• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

41 posts in this topic

 

viacamp.jpg

ViaCamp jest firmą, która organizuje kolonie oraz obozy młodzieżowe na Mazurach. Wśród uczestników oraz rodziców cieszymy się opinią organizatora z bardzo dużym doświadczeniem, z którym warto spędzić letnie wakacje. Wybierając naszą ofertę, stawia się przede wszystkim na nowy, sprawdzony oraz atestowany sprzęt. Biorąc udział w naszych obozach, bierzesz udział w niezapomnianej, wakacyjnej przygodzie pełnej wrażeń.

Stawiając przede wszystkim na spędzenie aktywnego czasu w wakacje, zapraszamy na obozy z rozbudowanym programem - paintballowe, quadowe, gokartowe, sporty wodne, obóz z psem, taneczne, karate, obozy dla dzieci, survivalowe, przygodowe, obóz młoda kadra (przygotowujemy się do przyszłej pracy w charakterze wychowawcy - instruktora na obozach), rejsy żeglarskie.

 

Obóz Dla Dzieci "Mali Agenci"

Mali Agenci to obóz przeznaczony dla naszych najmłodszych uczestników. Czeka na nich wakacyjna przygoda i moc wrażeń. A wszystko to w otoczeniu mazurskiej przyrody. Nasza troskliwa i pełna energii kadra zadba o to, aby poprzez zabawę nasi milusińscy nauczyli się mnóstwo interesujących rzeczy. Razem będziemy rysować, malować - także Wasze buźki, kleić, rzeźbić i konstruować. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu. Oprócz turniejów i zabaw sportowych, kąpieli w jeziorze, wyruszymy także na leśne podchody, upieczemy kiełbaski przy ognisku i będziemy śpiewać przy akompaniamencie gitary.

Pani Marta, nasza animatorka dla dzieci, bardzo dobrze nawiązuje kontakty z najmłodszymi. Uczestniczyła w wielu koloniach z dziećmi, skręcając balony, malując twarze maluszkom oraz świetnie się bawiąc, biorąc udział w wielu zabawach dla dzieci. Uwielbia grać na gitarze i śpiewać wraz z uczestnikami przy ognisku.

Uwaga! W tej ofercie możliwe jest uczestnictwo dziecka razem z opiekunem.
Opiekun również może aktywnie uczestniczyć w zajęciach i korzystać z wszystkich atrakcji.

Dla naszych obozowych maluszków stworzyliśmy specjalny program "Mali Agenci", który oferuje niezapomniane wakacje pod okiem naszych animatorek. Program ten skupia się na rozwijaniu nowych oraz dotychczasowych umiejętności, komunikacji oraz współpracy w grupie, a także pozwala spędzić aktywny czas podczas obozu.

mali-agenci-large.jpg

 

Obóz Przygodowy "Odkrywcy Przygód"

Odkrywcy Przygód to obóz dla miłośników odkrywania coraz to kolejnych, niezapomnianych wrażeń. Jeśli lubisz przygody, nowe wrażenia i aktywny wypoczynek, to oferta dla Ciebie! Każdego dnia nowa przygoda.
Od pełnej adrenaliny wyprawy czterokołowcami w las, bitwy paintballowej rozegranej na specjalnie przygotowanym terenie po wspinaczki w parku linowym w Leśniewie.

To tylko przedsmak tego co może Cię spotkać. Nie ma szans na nudę!

odkrywcy-przygod-2-large.jpg

odkrywcy-przygod-5-large.jpg

 

Obóz Paintballowy "Paintballowy Zawrót Głowy"

Jeśli lubisz rywalizację, chcesz poczuć smak walki i być jak żołnierz elitarnej jednostki to zapraszamy na Paintballowy Zawrót Głowy. Las, który otacza ośrodek oraz specjalnie przygotowany teren do rozgrywek paintballowych dają doskonałe możliwości ukrycia się i ataku z zaskoczenia.
Codziennie nowa walka, a Ty jesteś strategiem, który walczy o przetrwanie. Ale to nie wszystko!
Prawdziwą dawkę adrenaliny zapewnią nam nocne alarmy - to dopiero jest wyzwanie! Realne potyczki strzelecie, gdzie wspólne zgranie i komunikacja w drużynie stanowić będą o losie obu drużyn.

