Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

To, w jakim dziale jest pies trzeba zaznaczyć przed aktywacją ogłoszenia, jak się tego nie zaznaczy to ogłoszenie ląduje chyba automatycznie w dziale psy ze schronisk...

Moim zdaniem w tej chwili trzeba zdecydować się na jedno ogłoszenie na OLX , uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Te wszystkie utrudnienia pojawiają się w momencie, kiedy próbujemy kombinować coś przy świeżych ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Tak, ale ogłoszenia Poli nie były reklamowane i nikt ich nie analizował. A tu, gdy napiszę, żeby przenieśli do innego działu to będa sprawdzać czy można przenieść i może się im przypomnieć, że już taka sunię przenosili z działu schroniska do innego.

Ogłoszenia Poli były reklamowane, ale kolejne na OLX zrobione było po miesiącu od ukazania się tego pierwszego.

Prawdopodobnie pod specjalna kontrolą  są tylko te najświeższe...

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tola napisał:

To, w jakim dziale jest pies trzeba zaznaczyć przed aktywacją ogłoszenia, jak się tego nie zaznaczy to ogłoszenie ląduje chyba automatycznie w dziale psy ze schronisk...

Moim zdaniem w tej chwili trzeba zdecydować się na jedno ogłoszenie na OLX , uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Te wszystkie utrudnienia pojawiają się w momencie, kiedy próbujemy kombinować coś przy świeżych ogłoszeniach.

To zaznacza się wybierając odpowiednia opcję. Ja wybrałam  Zwierzęta » Psy » Psy bez rodowodu  i tam ogłosiłam, ale po chwili otrzymałam komunikat, że ogłoszenie zostało przeniesione do kat. psy ze schronisk.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Z tego wniosek, że zaczęli bardziej dokładnie "badać" tekst ogłoszeń, bo z tytułu nie wynika, że sunia była w schronisku. dopiero w treści można to znaleźć. Właściwie nie wiem czy się nie odwołam od tej decyzji, bo sunia obecnie nie jest w schronisku, a umieścili ja w dziale psów ze schroniska. Wiele osób pewnie tam w ogóle nie zagląda, bo nie chcą psa ze schrony. Zmniejsza to możliwości jej adopcji.

Ale może to zwrócić uwagę, że to ten sam pies, tylko imię zmienione. Kurcze nie wiem co robić. Co radzicie ?

W moim ogłoszeniu nie było slowa "schronisko". W odpowiedzi napisałam, ze owszem, suczka była jakiś czas temu w schronie, ale teraz mieszka w Hoteliku dla zwierząt, który funduje jej kilkanascie osób.

Z drugiej jednak strony, to ryzyko, bo mogą nam usunąć ogłoszenie. Proponuję nie drążyć tematu.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Niektórzy ludzie chyba w ogóle mają kłopot z czytaniem - ta czynność to zbyt duży wysiłek umysłowy :/ Takim tym bardziej nie ma co dawać psa, bo nie wiadomo czy rozumieją kim jest pies..

Też czasami odnoszę takie wrażenie :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na konto suni wpłynęły następujące kwoty:

................10,00   -  Sara2011  -  20.02.

.  . . . . .20,00  -  Alaskan malamutte  -  20.02.

.  . . . . .50,00  -  Paweł syn Alaskan malamutte  -  20.02.

.............131,00   -  anecik  -  bazarek  -  20.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58ac2d4a5efe0_kwiatki6.gif.92a04b845cde1cb48d846252d7b15e3d.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...