Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

Alaska będzie szczęśliwa tylko potrzeba jeszcze odrobiny czasu.Ona zrozumie,że to jest jej miejsce i opiekunowie.Przyzwyczai się do miejsca a opiekunów pokocha psią miłością.Jeżeli od początku Państwo dają jej dużo ciepła to będzie ten czas trwał krótko.

Ja mam pytanie odnośnie transportu.Z Alaską podróżował Mati do Opola.W związku z tym jak wygląda rozliczenie transportu? Z kim mam się rozliczyć?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info z domku Alaski. Wizyta u weta zaliczona, sunia zdrowa, wszystko w porządku. Dostała preparat na kleszcze. Jest dużo spokojniejsza, została wyszczotkowana i wymiziana. Zajada wszystko ze smakiem. Pani Ania martwi się brakiem siku i kupy...wyjaśniłam, że tak może być, że jutro już na pewno coś się pojawi. Mam obiecane zdjęcia jutro.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Ja mam pytanie odnośnie transportu.Z Alaską podróżował Mati do Opola.W związku z tym jak wygląda rozliczenie transportu? Z kim mam się rozliczyć?

Anula, transport rozliczy Murka i to jej trzeba zwrócić na konto, tak się umawiałyśmy. Za podróż Alaski ma zapłacić domek. Napiszę do Murki prośbę o rozliczenie, bo domek tez czeka na info.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anula, transport rozliczy Murka i to jej trzeba zwrócić na konto, tak się umawiałyśmy. Za podróż Alaski ma zapłacić domek. Napiszę do Murki prośbę o rozliczenie, bo domek tez czeka na info.

Dobrze to czekam na info jak to w końcowym rozliczeniu wyjdzie.

Nie wiem czy pisałam ale ogromnie się cieszę i jestem szczęśliwa,że Alaska ma swój dom.Jak przypomnę ją sobie w schronie i te pierwsze zdjęcia biednej suni to rozpacz mnie ogarniała,piękny dostojny pies i w takim miejscu.Jestem szczęśliwa,że tak potoczyło się jej życie,że dostała to co najcudowniejsze od życia - prawdziwy,wspaniały dom.

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zaglądałam do ślicznej Alaski, cieszę się, że znalazła taki wspaniały dom. A tak przy okazji - nie rozumiem tych obiekcji przed trzymaniem kudłatych psow w mieszkaniu, w bloku. Po pierwsze futro doskonale izoluje zarówno przed zimnem jak i przed gorącem. A po drugie - najważniejszy wg mnie dla psa jest bliski kontakt z człowiekiem, bez względu na temperaturę otoczenia. Ja mam kilkadziesiąt lat rottweilery, może nie tak kudłate ale też mają futro z gęstym podszerstkiem i jakoś nigdy nie narzekały na mieszkanie za to są szczęśliwe , że są razem z nami, są kochane, pieszczone, wyprowadzane a jak im gorąco to wychodzą na balkon.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudowne wieści z nowego domu Alaski :)

Wreszcie sunia ma to wszystko, za czym tak bardzo tęskniła latami za siatką boksu - dom i bliskość człowieka.

 Wzruszają te zdjęcia z nowego domu, informacje o pierwszych chwilach, pierwszym spacerze, pierwszym uśmiechu.

Cieszą tym bardziej, że pomoc dla suni przyszła właściwie w ostatniej chwili, ale udało się!

Alasko - już zawsze będziesz kochana!

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Alaskan pisała wyżej, że część kosztów Alaski opłaci DS :)

Dziękuję :)

Asia przysłała mi SMSa, bo nie miała dostępu do kompa, że całość kosztów pokryje DS. Pięknie z Ich strony :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję :)

Asia przysłała mi SMSa, bo nie miała dostępu do kompa, że całość kosztów pokryje DS. Pięknie z Ich strony :)

Całość kosztów tj.410,00zł pokryje DS z Opola,czy 205,00zł? Bardzo proszę o jasność i wyjaśnienie,ponieważ nie wiem jak mam rozliczyć się z Murką.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Całość kosztów tj.410,00zł pokryje DS z Opola,czy 205,00zł? Bardzo proszę o jasność i wyjaśnienie,ponieważ nie wiem jak mam rozliczyć się z Murką.

Anulko, moje zapytanie dotyczyło kosztów transportu Alaski, gdyż jestem jej skarbnikiem. Chciałam wiedzieć, czy mam przelać z majątku Alaski przypadającą na nią część kosztów transportu.

Sądzę, że DS Alaski przyjął na siebie koszt tylko jej transportu. Chyba nawet nie wiedzą, że z Alaską podróżował także jakiś drugi psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Anulko, moje zapytanie dotyczyło kosztów transportu Alaski, gdyż jestem jej skarbnikiem. Chciałam wiedzieć, czy mam przelać z majątku Alaski przypadającą na nią część kosztów transportu.

Sądzę, że DS Alaski przyjął na siebie koszt tylko jej transportu. Chyba nawet nie wiedzą, że z Alaską podróżował także jakiś drugi psiaczek.

 

59 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anula, tak jak napisała elik. Domek Alaski wpłaci 205 zl bezpośrednio na konto Murki.

Dziękuję za konkretną odpowiedź.Zaraz ureguluję koszt transportu Mati.

Link to comment
Share on other sites

Z wielką przyjemnością przeczytałam sobie historię Alaski. Zajrzałam skuszona sympatycznym imieniem. I w dodatku pamiętam ją ze zdjęć z Zamościa, gdy szukałam drugiego psiaczka do adopcji. Życze suni szczęścia w nowej rodzinie. Moja sunia wniosła nam wiele radości i całkiem nowych doświadczeń. :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Alaska ma dobry domek. A szczurki też fajne, kiedyś miałam ale teraz mam pinczery średnie czyli szczurolapy i wolę już nie mieć szczurków choć bardzo je lubię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...