Uwaga! Jako jedyny organizator oferujemy największą ilość kul paintballowych podczas trwania całego turnusu – aż 2000 na jednego uczestnika! To nawet 2-3 krotnie więcej niż inne kolonie paintballowe.

paintballowy-zawrot-glowy-large.jpg

paintballowy-zawrot-glowy-8-large.jpg

 

Obóz Quadowy "Fani Czterech Kółek"

Fani Czterech Kółek to oferta przeznaczona dla fanów motoryzacji. Mechaniczne potwory, maksymalne przechyły - jednym słowem ekscytacja, wielkie emocje i jazda, jazda w nieznane ku przygodzie. Kąpiele i przeprawy błotne, lesiste pułapki, dzikie ścieżki - to wszystko oferuje nam mazurska przyroda.

Jesteś gotów do szalonej jazdy?

fani-czterech-kolek-4-large.jpg

fani-czterech-kolek-large.jpg

 

Obóz Sportów Wodnych "Wodna Fiesta"

Wodna Fiesta to obóz, na który powinien się wybrać każdy wielbiciel wodnych przygód, plaży oraz słońca.
W wodnym pakiecie znajdziecie wiele atrakcji, od waterball, plażowanie, przez kajakarstwo, żeglarstwo, rowerki wodne, piłkę wodną, naukę oraz doskonalenie pływania, po holowanie na bananie, wodny maraton i wakeboard.
To także jedna z niewielu okazji spróbowania sił w zupełnie nowych dla Was sportach lub doskonalenie umiejętności w dyscyplinach, które już znacie.
Dlatego też po trudach wiosłowania i pływania damy Wam szansę sprawdzenia siebie podczas gier terenowych, gry w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę, badmintona.
Prócz zajęć ruchowych będziemy spędzać również czas przy wieczornych ogniskach gdzie poznamy szanty, piosenki żeglarskie. Prawdziwie aktywny wypoczynek!

wodna-fiesta-large.jpg

wodna-fiesta-3-large.jpg

wodna-fiesta-4-large.jpg

 

Obóz Quadowo - Gokartowy "Na Pełnym Gazie"

Przychodzi taki moment, gdy rower już nie wystarcza. Chce się mocniejszych wrażeń, prawdziwej jazdy, rozrywki, adrenaliny czy skoku napięcia. Właśnie dla takich pasjonatów jest obóz „Na Pełnym Gazie”!
Będziecie mogli poszaleć na specjalnym torze gokartowym niczym formuła 1 oraz na błotnistych, Mazurskich terenach. Na pełnym gazie wypróbujemy nasze umiejętności z jazdy gokartami oraz quadami! Szybka, szalona jazda na czterech kołach to coś wspaniałego, ale nie możemy zapomnieć o stronie relaksacyjnej, rozrywkowej czy integracyjnej – dlatego też w trakcie pobytu na kolonii będziemy mieli możliwość relaksu na plaży bądź podczas rejsu żeglarskiego.
To tylko garstka tego, co czeka Was podczas obozu „Na Pełnym Gazie”.

na-pelnym-gazie.jpg

na-pelnym-gazie-1.jpg

na-pelnym-gazie-3.jpg

 

Obóz Paintballowo - Quadowy "Adrenaline Junkies"

Adrenaline Junkies to prawdziwe połączenie szybkiej jazdy i świata wymiany ognia w terenie. Kombinacja jazdy na quadach oraz bitew paintballowych dostarczy nam niezapomnianego skoku adrenaliny. Jazdy czterokołowcami pozwolą nam poczuć prawdziwą adrenalinę, a obszerny las okaże się terenem wymarzonym do zaciętego starcia między sobą dwóch drużyn paintballowych. Podczas tej przygody przekonamy się, jak bardzo ważne jest zgranie oraz komunikacja drużynowa. Nic co będzie wymagało precyzji nie będzie nam już nigdy obce!

