Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

Ja czytam każdy nowy post, ale nie zawsze mam czas, żeby coś napisać. Od wczoraj mam jeszcze mniej czasu, bo przybyło mi obowiązków. Przyjechała na BDT maleńka sunia. Jedna z sześćdziesięciu psiaków, które zostały same w pustym domu, gdy ich pani, staruszka przeniosła się do domu opieki społecznej  :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Ja czytam każdy nowy post, ale nie zawsze mam czas, żeby coś napisać.

Wiem Elu..

Od wczoraj mam jeszcze mniej czasu, bo przybyło mi obowiązków. Przyjechała na BDT maleńka sunia. Jedna z sześćdziesięciu psiaków, które zostały same w pustym domu,gdy ich pani, staruszka przeniosła się do domu opieki społecznej  :(

Założysz jej wątek??

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, elik napisał:

Ja czytam każdy nowy post, ale nie zawsze mam czas, żeby coś napisać. Od wczoraj mam jeszcze mniej czasu, bo przybyło mi obowiązków. Przyjechała na BDT maleńka sunia. Jedna z sześćdziesięciu psiaków, które zostały same w pustym domu,gdy ich pani, staruszka przeniosła się do domu opieki społecznej  :(

Ja tez zaglądam, ale często w pośpiechu no i tez nie zawsze piszę.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiem Elu..

Od wczoraj mam jeszcze mniej czasu, bo przybyło mi obowiązków. Przyjechała na BDT maleńka sunia. Jedna z sześćdziesięciu psiaków, które zostały same w pustym domu,gdy ich pani, staruszka przeniosła się do domu opieki społecznej  :(

Założysz jej wątek??

Zamierzam :) Ale nie wiem jak ja to zrobię, bo już teraz nie mam wolnego czasu, a jak wyjedziemy na działkę, to przez pierwszy tydzień czasu na spanie będzie brakowało :)

To ta malizna :)

20170422_095612.jpg.2ad0906323ddb944235bde099d6e423b.jpg  20170422_095642.jpg.f42a8c4b7509b1c3d642d7f04ae2d080.jpg   20170422_095714.jpg.f9c721b9812bfca4d9b848325092abe6.jpg

Nazwałam ja Kika :)

Jest nieco podobna do tymczaski Toli i do mojej poprzedniej tymczasowiczki Kajuni, która teraz szczęśliwie panuje w Wiedniu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Rzeczywiście!!! Elu, a jak zachowanie? Kikunia potrafi zachować czystość?

Na razie jest bardzo zestresowana :( Wyprowadziłam ją rano na spacer, ale nic nie zrobiła. Robi jednak postępy :) Już je smaczki z reki, leży na łóżeczku :)

Zaraz wyprowadzę ją na spacer. Może teraz się załatwi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Ja czytam każdy nowy post, ale nie zawsze mam czas, żeby coś napisać. Od wczoraj mam jeszcze mniej czasu, bo przybyło mi obowiązków. Przyjechała na BDT maleńka sunia. Jedna z sześćdziesięciu psiaków, które zostały same w pustym domu,gdy ich pani, staruszka przeniosła się do domu opieki społecznej  :(

To chodzi o tą sytuację w Podlaskim?

TZ właśnie wraca stamtąd, wiezie dwa psy do Rzeszowa.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, a wpłaty Janka@ nie ma???

Ja wpłaciłam, ale na wątku nie ma odnotowane tzn. jest coś takiego: 30,00   -  Pani Marianna. Zgadza się kwota i moje imię - może to zbieg okoliczności, ja na Dogo i w przelewie podaję zawsze swój nick, a nie imię, chyba że coś przekręciłam :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...