Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

1 godzinę temu, Marysia O. napisał:

Jolu inka dobrze zapamiętała, wizyta będzie w środę (pojutrze) więc na razie jeszcze nic nie wiadomo ;)

No tak - coś mi się pokałapućkało ;)....

Wyraźnie niepewność mi nie służy ;).

 

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już po wizycie, wygląda na to, że Pani i Pigwa przypadły sobie do gustu :) Czeka mnie jeszcze rewizyta u Pani Agaty ale myślę, że Pingwinek może się już powolutku pakować :)

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia O. napisał:

Jesteśmy już po wizycie, wygląda na to, że Pani i Pigwa przypadły sobie do gustu :) Czeka mnie jeszcze rewizyta u Pani Agaty ale myślę, że Pingwinek może się już powolutku pakować :)

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :)

Profilaktycznie - jeszcze nie puszczam! Ale już się cieszę delikatnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Wizyta odbyła się zgodnie z planem i dzisiaj wieczorem Pingwinek jedzie do swojego domu :) Zamieszka na eleganckim zamkniętym osiedlu na Bemowie, całkiem niedaleko parku. Będzie jedynaczką. Wszystko już na nią czeka, wyprawka kupiona więc panna może ruszać w drogę :)

Trzymajcie proszę kciuki za bezproblemową przeprowadzkę i aklimatyzację :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pigwa pojechała :) Co prawda nie wczoraj wieczorem tylko dzisiaj rano (odbiór musiałyśmy przenieść z mojej winy bo nie dałbym rady wrócić na czas do domu ;)) ale już jest w drodze do swojego docelowego domu. Troszkę niepewna ale to dzielna sunia, da sobie radę :) Bądź szczęśliwy Pingwinku :)

og1wUXmxJp6ODxm92U55oOCkHm6X0-SRbhoMdwyzXYD6kjxHKCLsUl2lo6JYxr3XbhZCOggJhH2QFCunIHgcI5O__HDJ7tS_6or1nguYKto8zKYHTrzVhQTCecBTQ-BfxCZQcQK_9hccPB0aYvh3pgMa_hv7EwTnKCL-NWqfRor2JbnF6qqeOKUnQmR7PewygtgvqJj-pHnJS5TDW9EAxE17fwbTW5NNd8uc5H5DDEftOqLE8NgOBDohvif63o9aUgkzsrIkoUL3Y93DZI1rGkjP3IF1QVC_tsfsE0hpmCSKW-MuBP_JTTQBZLEaA9rNizR2Zw75usbYrIe8hAUgtDWF2WGZa8kS7Pgc6xL_nUF9K7yflIZ64lcuhA_O_T-cZh_uwkPwKB2t2S-XfpArAepfTwOK9OqVTqwM6xo-rRcI3fWM-ITnWYcEZD2oN2toUqEOW4HwGuu2M-5OCkD6nE1eLH_NwB3cBxnJD_2JQz21EENZnfE6Z_lj73opRn5UddNE60Il_FQGOOEWYGNBjYCUJ-i5pV3rUfOT2HXKYNlMA5Uaz-AS_tuIVldno32v5DwVzjtVrOWfpuKwA7UumvEtL3Sp3DGbny9bt8zsujtMIzLZO11y=w567-h628-no

8 minut temu, jola_li napisał:

To może kiedyś spotkam Pigwę - jeśli mieszka koło "mojego" Parku :). Bo ja wprawdzie na mało eleganckim osiedlu, ale też na Bemowie :)!

Bądź szczęśliwa, psinko!

No proszę, to może faktycznie kiedyś się spotkacie :) Właścicielka Pigwy dostała link do wątku i ma zamiar pojawić się tutaj osobiście więc może może będzie okazja, żeby zaaranżować jakiś wspólny spacer :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pigwa pozdrawia z nowego domu :-)

DSCN_0001.thumb.JPG.aaf3aceb419eef43d2581739699edacf.JPG

Mieszkanie jej się spodobało i bardzo szybko poczuła się jak u siebie. Najbardziej dziwny a zarazem ciekawy jest 'nowy ogródek' czyli balkon, z którego można obserowoać podwórko z taaaak wysoka w końcu to aż 2-gie piętro ;-) . Bardzo polubiła swoje nowe posłanie (jak tylko zbyt miękkie wypełnienie poduchy powędrowało do szafy).

DSCN_0010.thumb.JPG.e07a59da5b1e36aa35ad06c616094463.JPG

Niektóre rzeczy są jeszcze straszne jak korytarze w bloku i schody. Myślę, że szybko się Pigwa do nich przyzwyczai. Za to pierwszy obchód podwórka zupełnie bezproblemowo przebiegł.

Po tych wszystkich emocjach czas na zasłużoną drzemkę.

DSCN_0011.thumb.JPG.92b09b2570aae527e110143bbf692134.JPG

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Witamy Agato na wątku, fajnie że się zalogowałaś :))

Pigwa nie wygląda na specjalnie zestresowaną przeprowadzką :D I dobrze, bardzo się cieszę, ze tak dobrze się odnalazła w nowym miejscu :) Widać, że posłanko przypadło jej do gustu ;) A schody i korytarze szybko opanujecie, to kwestia kilku dni.

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Ale dobrze Pingwinkowi! Który to już pies, Marysiu, dzięki Tobie ma super dom? Ja już straciłam orientację, tak ich dużo!! 

Gapcia, Inka, Moli, Lunka, Bodo, Coco, Pepitka, Rudzik, Pokrzywa, Fasolka, Muszka i Pigwa - Pingwinek był moim dwunastym tymczasem :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Marysia O. napisał:

Witamy Agato na wątku, fajnie że się zalogowałaś :))

Pigwa nie wygląda na specjalnie zestresowaną przeprowadzką :D I dobrze, bardzo się cieszę, ze tak dobrze się odnalazła w nowym miejscu :) Widać, że posłanko przypadło jej do gustu ;) A schody i korytarze szybko opanujecie, to kwestia kilku dni.

Gapcia, Inka, Moli, Lunka, Bodo, Coco, Pepitka, Rudzik, Pokrzywa, Fasolka, Muszka i Pigwa - Pingwinek był moim dwunastym tymczasem :)

Podziwiam, Marysiu :) Brawo Ty :*)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...