adrenaline-junkies-2.jpg

adrenaline-junkies-5.jpg

adrenaline-junkies.jpg

 

Obóz Paintballowo - Quadowo - Gokartowy "Zastrzyk Adrenaliny"

Zastrzyk Adrenaliny to obóz, na którym nie ma czasu na nudę! To połączenie wszystkiego co podniesie u nas doznania na najwyższy poziom! Niesamowita dawka szaleństwa, wspaniałe przygody, ekstremalne wrażenia nie pozwolą nam zapomnieć o tym obozie przez długi czas. Połączenie rajdów wyścigowych z terenowymi jadzdami po taktyki paintballowe to zdecydowanie to, czego pragnie każdy miłośnik wrażeń! To wszystko razem połączone da nam olbrzymi Zastrzyk Adrenaliny każdego dnia!
W ramach odskoku od wrażeń spędzimy również relaksująco czas podczas rejsów żeglarskich, na plaży czy wyruszymy w wyprawę kajakowo-żeglarską.

zastrzyk-adrenaliny-large.jpg

zastrzyk-adrenaliny-1-large.jpg

zastrzyk-adrenaliny-2-large.jpg

paintballowy-zawrot-glowy-2-large.jpg

zastrzyk-adrenaliny-5-large.jpg

zastrzyk-adrenaliny-7-large.jpg

 

Obóz z Psem "Cztery Łapki"

Zawsze marzyłeś o wspólnych wakacjach ze swoim czworonogiem? Obóz z psem daje Ci tę możliwość.
Przed Tobą aktywny czas w pięknej okolicy. Nauczymy się wielu nowych, ciekawych rzeczy, nie wspominając o tym, że nie będziemy musieli tęsknić za ukochanym pupilem podczas wakacji.
Na obozie „Cztery Łapki” poznamy podstawowe techniki budowania dobrej relacji ze zwierzęciem oraz posłuszeństwa. Możemy wymieniać doświadczenia, trenować, rozmawiać – a to wszystko w gronie ludzi tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie psów! Szkolenie oparte jest na pozytywnym wzmocnieniu, gdzie karą ma być brak nagrody. Dążymy do tego, by oboje – zarówno przewodnik jak i pies bawili się świetnie na obozie. Wspólne zrozumienie pomiędzy obojgiem jest tu najważniejsze.

Dla miłośników czworonogów, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami podczas wakacji, oferujemy obóz "Cztery Łapki". Program ten pozwala spędzić aktywnie wakacje wraz ze swoimi pieskami. Od spacerów z psami poprzez kąpiele w jeziorze aż po zajęcia na profesjonalnym torze agility.

cztery-lapki-8-large.jpg

cztery-lapki-9-large.jpg

cztery-lapki-3-large.jpg

kDvgMQA.jpg

 

Obóz Wypoczynkowy "Relaks Na Zdrowie"

Relaks Na Zdrowie to ciekawy sposób spędzenia wakacji. To obóz dla każdego kto lubi spędzać czas aktywnie biorąc udział w wyprawach rowerowych, kajakowych, jak i również leżakować na plaży lub jachcie opalając się w mazurskim słońcu. Podczas wyjazdu zadbamy o wasze zdrowie poprzez aktywne spędzanie czasu oraz o wasze samopoczucie poprzez niesamowity relaks nie tylko na plaży, ale także przy ognisku śpiewając przeróżne piosenki w towarzystwie wszystkich uczestników obozu.

Nawet dla największych leniuchów oferujemy specjalny program "Relaks Na Zdrowie". Obóz, na którym spędzamy czas wypoczywając na świeżym powietrzu, biorąc udział w wyjściach na miasto, opalając się w promieniach słońca, czy też uczestnicząc w wyprawie Kajakowo-Rowerowo-Żeglarskiej.

relaks-na-zdrowie-large.jpg

relaks-na-zdrowie-4-large.jpg

Posiadamy również coś, co jest zupełną nowością wśród innych biur podróży. Dla osób głodnych poznania działania organizacji obozów oraz odkrycia tajników pracy kadry na obozie, stworzyliśmy obóz młodzieżowy „Młoda Kadra”. Stworzyliśmy go z myślą o starszych uczestnikach, którzy chcieliby wesprzeć kadrę podczas trwania obozu, a także przygotować się do przyszłej pracy w charakterze opiekuna - wychowawcy. Współpracując z kadrą obozową, poprzez praktyki uczestnik szybko nauczy się umiejętnej i zgranej pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także będzie miał możliwość sprawdzenia się w trakcie prowadzenia zajęć pod czujnym okiem instruktorów.

