Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, proszę zmień ogłoszenia Alaski na Warszawę. Tola dała teraz na Lublin, Elik na Kraków, dobrze by było, aby sunia miała i na Warszawę. Jeśli trzeba odświeżyć, wyróżnić, pisz proszę, Ela pieniążki przeleje. Z góry dziękuję!! 

Zmieniłam. Alaska ma wykupione wyróżnienie na OLX do 9 kwietnia. Mam jeszcze 6 zł na tydzień odświeżeń, które wykupię jej jutro. Czy wszystkie nowe zdjecia są już wykorzystane na OLX? Chciałam chociaż jedno na zdjęcie główne.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Zmieniłam. Alaska ma wykupione wyróżnienie na OLX do 9 kwietnia. Mam jeszcze 6 zł na tydzień odświeżeń, które wykupię jej jutro. Czy wszystkie nowe zdjecia są już wykorzystane na OLX? Chciałam chociaż jedno na zdjęcie główne.

Havanko, pięknie dziękuję!!!! Podobny obraz 

Ela dzisiaj zrobiła Alasce ogłoszenie na Kraków, jako zdjęcie profilowe wykorzystała to (na moją prośbę) 

c07aa401d2d4ec75gen.jpg

Może wybierz inne? Zdaję się zupełnie na Ciebie.  Prosiłabym tylko, aby te zimowe zdjęcia zastąpić tymi bardziej wiosennymi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, pięknie dziękuję!!!! Podobny obraz 

Ela dzisiaj zrobiła Alasce ogłoszenie na Kraków, jako zdjęcie profilowe wykorzystała to (na moją prośbę) 

c07aa401d2d4ec75gen.jpg

Może wybierz inne? Zdaję się zupełnie na Ciebie.  Prosiłabym tylko, aby te zimowe zdjęcia zastąpić tymi bardziej wiosennymi. 

A pozostałe zdjecia nie były wykorzystane?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

A pozostałe zdjecia nie były wykorzystane?

Są wykorzystane. Ostatnio Alaska miała to samo zdjęcie profilowe u Ciebie i jako Tajga u Eli na OLX i ogłoszenie funkcjonowało!!!Nie mogłyśmy się z Tolą nadziwić, że nie usuwają...Wydaje mi się, że spokojnie możesz wykorzystać te zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Są wykorzystane. Ostatnio Alaska miała to samo zdjęcie profilowe u Ciebie i jako Tajga u Eli na OLX i ogłoszenie funkcjonowało!!!Nie mogłyśmy się z Tolą nadziwić, że nie usuwają...Wydaje mi się, że spokojnie możesz wykorzystać te zdjęcia.

Trochę sie boję, bo mogą usunąć. Wcześniejsze ogłoszenia z dublowanymi zdjeciami może przeoczono. Jeden z punktów regulaminu mówi, ze nie wolno dodawać wiecej niż jedno takie samo ogłoszenie.

Jedno Ogłoszenie może dotyczyć tylko jednego Towaru. W ogłoszeniu jest możliwe dodanie informacji o dostępności Towaru w różnych kolorach. Ten sam Towar w tym samym czasie może być przedmiotem tylko jednego Ogłoszenia. Dotyczy to również Ogłoszeń zakończonych przez Użytkownika przed upływem 14 dni od daty dodania Ogłoszenia. Nadto, ilość Ogłoszeń umieszczonych w tym samym czasie przez jednego Użytkownika jest odpowiednio ograniczona przez Serwis.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Havanko, według mnie to dotyczy jednego użytkownika, który robi kilka ogloszeń i wtedy nie może dodawać tych samych zdjęć. W przypadku Alaski to trzy różne osoby czyli trzech użytkowników. Tola tez wykorzystała te zdjęcia, co Elik i ogłoszenie jest.

Ok. w takim razie zaryzykuję.

3 minuty temu, elik napisał:

Dzięki Elu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...