Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

41 minut temu, Marysia O. napisał:

Kwiatowe szczeniaczki od piątku są w hoteliku, pod opieką Fundacji  da szczeniąt Judyta :) Chciałabym w ramach podziękowania i pomocy w ich utrzymaniu przekazać kasę pozostałą po Pigwie (216,80zł) na konto Fundacji. Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko? - kasa na pewno pójdzie na pomoc maluszkom :)

Uważam, że to bardzo dobry pomysł :). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że maluszki zaopiekowane! Niedawno na Bemowie była Judytowa zbiórka koców, poszew i innych rzeczy, które mogłyby sie przydać szczeniaczkom, a we wrześniu będzie kolejna (mam już dla nich trochę zabawek). Jak ktoś jest z Warszawy, to Judyta będzie wdzięczna za pomoc :).

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Dnia 19.04.2019 o 08:53, Nesiowata napisał:

Może znajdą się jakieś nowe wiadomości o panience?

Nesiowata, dopiero dzisiaj zaglądając sentymentalnie na wątek zauważyłam twój post z kwietnia, przepraszam. Wiadomości o Pigwie i zdjęcia pojawiają się co jakiś czas na jej blogu, prowadzonym przez Agatę - można zaglądać, podziwiać i się cieszyć :)

https://lucky4paws.blog/

Zdjęcia też na Instagramie (można oglądać nawet jeśli nie jest się zarejestrowanym): https://www.instagram.com/aga_and_lucky4paws/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...