Kadra ViaCamp nawiązuje bardzo dobre kontakty z uczestnikami, traktując ich jak własnych przyjaciół. Staramy się podchodzić do wymagań każdego uczestnika indywidualnie. To jest nas sekret na bardzo dobrą opinię wśród uczestników oraz rodziców.

 

Obóz Młodego Kadrowicza "Młoda Kadra"

Młoda Kadra to obóz przeznaczony dla młodych ludzi, którzy oprócz zabawy na wakacjach chcieliby wesprzeć kadrę w jej ciężkiej pracy pomagając w prowadzeniu zajęć i opiece nad uczestnikami obozu. Głównym celem obozu jest przygotowanie uczestnika do pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także poznanie wszelkich aspektów pracy na tego typu imprezach. Uczestnicy podczas obozu szkolą się pod okiem wychowawców oraz instruktorów. W ten sposób młodzi kadrowicze mogą nabyć niezbędne doświadczenie, które może okazać się bardzo przydatne w przyszłości.

Liczba miejsc na poszczególny turnus jest ograniczona.
Uczestnik otrzyma firmową koszulkę z logo ViaCamp oraz tytułem pomocnika kadry, a także certyfikat „Młodego Kadrowicza” .

mloda-kadra.jpg

 

Drogi forumowiczu!

Do wakacji pozostały już niecałe 2 miesiące! Zagwarantuj sobie najlepsze wakacje na Mazurach, decydując się na niesamowitą przygodę z ViaCamp! Jeśli jeszcze nie zarezerwowałeś obozu, zrób to teraz i zyskaj ciekawe rabaty na każdy z obozów.

Dlaczego z ViaCamp?

Nasza firma ViaCamp istnieje na rynku od dłuższego czasu i charakteryzuje się dużą profesjonalnością. Swoją działalność opieramy na najwyższej jakości świadczeniu usług. Te usługi dotyczą głównie organizowania obozów letnich i kolonii dla dzieci. Nad obozami czuwa wyspecjalizowana w opiece nad dziećmi kadra. Wyspecjalizowana kadra zapewnia dzieciom przebywającym na koloniach i obozach atrakcyjne programy. Swoją profesjonalność zawdzięczamy temu, że dzieci i ich rodzice mają do nas pełne zaufanie. Oprócz oryginalności zajęć zapewniamy campową telewizję na żywo, która pokazuje życie obozowiczów, zawsze z lekkim przymrużeniem oka.

Firma ViaCamp jest zespołem przyjaciół. My wszyscy jesteśmy pasjonatami swoich dziedzin, począwszy od sportu przez jeździectwo, taniec, teatr, film, fotografię, warsztaty kreatywne i plastyczne, aż po szkolenia z motywacji, osiągania celów i wielu, wielu innych zagadnień.
My, jako właściciele firmy ViaCamp uwielbiamy:

• sport,
• muzykę,
• turystykę,
• podróże,
• zajęcia z dziećmi i młodzieżą,
• gry komputerowe,
• jazdy na quadach, skuterach wodnych, holowania na bananach
• paintball oraz wszystkie zespołowe rywalizacje

Na co dzień pracujemy też z dziećmi i młodzieżą. Zawsze angażujemy się na 100% w czasie obozów. W ich czasie przekazujemy naszym uczestnikom pozytywną energię oraz napędzamy ich do działania, żeby czuli pełną radość. W ViaCamp dbamy o to, aby wychowawca był również przyjacielem, mentorem, osobą, na której można zawsze polegać. Można do niego się zwrócić o każdej porze dnia i nocy.

