Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Elu, i jest naszym wspólnym psiakiem. Na razie Canis jest zabezpieczony finansowo. Kolejny bazarek będzie na słodziaka.

Chodziło mi o emocjonalne zaangażowanie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Chodziło mi o emocjonalne zaangażowanie :)

Elu, może tego tak nie widać, ale uwierz mi, jestem emocjonalnie zaangażowana!! Zawsze jak dzwonię do Murki, to pytam o Caniska, oglądam cudne zdęjcia...Fakt, może za rzadko piszę na wątku słodziaka, ale .."postanawiam poprawę" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, może tego tak nie widać, ale uwierz mi, jestem emocjonalnie zaangażowana!! Zawsze jak dzwonię do Murki, to pytam o Caniska, oglądam cudne zdęjcia...Fakt, może za rzadko piszę na wątku słodziaka, ale .."postanawiam poprawę" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

No i o to lotto :)

Tak się złożyło, że ja z kilku powodów nie mam zbyt wiele czasu i w efekcie na wątku Caniska zrobiła się pustka :(

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałam na wątku zamojskich psiaków, po odświeżeniu ogłoszenia Alaski, OLX przeniósł ogłoszenie z działu psów prywatnych do psów ze schronisk.

Zanim pojawił się DS dla Alaski, reklamowałam tę decyzję na OLX

1 kwietnia już dość dawno minął, a OLX nadal robi sobie żarty, szkoda tylko, że ze swoich ogłoszeniodawców.

. . .
Drugim "kwiatuszkiem" OLXa, była wiadomość, iż moje ogłoszenie suni Tajga ID 301361284 zostało przeniesione do działu "Psy ze schroniska". Pikanterii dodaje fakt, że jest to już drugie bezsensowne i bezpodstawne zakwalifikowanie tego ogłoszenia do działu "Psy ze schroniska". Po pierwszym takim zdarzeniu zostałam przeproszona, a ogłoszenie przeniesione do ogłoszeń właścicieli. Teraz zostałam powiadomiona o ponownym przeniesieniu ogłoszenia do niewłaściwej kategorii. Ani treść ogłoszenia, ani zamieszczone zdjęcia nie wskazują na to, że sunia znajduje się w schronisku. Sunia jest w domu tymczasowy.
Proszę o wyjaśnienie powyższego - umożliwienie odświeżenia za darmo i przywrócenie ogłoszenia do właściwej kategorii..
--
Pozdrawiam
Elżbieta XXXXXX

  i otrzymałam odpowiedź

59216f3091d07_Alaskaodp..png.535dd1d26b7edc78cc21f5e226b58ad0.png

tajga.thumb.png.1634b026badf076ddc72af4ea314fa54.png

Na szczęście to już nie ma znaczenia  w jakiej kategorii  jest zamieszczone ogłoszenie Alaski :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Zanim pojawił się DS dla Alaski, pisałam do OLX o zmianę kategorii ogłoszenia Alaski/Tajgi

Elu, wyobraź sobie, kiedy pani Ania, przyszła właścicielka Alaski do mnie zadzwoniła, to zapytała, czy Alaska i Tajga to ta sama sunia???Państwo szukali suni we wszystkich ogłoszeniach, nie tylko na konkretne miasto.

Imię Alaska zostaje, ponieważ cała rodzina ma imiona na A, to i sunia musi też tak mieć. A poza tym to imię bardzo się podoba, szczególnie Antosik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, wyobraź sobie, kiedy pani Ania, przyszła właścicielka Alaski do mnie zadzwoniła, to zapytała, czy Alaska i Tajga to ta sama sunia???Państwo szukali suni we wszystkich ogłoszeniach, nie tylko na konkretne miasto.

Imię Alaska zostaje, ponieważ cała rodzina ma imiona na A, to i sunia musi też tak mieć. A poza tym to imię bardzo się podoba, szczególnie Antosik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

Podmieniłam w ogłoszeniu zdjęcia suni na te ostatnie. Tajga  wygląda na nich olśniewająco i wcale się nie dziwię, że została zauważona:)

Od zawsze powtarzam, że ładne zdjęcia to 90 % powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Alasko, kochana suniu, nawet nie wiesz, jakie zmiany się szykują dla Ciebie...Dobre zmiany. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.Twoja Pani kupuje wyprawkę: szelki, smycz, adresówkę, karmę, miseczki.

O wszystko wypytuje, konsultuje, nie chce niczego zaniedbać. To dobrze wróży.  

Bardzo dobrze wróży :) Czy termin adopcji już uzgodniony ?

Link to comment
Share on other sites

A jak Alaska dotrze do Opola?

Ja jestem za adresówkami z wygrawerowanym Imieniem,adresem i nr.tel.,ponieważ mój Miki przypadkowo prześlizgnął się przez bramkę kiedyś i przyprowadziły go do domu małe dzieci bawiące się na placu zabaw.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, Alaskę zawozi Murek, najprawdopodobniej 1. 06. Miała być jeszcze wizyta na Śląsku dla suni, która jest u Murki, wtedy jechałyby dwa psiaki. 

To fajnie.Dobrze wiedzieć o transporcie,że taki jest.Nie wiesz co się dzieje z mimronkiem z Zamościa?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

To fajnie.Dobrze wiedzieć o transporcie,że taki jest.Nie wiesz co się dzieje z mimronkiem z Zamościa?

Też o nim myślę.....Nawet rozmawiałam z Tolą....Nie miałam jednak możliwości na tygodniu, aby podjechać do schroniska...Jutro też nie bardzo, mam zaległe imieniny....Może w niedzielę??? Gdyby był wysterylizowany i do odbioru, to mógłby jechać....

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tez o nim myślę.....Nawet rozmawiałam z Tolą....Nie miałam jednak możliwości na tygodniu, aby podjechać do schroniska...Jutro też nie bardzo, mam zaległe imieniny....Może w niedzielę??? Gdyby był wysterylizowany i do odbioru, to mógłby jechać....

Tak mógłby jechać tym transportem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...