Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

15 minut temu, elik napisał:

Ogłoszenie na Lublin

Elu, bardzo dziękuję!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami Tak jak rozmawiałyśmy, ogłoszenie na Lublin będzie przez tydzień, a potem zmienimy na Warszawę, dobrze? I proszę wykup wyróżnienie czy odświeżanie, dokładnie nie wiem...W międzyczasie poproszę Murkę o nowe fotki. pogoda u nas piękna, słoneczna to i zdjęcia powinny wyjść ładne, zwłaszcza takiej modelce jak Alaska!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Elu, bardzo dziękuję!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami Tak jak rozmawiałyśmy, ogłoszenie na Lublin będzie przez tydzień, a potem zmienimy na Warszawę, dobrze? I proszę wykup wyróżnienie czy odświeżanie, dokładnie nie wiem...W międzyczasie poproszę Murkę o nowe fotki. pogoda u nas piękna, słoneczna to i zdjęcia powinny wyjść ładne, zwłaszcza takiej modelce jak Alaska!!

Oczywiście, jak sobie życzysz zmienię na Warszawę tylko bardzo proszę czuwaj nad tym i szturchnij mnie w odpowiednim momencie :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze, Elu, tylko w tym "szturchaniu" będę bardzo delikatna.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig A jak noga? 

Na to liczę :)

Dziękuję, noga ta bolesna, już prawie dobrze, ale mam skierowanie na prześwietlenie kolana tej drugiej, bo gdy się wtedy przewróciłam, to padłam na beton kolanem i teraz czuję ból, jakby pomiędzy skórą, a kością trochu piasku. Oczywiście piasku tam nie ma, ale może ukruszył się kawałek kości ?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Na konto Alaski wpłynęła kwota 40,00 zł od helli

Bardzo serdecznie dziękujemy

58b40da6a34ea_kwiatki1.gif.d07a6b9b5b9967050fd3e19b1406d8fd.gif

Przykro mi, ale muszę zdjąć ze stanu konta Alaski te cztery dyszki, bo helli wpłaciła je dla Canisa, ale przez pomyłkę podała konto Alaski.

Ale dla pocieszenia podaję, że dzisiaj wpłynęło na konto Alaski 34,00 zł i tym razem jest to na pewno dla Alaski, bo to zapowiedziane od anecik z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Alaski z samego rana! Słoneczko pięknie świeci to i człowiek ma humor lepszy!! Murko, może zrobisz kilka zdjęć Alasce? Podmienimy w ogłoszeniach. Na pewno futerko zdecydowanie lepiej wygląda niż miesiąc temu.  Proszę.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig  

Ok, coś porobię na dniach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2017 o 15:30, Alaskan malamutte napisał:

Elu, bardzo dziękuję!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami Tak jak rozmawiałyśmy, ogłoszenie na Lublin będzie przez tydzień, a potem zmienimy na Warszawę, dobrze? I proszę wykup wyróżnienie czy odświeżanie, dokładnie nie wiem...W międzyczasie poproszę Murkę o nowe fotki. pogoda u nas piękna, słoneczna to i zdjęcia powinny wyjść ładne, zwłaszcza takiej modelce jak Alaska!!

Wczoraj wykupiłam na OLX odświeżanie ogłoszenia Alaski na 6 dni + 1 niby darmowy :)

58b6014aa9686_ogoszenie.png.c80a2ef3aab8cf5a0343f7b3b87ac09f.png

 

i dostałam z OLX info, że :

 

logo.png?v=5

bg-2.png

Witaj Elżbieta,

icon-refresh-2.png

Twoje ogłoszenie zostało właśnie wyróżnione na OLX.

Teraz masz dużo większą szansę na sprzedaż! Dobry wybór!

 

Myślałam, że mnie o ziemię ciśnie i znowu wysmarowałam pismo do OLX, że wpłaciłam na odświeżanie, a nie na wyróżnienie.

Dzisiaj dostałam odpowiedź:

Krzysztof

Krzysztof (Pomoc OLX.pl)

28.02, 13:51 CET

Dzień dobry Elu, dziękuję za kontakt z naszym Zespołem.

Nazywam się Krzysztof i od tej chwili będę opiekunem Twojej sprawy. Jeśli to nie problem, będę zwracał się do Ciebie "per Ty" w naszej korespondencji ;-)

Sprawdziłem dokładnie i widzę, że ogłoszenie o tytule "TAJGA - piękna, posłuszna, zrównoważona sunia czeka na swój dom." zostało prawidłowo odświeżone na 7 dni w dniu wczorajszym. %2B1

Wyświetlony komunikat informujący o wyróżnieniu był spowodowany błędem technicznym po stronie OLX.pl, za co serdecznie Cię przepraszam. Postaramy się zweryfikować źródło problemu i wdrożyć stosowne poprawki, które spowodują wysyłanie poprawnego powiadomienia.

Życzę miłego popołudnia :)

Z pozdrowieniami,
Krzysztof
Zespół OLX.pl

 

Ale poprawnego komunikatu nie otrzymałam.   Ludzieeee co się z tym OLXem dzieje  ???

Link to comment
Share on other sites

c

Dnia 25.02.2017 o 17:13, Murka napisał:

U nas też zrobił się zastój... ale ten rok zaczął się u nas fantastycznie jeśli chodzi o adopcje, więc miejmy nadzieję, że dobra passa będzie trwać. Zwłaszcza, że pojawiają się konkretne telefony o psy, które są już u nas bardzo długo i aż się boję cieszyć...

 

Rozliczenie:

 

Wpłaty:

+343 zł Fundacja ZEA

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 27.01-25.02

-70 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lub.

-10 zł odbiór z lecznicy

-164 zł koszty wet.

-14 zł Fiprex

-17,50 zł odrobaczenie II

-29 zł wirusówki

-5 zł przejazd do lecznicy na szczepienie (połowa kosztów)

Razem: -759,50 zł

 

+343 zł - 759,50 zł = -416,50 zł

Stan konta na 25 luty wynosi -416,50 zł.

elik poprosiła o rozliczenie na koniec miesiąca, więc dociągam do końca lutego:

-45 zł hotelowanie 26-28.02

-416 zł - 45 zł = -461,50 zł

Stan konta na 28 luty wynosi -461,50 zł.

 

Pogoda trochę kapryśna była, ale coś tam udało mi się zrobić:

be2fe9de4c818605gen.jpg

53f299f4474a0338gen.jpg

14c50f8ac1a7ed26gen.jpg

ef515633991a7f23gen.jpg

6f2e6864c0541b9dgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...