Nasza firma jest nieustannie spragniona nowej wiedzy. Również bierzemy udział w zajęciach z budowania relacji, żeby wiedzieć, jak rozmawiać z dziećmi na koloniach. Oprócz tego uczymy dzieci rozwijania ich pasji. Dodatkowo zapewniamy też jak najlepsze tematyczne gadżety. Na koloniach i obozach przygotowujemy prezenty i niespodzianki rzeczowe dla uczestników. Następnie wręczamy je naszym podopiecznym na uroczystościach finałowych. Dodatkowo w swojej firmie zatrudniamy koordynatora działań, który dba o:

• materiały dydaktyczne,
• sprzęt,
• prezenty dla uczestników konkursów,
• służy dodatkowym wsparciem organizacyjnym i programowym.

Aby doskonalić jakość świadczonych przez nas usług, za każdym razem spotykamy się po zakończonym sezonie, żeby przedstawić swoje przemyślenia i wnioski, a następnie zacząć jeszcze intensywniejsze przygotowania do kolejnego sezonu. Pozwala to nam zapewnić najwyższą jakość realizacji naszych campów, a także zwiększyć komfort uczestników. Poza tym najważniejsza dla nas jest jakość obozowych przeżyć naszych podopiecznych, dlatego zatem sposób prowadzenia campu to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega nieustannemu monitorowaniu i doskonaleniu. Oprócz stale prowadzonych kontroli wewnętrznych, po zakończeniu każdego obozu zwracamy się do dzieci i rodziców z prośbą o wypełnienie ankiet powyjazdowych. Ankiety pozwalają ocenić naszą pracę, a zebrany materiał stanowi bazę do przyszłej pracy nad podnoszeniem jakości w kolejnych sezonach.

Nasz ośrodek

Każdy ośrodek, w którym dzieci spędzają wakacje, jest zawsze dokładnie sprawdzany przez organizatora. Wówczas bierzemy pod uwagę takie kryteria jak:

• warunki oraz standard obiektu i pokoi,
• atrakcyjność terenu i wyposażenie,
• zaplecze atrakcji i bezpieczeństwo,
• wyżywienie – śniadania i kolacje – stół szwedzki, obiady i podwieczorki,
• całodzienny bufet z herbatą i wodą,
• jakość obsługi

Naszym wybranym ośrodkom przyznajemy znak jakości ViaCamp. Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice chcą czuć, aby dzieci na wyjazdach były bezpieczne pod każdym względem. Dlatego też właśnie oferujemy specjalny sprzęt medyczny, zapewniamy opiekę ratowników oraz ochronę ośrodka. Ochrona całodobowo pilnuje wjazdu na teren ośrodka. Z tego też powodu nikt obcy nie może się na jego teren przedostać. Ci, którzy zamierzają wejść na teren ośrodka, muszą otrzymać pozwolenie od organizatorów ViaCamp. Oprócz tego obiekt jest też monitorowany. Dokładne położenie naszego ośrodka, zdjęcia oraz wirtualny spacer po ośrodku można sprawdzić w zakładce nasz ośrodek.

Zaplecze pedagogiczne

Zapewniamy wszystkich państwa o tym, że mamy dobrze przygotowaną dokumentację z każdych wakacji. Wszystko staramy się dokładnie opisać. Również zatrudniamy osoby wykształcone, pedagogów, psychologów, lekarzy. W trakcie organizowanych przez nas imprez, na miejscu zawsze jest obecny ratownik medyczny. Posiadamy też wszelkie wymagane dokumenty i ubezpieczenia wykorzystywanego przez nas sprzętu. Mamy również odpowiednie certyfikaty tego sprzętu.

• organizacja wyjazdu, zapewnienie bezpieczeństwa w czasie przejazdu, zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania się w czasie przejazdu,
• przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, podział na grupy, zapoznanie z kartami kwalifikacyjnymi uczestników,
• zapoznanie z ośrodkiem i najbliższą okolicą,
• zapoznanie z regulaminami obowiązującymi na kolonii (kąpieli, kolonii, p. poż, wycieczek w górach),
• pogadanki na temat bezpieczeństwa (na drodze, w czasie kąpieli, w budynku itd.).

