Jump to content
Dogomania

Bach! Na mróz! Mamba (teraz Figa) i dzieciaki w DS, Mika już po operacji! Zostaje na stałe w DT :)


Tyśka)

Recommended Posts

Witam wszystkich. Dzisiejszy dzień był trudny. Tyś już opisała wszystko. a mnie z tego wszystkiego głowa boli.  Czarna Mamba tak bardzo chce być kochana, że skomli i wskakuje przy kazdej okazji na nogi. Na mnie ciągle siedziała. Na zabiegu była bardzo dzielna. Jest na prawdę kochana, jeszcze nie widziałam tak pragnących miłości psów jak te dwie znajdki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, shoto napisał:

Witam wszystkich. Dzisiejszy dzień był trudny. Tyś już opisała wszystko. a mnie z tego wszystkiego głowa boli.  Czarna Mamba tak bardzo chce być kochana, że skomli i wskakuje przy kazdej okazji na nogi. Na mnie ciągle siedziała. Na zabiegu była bardzo dzielna. Jest na prawdę kochana, jeszcze nie widziałam tak pragnących miłości psów jak te dwie znajdki.

Musimy im znaleźć super domki aby miłości miały całe pokłady.

Link to comment
Share on other sites

opiszę wpłaty :

Nadziejka dla maluszków z mamunia pomimo mojego sprzeciwu  - 8 zł. 

ONAA dla suczki zcekoladki - 20zł

Dla suni Elficzkowa i siostra Elficzkowej - 40 zł

Usiata na czekoladkę - 100 zł

mgog na czekoladkę - 20 zł

na czekoladkę MEMORY i WIKTOR - 50 zł

 

RAZEM 238 zł

WYDATKI

STERYLKA MAMBY - FREEEEEEE za darmo, za nic za pieniądze miasta HURAAAA

KARMA: 15,97 i 16,24 dla czekoladki

karma dla Mamby 36,47

razem: 68,68

 

Zostaje na dzień 16.01      169,32 zł

karma : 29,45

zostaje na dzień 17.01. 139.87

 

podaję rozliczenie na 18.01

wpłata Marta S. na czekoladkę i czarną - 30

zostaje na dzień 18.01. - 169.87 zł

 

na dzień 20.01.2016 r.

wpłata  Kasia K na karmę dla suniek z rowu - 50 zł

stan gotówki 219,87 zł

 

Mam obiecane parę groszy od koleżanek z pracy

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, shoto napisał:

CZekoladka ma się dobrze, nie byłam dzisiaj ale od opiekunów wiem, że powiększa grono osób, które mogą ją pogłaskać

Wspaniała wiadomość :)

shoto, dasz radę spóbowac kupić RC/Joserę na Szylinga? Spróbujemy czyw  ogóle sunia zje wymieszaną mokrą z suchą. Jak tak, to zamówię od razu cały wór Josery, myślę że nic się nie stanie, jak i zje ją czarnusia. Worek jest duuży, myślę że spokojnie starczy na dwie sunie. Jeśli mokra RC jest za droga, to zawsze mogę kupić jakąś Animondę na spółkę między sunie (mokra dla smaku).

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniała wiadomość :)

shoto, dasz radę spóbowac kupić RC/Joserę na Szylinga? Spróbujemy czyw  ogóle sunia zje wymieszaną mokrą z suchą. Jak tak, to zamówię od razu cały wór Josery, myślę że nic się nie stanie, jak i zje ją czarnusia. Worek jest duuży, myślę że spokojnie starczy na dwie sunie. Jeśli mokra RC jest za droga, to zawsze mogę kupić jakąś Animondę na spółkę między sunie (mokra dla smaku).

tak jutro ogarnę

Link to comment
Share on other sites

Tak, u nas same chyba tylko ma być kino akcji... ale czasem nerwowo już odpadamy... Ja jak nic obleję środowe dwa egzaminy, ale co tam! ważne, że się udało czarnuszkę wyciągnąć z kojca.

Zapraszam tymczasem na kramik Nadziejki - bardzo Ci dziękujemy! Jesteś kochana!

