Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

Oj tak ;) Z niektórymi psami bywa łatwiej, natomiast Pigwa jest mistrzynią, wystarczy delikatne ugięcie kolan a ona już jest w połowie drogi do mnie, z tym jej uśmiechem przyklejonym do pyska, dopada do nóg i bam! - leży na plecach i oczekuje głaskania :D I oczywiście z ładnego zdjęcia nici ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie, ostatni był od tej rodziny, która miała na oku też inne psy ale Pani więcej nie zadzwoniła... Od tamtej pory nie było ani telefonów ani wiadomości mailowych. Pigwa ma duży pakiet ogłoszeń od kyioshi i codziennie odświeżany olx, w którym zmieniam zdjęcia, tytuł, więc chyba nie pozostaje nic innego jak czekać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marysiu, prawdziwe opóźnienie, to ten domek dla Pigwy. Czekamy i...... gdzie on? Jakiś zastój zapanował w dogomaniackich adopcjach :(. Pingwinek, Pyza, Zulka, Amelka, Korniczek......takie piękne, wspaniałe psy, a ciągle bez ds.... :((. U Malagos za chwilę do adopcji będzie Alma, moja ulubienica.  Gdybym mogła, to sama bym ją brała!

 Święta minęły, może domki zaczną szukać swoich wymarzonych psów? Oby! 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Też mam nadzieję, że teraz po Świętach coś się ruszy. Pilnuję żeby ogłoszenia na olx były na górze listy, ktoś ją w końcu wypatrzy :)

Wczoraj był jeden telefon ale dzwoniło dziecko, pytało czy aktualne i czy trzeba coś zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Przylazłam za Marysią z wątku Koli.

Marysiu napisz mi o |Pigwie albo podaj link do ogłoszeń, to poczytam.

Ile ona waży? Ile ma lat, ile w kłębie?  Jak do kotów i? Czy potrafi zostawać sama?

 

takie np. ogłoszenie jest u mnie

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wesola/pigwa-energiczna-sunia-kochajaca-wszystkich-doroslych-i-dzieci+-szuka-domu/1001921846720910468552909

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Poker napisał:

Przylazłam za Marysią z wątku Koli.

Marysiu napisz mi o |Pigwie albo podaj link do ogłoszeń, to poczytam.

Ile ona waży? Ile ma lat, ile w kłębie?  Jak do kotów i? Czy potrafi zostawać sama?

:)

Pigwa waży jakieś 12kg, ma ok. 4 lat i 45cm w kłębie. Niestety na koty się bardzo nakręca, raczej nie ryzykowałabym oddania jej do domu z kotami bo nie mam do niej zaufania w tej kwestii. Zostaje razem z innymi psami bez problemu, przez pierwsze dni kiedy ją izolowałam od reszty też było ok.

Tutaj jest ogłoszenie z najnowszymi poprawkami: https://www.olx.pl/oferta/nieduza-kudlata-pigwa-cudowny-pies-rodzinny-CID103-IDkGLh6.html

Link to comment
Share on other sites

Blok to nie problem ale kot owszem... Tzn. ja jej nigdy nie pozwoliłam na bezpośredni kontakt z moją kotką (bo jej zachowanie nie wzbudza zaufania), więc nie mogę powiedzieć, że na pewno zjada koty ale dogadanie jej z kotem, nawet jeśli okazałoby się możliwe będzie trudne. Szkoda, bo do dzieciaków w takim wieku nadawałby się idealnie :(

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, stwierdziłam, że skoro pojawił się taki dom, to sprawdzę tę reakcję na kota w bezpośrednim kontakcie i powiem szczerze, że nie było źle. Pigwa była mocno zainteresowana ale nie próbowała zjeść koteczki, to jest raczej zainteresowanie nieznanym stworzeniem niż obiektem do polowanie ;) Możliwe, że przy włożeniu w to pewnej pracy i odważnym kocie dałoby radę taką relację ułożyć. Ale na pewno wymagałoby to pewnej ostrożności i sporo uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...