Programy obozowe

Wiemy co oferujemy, ponieważ sami aktywnie podróżujemy, pływamy, tańczymy, jeździmy na quadach, nartach, snowboardzie, gramy w paintball, żeglujemy i wędrujemy. Wieloletnie doświadczenie z początku jako uczestników, a następnie jako instruktorów i wychowawców, nauczyło nas, czego oczekuje uczestnik wybierający się na tego typu imprezę. Dzięki takiemu doświadczeniu możemy przygotowywać najlepsze oferty obozowe z atrakcyjnym programem zajęć, a także zapewnić profesjonalną opiekę i pomoc w doborze odpowiedniej oferty. Zajęcia obozowe realizowane są przez utytułowanych instruktorów, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat prowadzonych zajęć. Nasz program obozowy jest bogaty przede wszystkim w aktywny wypoczynek. Czy to na lądzie, na wodzie, w terenie czy w powietrzu, dostarczamy uczestnikom niezapomnianych wrażeń z wakacji. Wśród organizatorów kolonii i obozów swój profesjonalizm pokładamy w nowoczesnym sprzęcie, który wykorzystujemy do prowadzenia zajęć. Sprzęt, którym dysponujemy podczas wakacji został przedstawiony w zakładce nasz sprzęt.

Zawsze w kontakcie

Największy wkład poświęcamy również w to, aby wychowawca był przyjacielem, mentorem nie tylko podczas obozów, ale także po ich zakończeniu. Stąd utrzymujemy kontakt z wszystkimi uczestnikami naszych obozów przez cały rok. Tworzymy grupy dyskusyjne oraz fora, na których nasi podopieczni mogą dyskutować na dowolne tematy, udostępniać zdjęcia i filmy wakacyjne. Organizujemy również inne formy spędzenia czasu z uczestnikami poza okresem wakacyjnym np. wspólne spotkania uczestników z kadrą obozową w wielu miastach Polski. W ten sposób staramy się budować nie tylko przyjaźń obozową, ale także codzienną. Jako ludzie młodzi, posiadamy dokładnie te same zainteresowania co nasi podopieczni, stąd tak łatwo nawiązujemy między sobą wspólne więzi, nieraz na wiele lat.

Spędź z nami najlepsze wakacje w swoim życiu!

 

Oferta obozów ViaCamp 2017

• Obóz Paintballowy - https://viacamp.pl/obozy/paintballowy-zawrot-glowy
• Obóz Quadowy - https://viacamp.pl/obozy/fani-czterech-kolek
• Obóz Quadowo-Gokartowy - https://viacamp.pl/obozy/na-pelnym-gazie
• Obóz Przygodowy - https://viacamp.pl/obozy/odkrywcy-przygod
• Obóz Sportów Wodnych - https://viacamp.pl/obozy/wodna-fiesta
• Obóz z Psem - https://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki
• Obóz Wypoczynkowy - https://viacamp.pl/obozy/relaks-na-zdrowie
• Obóz Maluszkowy (Dla Dzieci) - https://viacamp.pl/obozy/mali-agenci
• Oboz Młoda Kadra - https://viacamp.pl/obozy/mloda-kadra
• Oboz Paintballowo-Quadowy - https://viacamp.pl/obozy/adrenaline-junkies
• Oboz Paintballowo-Quadowo-Gokartowy - https://viacamp.pl/obozy/zastrzyk-adrenaliny

Więcej szczegółów na - https://viacamp.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa!!! Zawsze chce jechać na taki obóz z psem! :D  co roku jestem na niejednym obozie z psem.

bardzo zaciekawiły mnie bardzo zajęcia z agility. 

jaram sie na agility! ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Muffinka97 też bardzo często uczestniczę w różnych spotkaniach i eventach z psiakami. już na kilku obozach od kilku lat z psem i mam niesamowite wspomnienia! :D 

Na ViaCamp możesz sobie sprawdzić kto prowadzi zajęcia z psem i znalazłam tę panią, ma bardzo wiele nagród na torze agility z psami.