Oraz na wydarzenie założone przez handzię: https://www.facebook.com/events/356854681365701/

Link to comment
Share on other sites

Mambusia popłakuje, mam nadzieje, że to nie z powodu sterylki. Nie zostawiamy jej nawet na chwilkę samej. Niedawno sygnalizowała, że chce wyjść. Poszłam z nią ale nic nie było, przeszła się, powęszyła, ogonek w górze. Wypiła troszeczkę wody.

Tyś(ka) do środy troszkę czasu. Suńki bezpieczne. Trzymam kciuki za egzaminy !

Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie to popiskiwanie... sunia boi się porzucenia, ale lęk separacyjny nie wróży dobrze :(. Może przejdzie, jak poczuje się bezpiecznie, a może nie. :(
Ale dobrze, że po sterylizacji czuje się dobrze :).

Na razie, oprócz tej Pani z małopolskiego, napisała też do mnie druga osoba, chcąca dać DT. Mieszka bliżej, bo Krasnystaw, ale... ona również ma małe dziecko. Trochę się boję tych dzieci - nie wiemy, jak mała zareaguje... I tak mi się też marzy po cichu, by Mambusia (elficzkowa, imię możesz zmienić, ja wymyśliłam na prędce dla tej słodzizny, by na olxie nie była anonimowa... ale pewnie są lepsze, bardziej pasujące imiona :) ) od razu od elficzkowa trafiła do DS. Wiem, marzenie! ale tak nie chciałabym, by sunia milion razy zmieniała domu: "dom"-rów-kojec gminny-dom-kojec gminny-elficzkowa, potem kolejny DT i DS... więc może uda się suni w ciągu paru dni znaleźć swój dom... taki już na zawsze! A jak nie, to będziemy kombinować z tymi DT. Poprosiłam Panią z Krasnegostawu o kontakt telefoniczny, więc jutro porozmawiam, dopytam...

Link to comment
Share on other sites

Psy różnie wybudzają się z narkozy, to popiskiwanie może być reakcją nerwową półprzytomnego psa. Moja psica, wybudzając się po sterylce, nie tylko popiskiwała, ale i zaczęła  dosłownie skakać po ścianach; po 24 godzinach wszystko było ok, zachowanie wróciło do normy. Więc może to nie ból ani nie lęk separacyjny, mam nadzieję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

U mnie też niektóre po narkozie skomlały, wyły , piszczały , a nawet warczały i na pewno nie było to z bólu.

Tyśka, bierz się za naukę ,bo jak ładnie zdasz  egzaminy , to   zaproszę Cię na obiad.

no Tyśka- to sunie szybko ogarniać i do nauki:) żeby Poker na marne obiadu nie gotowała;)

Link to comment
Share on other sites

Nocka minęła spokojnie. Oczywiście Mambula spała ze mną. Była baaardzo grzeczna. Miałam zapalona lampkę w nocy bo bałam się o nią ale ona po prostu spała. Nad ranem patrzę a Mamba śpi do góry podwoziem. Była na sioo, potrzebę wyjścia sygnalizuje lekkim popiskiwaniem. Na spacerku ogonek w górze, przez płot zdążyła oszczekać mojego sąsiada. Zrobiła sioo i szybko do domku na kołderkę i kocyk. Zjadła saszetkę mokrego ( podałam jej w dwóch porcjach w odstępie czasu ).Nad ranem wstała napić się wody. Teraz znowu drzemie otulona kocykami. Już nie płacze jak mnie nie widzi. Dzisiaj sprawdzę ja na koty. Mam nadzieję, że Mamba i moja kota Karmelka przypadną sobie do gustu. Mała na pewno mieszkała w domu. Zna smycz i pięknie na niej chodzi, sygnalizuje potrzebę wyjścia, wie, że na kanapie i podusi najlepiej. Całuska tez juz od niej dostałam. Psi Anioł, tylko brać i kochać. 

