Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

8 minut temu, agat21 napisał:

Przy okazji zerknęłam na rozliczenie i wygląda na to, że nie wpłaciłam mojej deklaracji! Przepraszam, ale musiało mi umknąć w natłoku spraw.. Jutro naprawię błąd, konto na pewno dostałam na pw, muszę tylko odszukać. Wartam rózeg! :(

Agatko, nic się nie stało. Już podsyłam numer konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

U nas też zrobił się zastój... ale ten rok zaczął się u nas fantastycznie jeśli chodzi o adopcje, więc miejmy nadzieję, że dobra passa będzie trwać. Zwłaszcza, że pojawiają się konkretne telefony o psy, które są już u nas bardzo długo i aż się boję cieszyć...

 

Rozliczenie:

 

Wpłaty:

+343 zł Fundacja ZEA

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 27.01-25.02

-70 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lub.

-10 zł odbiór z lecznicy

-164 zł koszty wet.

-14 zł Fiprex

-17,50 zł odrobaczenie II

-29 zł wirusówki

-5 zł przejazd do lecznicy na szczepienie (połowa kosztów)

Razem: -759,50 zł

 

+343 zł - 759,50 zł = -416,50 zł

Stan konta na 25 luty wynosi -416,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

U nas też zrobił się zastój... ale ten rok zaczął się u nas fantastycznie jeśli chodzi o adopcje, więc miejmy nadzieję, że dobra passa będzie trwać. Zwłaszcza, że pojawiają się konkretne telefony o psy, które są już u nas bardzo długo i aż się boję cieszyć...

To ja trzymam kciuki za dobre adopcje!! I cierpliwie czekam na "ten' telefon  Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do cudnej Alaski, bo nikt inny już tu nie zagląda.... 

Eeee tam :D

 

Z mojego bazarku wplata na koncie Alaski 34 zł. Poproszę skarbnika o potwierdzenie na bazarku.

Pamiętaj elik że pierwotnie bazarek był na Lisię ale ponieważ Lisia ma dom więc Alaskan przekazała pieniążki na Alaskę.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie Alaski zostało przywrócone do właściwej kategorii, tam gdzie je zamieściłam  - psy bez rodowodu:) OLX przeprosił.

Dzięki Havanko za poradę   kwietki.jpg.1fd01fbbce715b64e7b5920f2cda332b.jpg

 

Maciej (Pomoc OLX.pl)

27.02, 13:10 CET

Witam serdecznie! :)

Dziękuję za kontakt z naszym Zespołem.

Nazywam się Maciej i będę opiekunem Twojej sprawy. Jeżeli nie jest to dla Ciebie problemem będę zwracać się "per Ty".

Sprawdziłem Twoje ogłoszenie i rzeczywiście zostało ono błędnie przeniesione przez nasz system. Bardzo przepraszam, że taka sytuacja miała miejsce i mam nadzieję, że w przyszłości podobna się nie powtórzy.

Twoje ogłoszenie zostało oczywiście przywrócone i jest ponownie aktywne w poprawnej kategorii :)

Życzę wielu zainteresowanych :)

Z pozdrowieniami,
Maciej
Zespół OLX.pl

 

Ogłoszenie na Lublin

https://www.olx.pl/oferta/tajga-piekna-posluszna-zrownowazona-sunia-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDkotPS.html?action=show&id=301361284&utm_source=serviceletterAdModerated&utm_medium=email&utm_campaign=link#xtor=EREC-50-[id1]-20170227-[link]-146383@1-20170227131004

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...