Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

A możesz sprawdzić?? Ela jest bardzo skrupulatna, gdyby wpłata była na pewno by ją odnotowała....  

Dokładnie tak Asiu :)

Na wątku nie brakuje żadnej wpłaty, ani wypłaty, bo konto Alaski w banku = saldo na wątku Alaski :)

Janka@ sprawdź w historii w banku czy na tym przelewie podałaś swój nick. Wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że wpłata Pani Marianny to Twoja wpłata :) Tytuł przelewu od P. Marianny to - dla Alaski. Nie ma nicka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, czy możesz odświeżyć ogłoszenia Alaski??? Proszę.... 

To chyba muszę przesłać kasę, bo wydaje mi się, że to co przesłałam Havanka już wykorzystała na odświeżanie i wyróżnianie. Tak Havanko :)?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, elik napisał:

Dokładnie tak Asiu :)

Na wątku nie brakuje żadnej wpłaty, ani wypłaty, bo konto Alaski w banku = saldo na wątku Alaski :)

Janka@ sprawdź w historii w banku czy na tym przelewie podałaś swój nick. Wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że wpłata Pani Marianny to Twoja wpłata :) Tytuł przelewu od P. Marianny to - dla Alaski. Nie ma nicka.

Tak to ja zamotałam, w tytule przelewu wpisałam tylko dla Alaski, nie podałam nicku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2017 o 17:31, elik napisał:

To chyba muszę przesłać kasę, bo wydaje mi się, że to co przesłałam Havanka już wykorzystała na odświeżanie i wyróżnianie. Tak Havanko :)?

Tak Elu. Dostałam od Ciebie 12 zł (odświeżanie do 21.02 i do 8 .03  = 12 zł )

Kolejne 18 zł (odświeżanie od 10- 17.03 + wyróżnienie do 9.04 i odświeżanie od 27.03 - 3.04  = 18 zł )

Bardzo proszę, prześlij mi  na kolejne odświeżania. W tej chwili Alaska jest ogłaszana przeze mnie na Warszawę. Może zmienić województwo na Łódź? Tylko nie wiem, czy w razie czego mamy tam kogoś?

Czy poniższe zdjęcie ktoś wykorzystał do ogłoszeń? Jeżeli nie, to wrzucę je do swoich ogłoszeń.

e331da2e244c0fdfgen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Bardzo proszę, prześlij mi  na kolejne odświeżania. W tej chwili Alaska jest ogłaszana przeze mnie na Warszawę. Może zmienić województwo na Łódź? Tylko nie wiem, czy w razie czego mamy tam kogoś?

Havanko, w Łodzi nie mamy nikogo, więc proszę nie ogłaszaj. Może niech zostanie na warszawę, tylko może zdjęcie profilowe zmień. Będzie jeszcze jedno ogłoszenie na Lublin, już z Tolą napisałyśmy, pewnie dzisiaj umieści. Tylko później, bo teraz ma kłopot ze swoją nową tymczaską Florcią...

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Havanka napisał:

Tak Elu. Dostałam od Ciebie 12 zł (odświeżanie do 21.02 i do 8 .03  = 12 zł )

Kolejne 18 zł (odświeżanie od 10- 17.03 + wyróżnienie do 9.04 i odświeżanie od 27.03 - 3.04  = 18 zł )

Bardzo proszę, prześlij mi  na kolejne odświeżania. W tej chwili Alaska jest ogłaszana przeze mnie na Warszawę. Może zmienić województwo na Łódź? Tylko nie wiem, czy w razie czego mamy tam kogoś?

 

Zaraz zrobię przelew, tylko proszę powiedz ile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...