Jump to content
Dogomania

~ Co w lesie robił Fafik? - ZAMIESZKAŁ W WARSZAWIE!


malagos

Recommended Posts

Ogłosiłam Fafika na :OLX i na Gumtree z wyróżnieniami 2x5,99 oraz na Alegratka bez wyróżnienia.

Pieniądze po Rudziku z bazarku, 100 zł, przeznaczam na te wyróżnienia i na smaczki i karmę dla Figi (jest już u nas od miesiąca :)

Link to comment
Share on other sites

Na mój gust to on ma coś z jag teriera. Jak o urodę chodzi, bo z charakteru to chyba raczej nie. Oczywiście, jeśli za wzorzec rasy weźmiemy szaloną Stokrotę mojego sąsiada - myśliwego, która ani nie jest delikatna, ani spokojna. A łebek to już czysta rasa!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wow,wow jaki śliczny psiurek.

To zdjęcie na łańcuchu zamurowało mnie całkowicie.

Miał wielkie szczęście,że go przygarnęliście.

Może dalej mu się poszczęści i trafi na wspaniały domek.

On jest taki towarzyski i w zasadzie bezproblemowy,bo czystości w domku można szybko nauczyć.

To chyba jest młody szczylek.Mnie strasznie rozczula takie  podlizywanie współtowarzyszy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oceniliśmy wiek Fafika na 3 lat, no, może 4. W nocy spokojnie śpi na posłanku w przedpokoju, rano wypuszczam go na siusiu, i wychodzą całą czwórką. Po 3 minutach wszystkie sterczą pod drzwiami tarasowymi, bo zimno, głodno, a pańcia już się krząta, to pewnie śniadanie szykuje??  :)

W dzień nadal zostaje w kojcu w miską jedzenia. Jak wracam z pracy, wypuszczam go i resztę psów z domu, idziemy na spacerek po sadzie, a potem wszyscy biegusiem do domu. Fafik pierwszy! Jest wydawanie obiadu, potem znów spacer, potem mamy Teleexpres i czas wolny do wieczora. Wczoraj i Tomek przyłączył się do oglądania TV, usiadł na tej naszej starej kanapie, ja na fotelu. Pierwsza przy nim zajęła miejscówke  Nusia, trzeba ją podsadzić, bo nie wskoczy. Zaraz jak burza wpadła Figa, zdeptała Nusię (lament i warczenie), wskoczyła Tomkowi na ramiona, na kark, podgryzła szyję i włosy, taka wariatka z niej (ale ma ten ryjek taki uroczy, te oczyska wpatrzone w człowieka, uszy jak nietoperz, ze zaśmiewamy się oboje z Tomkiem, a jej w to graj!). Do mnie na kolana władował się Borys, rozciągnął na całą długość i zasnął. Powili do pokoju wszedł Fafik, ślizgając się po panelach. Podszedł do Tomka, ale małpiatka Figa tak sobą zasłaniała go, nie bardzo dało się go pogłaskać po głowie. To podszedł do mnie, położył głowę na moim kolanie, obok pyszczka Borysa. Liznął go po oczach i dalej stał. Głaskałam go po łepetynie, a on zamknął oczy... Taki spokojny, trochę lękliwy, unika raczej dotyku karku, obroży.

Aha, był wieczorem pierwszy telefon a jego sprawie. Miły starszy męski głos, z Warszawy. Pogadaliśmy z pół godziny, tak  niezobowiązująco. Bo nie wiem jeszcze, jak pies się zachowa kilka godzin w bloku, czy nie szczeka itp. ale stopniowo się dowiem :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, konfirm31 napisał:

Wspaniała zimowa opowieść! A ten Pan,  który dzwonił w sprawie Fafika,  to był z ogłoszenia od Kejciu,  czy Twojego? 

tak wspaniała zimowa opowieść....

a ja za każdym razem, gry spoglądam na tytuł wątku - na pytanie "co w lesie robił Fafik" mam dziwną "pytającą odpowiedź" - może grzyby zbierał?

a może szukał drogi do szczęśliwego malagosowego domku?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nasz Chłopak boi się paneli - czy coś się zadziało, czy czegoś się przestraszył?...dość, że nie umie/nie chce wejść do kuchni i do salonu: stoi w progu, łapy się rozjeżdżają, a im mocniej je napręża, tym bardziej się rozjeżdżają. Stoi i piszczy, bo chce, a się boi. Położyłam nawet na podłogę stary mały dywanik, ale też dooopa, bo jak taki spanikowany na niego wszedł, dywanik zaczął się rolować :(

Ale jak już jest w kuchni, to rozrabia z Figą, bawią się i podgryzają na podłodze, razem siadają jak na komendę na posłanku kuchennym, a za chwilę Fafik płacze, bo Figulec pognał do przedpokoju, a on tez chce, ale się boi.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...