem i drogą między polami zaraz za osiedlem dziś przysła pora na dalszą wycieczkę. 

Tak oto wygląda Pigwa w plenerze Parku Górczewska.

DSC_0038_2.thumb.JPG.315117da6f8937a36c87d98714fdd081.JPG

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wieści! Baardzo się cieszę, że Pigwa tak bezproblemowo się aklimatyzuje :))

Bardzo ładnie się prezentuje w wersji spacerowej, w promieniach popołudniowego słońca ;)

Dnia 28.05.2017 o 18:24, konfirm31 napisał:

Podziwiam, Marysiu :) Brawo Ty :*)

2 godziny temu, Mattilu napisał:

Ja też witam serdecznie Pingwinkowy domek :) Super, że sunia tak dobrze trafiła.

Marysiu, jestem Twoją ulubienicą, jak śpiewał mistrz  Młynarski ;-)

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) I to okraszone w jedynym w swoim rodzaju poczuciem humoru Młynarskiego - bezcenne ;) :))

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jola_li napisał:

Pigwa w "moim" Parku :)! Pigwa w "moim" Parku :)!

Tralala!!!

Zaraz tam idę :)!

Czyli to jednak ten sam park! No to jest duża szansa, że wcześniej czy później się spotkacie :)

U Pingwinka wszystko w porządku, była u weta, zaczyna już zaczepiać inne psy i Agę do zabawy a na hasło spacer biegnie pod drzwi i niecierpliwie czeka na założenie szelek i wyjście :)

Zaraz zmienię tytuł wątku bo myślę, że to już najwyższa pora :))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cześć,

Pigwa chciała się pochwalić, że ma się świetnie :) Spacery rzeczywiście uwielbia i sama wpycha nosek w szeleczki i niecierpliwie czeka aż zawiążę buty. Wychodzenie też już jest bezproblemowe bo po schodach tupta grzecznie jakby robiła to od szczeniaka.

Jola w parku pojawiamy się prawie codziennie około 17:30-18:00 więc mam nadzieję, że się kiedyś znajdziemy. Pigwa odkryła w sobie zacięcie do agility i na psim placu zabaw uwielbia wbiegać na wszystkie kładki a skoki też jej całkiem nieźle wychodzą :D Najbardziej lubi jednak ze mną bawić się w berka i zdobywać parkowe górki. Do obcych psów jest ostrożna zwłaszcza nie przepada za tymi większymi od siebie. Za to z innymi 'niskopodłogowcami' ładnie się wita a jednego corgi z osiedla nawet polubiła. Jak ostatnio zaczęły się bawić to razem z jego właścicielką zostałyśmy oplątane smyczami jak pakunek :D

Poniżej Pigwa po kąpieli "Byłam całkiem grzeczna daj coś dobrego" :)

DSCN_0012.thumb.JPG.b7984098af0582d6feb8bae9a5652286.JPG

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

I wiecie, co jeszcze fajnego? Że poznajemy nowych Ludzi, tak samo zakręconych, jak my, że zostają na dogomanii, że spotykamy się potem w realu, że szerzą wśród innych ideę pomocy bezdomniakom :). Nasza robota, domów tymczasowych, ma jednak sens :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2017 o 10:41, Aga J. napisał:

Jola w parku pojawiamy się prawie codziennie około 17:30-18:00 więc mam nadzieję, że się kiedyś znajdziemy.

Super!

Postaram się tam czasem wpaść w tym czasie, choć moja Kofi ostatnio choruje i jest mniej mobilna...

Link to comment
Share on other sites

Z cyklu Pigwa zwiedza świat...

W sobotę rzeczywiście nie było nas w Parku Górczewska ponieważ zdobywałyśmy Fort Bema. :)

Pigwa chyba polubiła wycieczki, ponieważ już nawet sama wchodzi do samochodu. Ja za to odkryłam mega fajne miejsce na Bemowie, gdzie jakoś nie miałam okazji trafić mimo, że mieszkam w okolicy od dziecka. Jeśli ktoś ma możliwość serdecznie polecam. Lasy, łąki, pagórki, fortyfikacje a nawet fosa (na szczęście Pigwa nie miała ochoty na kąpiel) i do tego bardzo kameralnie. 

Spędziłyśmy tam całe popołudnie na spacerowaniu i wylegiwaniu się na trawie obie bardzo szczęśliwe.

DSC_0016_1.thumb.JPG.cc3e328e6dfd4a8bc28b29f1978c16b9.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...