Tutaj możesz sobie przeczytać dokładniej co do instruktorów obozu z psem http://viacamp.pl/o-nas/nasza-kadra

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Puciek dziękuje bardzo, moja z koleżanką z klasy, chce bardzo spędzić wakacje ze mną, lecz nie ma psa, tak więc na obóz z psem nie może pojechać :( ale może pojedzie na obóz wypoczynkowy ViaCamp albo obóz przygodowy, może uda się namówić, mam nadzieje!!!

a tak btw jak długo masz styczność z psiakami? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, czy ktoś wybiera się w wakacje 2017 na obóz "cztery łapki" turnus IV?

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, MyDoggy said:

Hej, czy ktoś wybiera się w wakacje 2017 na obóz "cztery łapki" turnus IV?

@MyDoggy ja będę najprawdopodobniej jechać na obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2, lecz nie wiem czy nie zostanę jeszcze na turnus 3. Ale w najbliższym czasie na pewno się dowiem! ;) chce załatwić to teraz ponieważ ViaCamp ma rabaty i promocje duże na obozy młodzieżowe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Również myślę, aby pojechać na "cztery łapki" turnus 2 lub 3. Muszę dowiedzieć się, kiedy będę na wakacje lecieć z rodzicami.

Ale jak tylko się dowiem, dam znać, który turnus i wtedy zarezerwujemy obóz, póki są rabaty i promocje na ViaCamp do końca marca -150zł.

W sumie też jest rabat "przyjaciele", że jak 3 osoby razem pojadą, to dostaje się -50zł na każdą osobę, więc to jest super okazja dla nas na obóz z psem. 

 

Dam znać w tym temacie niedługo na który turnus jadę! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja koleżanka będzie jechać chyba na obóz wypoczynkowy "Relaks na Zdrowie", tak więc jedziemy na viacamp :) jak dołączy się do nas trzecia osoba, to będziemy mogli zrobić jeszcze rabat "przyjaciele", -50zł od każdej osoby. Czekamy w takim razie na kontakt od kogoś! 

Tutaj jest link do obozu wypoczynkowego i cztery łapki kliknijcie

http://viacamp.pl/obozy/relaks-na-zdrowie

http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam do Was pytanie, ponieważ mam na oku kilka obozów z psem, jak dokładnie wygląda taki obóz z psem ViaCamp.pl, bo chce spróbować taki obóz. Z tego co widzę są "treningi z podstawowego posłuszeństwa" i "treningi agility". Ogólnie program obozowy "Cztery Łapki" mi się podoba, lecz nie wiem jak to wygląda podczas obozu na miejscu. Uwielbiam tez młodzieżowe bardziej wypoczynkowe. 

Czekam na Wasze komentarze i dziękuję z góry :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacje z psem ViaCamp wyglądają na takiej zasadzie, że przyjeżdżasz z psem na obóz i każdego dnia masz zajęcia z posłuszeństwa lub na torze agility. Masz również spacery z psami do lasu, na miasto, na pola itd. ogólnie panuje super atmosfera, zajęcia prowadzą bardzo miłe instruktorki z wieloletnim doświadczeniem. Przynajmniej z tego co mi wiadomo, tak wygląda taki "obóz z psem" ViaCamp w wakacje. Są też inne profile obozowe jak np. obóz paintballowy, obóz quadowy, obóz gokartowy, obozy dla dzieci, obozy przygodoweobóz wodny chyba z tego co widziałam, no i jest tez obóz wypoczynkowy itd. ale to są już inne tematyki niż psy. Ogólnie takie typowe, tematyczne Obozy Młodzieżowe na Mazurach. Jesli masz więcej pytań to pytaj śmiało, odpowiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2/14/2017 o 04:12, MyDoggy napisał:

@Muffinka97 @Puciek

Mam do Was pytanie, ponieważ mam na oku kilka obozów z psem. Chciałabym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda taki obóz z psem ViaCamp.pl, bo szczerze nie byłam nigdy jeszcze na takim obozie, a chciałabym spróbować. Zauważyłam, że są "treningi z podstawowego posłuszeństwa" i "treningi agility". Ogólnie program obozowy "Cztery Łapki" mi się podoba, lecz nie wiem jak to wygląda podczas obozu na miejscu. Zawsze jeździłam na obozy młodzieżowe bardziej wypoczynkowe. 