A tak spałam - jak królewna na ziarnku grochu. Powyciągałam poduchy, koce i kocyki aby Mambula krzywdy sobie nie zrobiła i nie spadła za kanapę i miała mięciutko.

10e9acec9f1efcb7gen.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do grona wielbicielek suczynek, bo od zawsze uwielbiam takie małe kruszynki :) Mam od miesiąca na bdt Figę, wznawiam ogłoszenia, bo wbrew moim oczekiwaniom, nie tak łatwo o dobry dom dla pinczerkowatej damy :). To tak tylko serdecznie poproszę, jakby był nadmiar domków na te śliczności, że mam roczną śliczną czekoladkę :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sowa napisał:

Psy różnie wybudzają się z narkozy, to popiskiwanie może być reakcją nerwową półprzytomnego psa. Moja psica, wybudzając się po sterylce, nie tylko popiskiwała, ale i zaczęła  dosłownie skakać po ścianach; po 24 godzinach wszystko było ok, zachowanie wróciło do normy. Więc może to nie ból ani nie lęk separacyjny, mam nadzieję.

Ona tak ciągle piszczy ona chyba faktycznie boi się porzucenia bo jak się ją głaska to nie piszczy. Ona najzwyczajniej w świecie tęskni. A do tego niedawno rodziła a z nią nie było szczeniaków więc może i to ma wpływ 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elficzkowa napisał:

Nocka minęła spokojnie. Oczywiście Mambula spała ze mną. Była baaardzo grzeczna. Miałam zapalona lampkę w nocy bo bałam się o nią ale ona po prostu spała. Nad ranem patrzę a Mamba śpi do góry podwoziem. Była na sioo, potrzebę wyjścia sygnalizuje lekkim popiskiwaniem. Na spacerku ogonek w górze, przez płot zdążyła oszczekać mojego sąsiada. Zrobiła sioo i szybko do domku na kołderkę i kocyk. Zjadła saszetkę mokrego ( podałam jej w dwóch porcjach w odstępie czasu ).Nad ranem wstała napić się wody. Teraz znowu drzemie otulona kocykami. Już nie płacze jak mnie nie widzi. Dzisiaj sprawdzę ja na koty. Mam nadzieję, że Mamba i moja kota Karmelka przypadną sobie do gustu. Mała na pewno mieszkała w domu. Zna smycz i pięknie na niej chodzi, sygnalizuje potrzebę wyjścia, wie, że na kanapie i podusi najlepiej. Całuska tez juz od niej dostałam. Psi Anioł, tylko brać i kochać. 

A tak spałam - jak królewna na ziarnku grochu. Powyciągałam poduchy, koce i kocyki aby Mambula krzywdy sobie nie zrobiła i nie spadła za kanapę i miała mięciutko.

10e9acec9f1efcb7gen.jpg

 

Moje kochane dziewczyny 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

U mnie też niektóre po narkozie skomlały, wyły , piszczały , a nawet warczały i na pewno nie było to z bólu.

Tyśka, bierz się za naukę ,bo jak ładnie zdasz  egzaminy , to   zaproszę Cię na obiad.

... to ja też!... jak już będzie we Wrocławiu jezyk1.GIF

Wzruszyłam się bardzo!  ... jak zaglądam na takie wątki jak tutaj... wraca wiara w człowieka!!!!

Kochane! Wyjątkowe! Suuuper dziewczyny! ...jak dobrze ,że jesteście aniolek.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sowa napisał:

Psy różnie wybudzają się z narkozy, to popiskiwanie może być reakcją nerwową półprzytomnego psa. Moja psica, wybudzając się po sterylce, nie tylko popiskiwała, ale i zaczęła  dosłownie skakać po ścianach; po 24 godzinach wszystko było ok, zachowanie wróciło do normy. Więc może to nie ból ani nie lęk separacyjny, mam nadzieję.

Ona tak ciągle piszczy ona chyba faktycznie boi się porzucenia bo jak się ją głaska to nie piszczy. Ona najzwyczajniej w świecie tęskni. A do tego niedawno rodziła a z nią nie było szczeniaków więc może i to ma wpływ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...