Czekam na Wasze komentarze i dziękuję z góry :)

 masz różne zajęcia z psami, posłuszeństwo z psami, na torze agility, rożnegorodzaju tunele, kładki itd. 

Super są takie wakacje bo jeździsz ze swoją największą pociechą i możesz się super bawić i spędzić wakacje z psem na obozie. :) 

obóz z psem swoje zakwaterowanie będzie miał w murowanym pawilonie, gdzie są bardzo dobre warunki na przebywanie z psiakami :) 

Ogólnie takie obozy młodzieżowe bardzo integrują zarówno osoby, które biorą w nich udział, jak i właścicieli z ich pieskami, bo z psem na wakacje to najlepszy pomysł na moje udane wakacje. Bardzo się cieszę! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Puciek jak chcesz, na stronie ViaCamp masz "wycieczka po ośrodku" i jak klikniesz tam taką mapkę to otworzą Ci się zdjęcia ośrodka, murowane domki i pawilon. Mi się podoba bardzo zakwaterowanie :) a "wakacje z psem" to obóz z psem, więc już są one udane bo jedziesz ze swoim największym skarbem na obóz młodzieżowy :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Muffinka97

tak wiem "wycieczka po ośrodku" i spodobały mi się murowane domki i pawilon.

Mam pytanie, czy zarezerwowałaś @Muffinka97 juz obóz z psem "cztery łapki" ViaCamp? :D 

 

Ogólnie na fanpage Facebook na stronie ViaCamp są uczestnicy z flagą ViaCamp Obozy Młodzieżowe na tle Chicago, robi wrażenie! ;o musisz to zobaczyć @Muffinka97

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy orientuje się ktoś z was, czy są jeszcze wolne miejsca na wakacje z psem od ViaCamp? Czy powinniśmy się spieszyć?

Pozdrawiam,

MyDoggy! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo za odpowiedź @Muffinka97

Na chwilę obecną nie mam więcej pytań, wiem że na I i II turnus kończą się powoli miejsca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam obóz młodzieżowy "cztery łapki" na turnus I na chwilę obecną i jeśli mi się spodoba, to zarezerwuję turnus II podczas obozu. :D 

 

do jutra trwa rabat last minute -150zł, jeśli zarezerwujesz i wpłacisz zaliczkę do końca lutego! :D powiedziano mi, że pieski będą spały w pawilonie żeglarskim, ponieważ tam są bardziej dogodne warunki dla piesków.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nam się spodoba to zostaniemy również na II turnus na wakacje z psem haha. :D nie możemy się już doczekać wyjazdu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się najlepsze lato z psami :D

bardzo lubię Mazury i klimat na Mazurach! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowo do końca marca, jeśli zarezerwujesz obóz z psem i wpłacisz zaliczkę 500 zł to dostaniesz -100zł rabatu. Tak jest na dowolny obóz jakiś zarezerwujesz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez nie mogę się doczekać aż wspólnie pojedziemy na wakacje z psem na Mazury :D ktoś załapał się na rabat?

Mam jeszcze pytanie @MyDoggy, czy wcześniej na jakieś wyjazdy związane z psami coś jak obozy z psem, kolonie z psami albo na jakieś szkolenia psów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat dziś jest atrakcja na fanpage na facebooku ViaCamp.pl i proponują dla wszystkich chłopaków w dzień mężczyzny rabat -100zł na każdy obóz :D Myślę, że super opcja dla wszystkich chłopaków! :D

rabat-dzien-mezczyzny.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MyDoggy dwa dni wcześniej była taka sama promocja od ViaCamp z okazji dnia kobiet :D 

@Puciek Świetne są te zdjęcia :D

Dla mnie wygląda to naprawdę świetnie! Jak pojadę już na wakacje z psem to po obozie wszystko opisze co i jak, jakie były wrażenia! :D 

cztery-lapki-4-large.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now