Jump to content
Dogomania

Bach! Na mróz! Mamba (teraz Figa) i dzieciaki w DS, Mika już po operacji! Zostaje na stałe w DT :)


Tyśka)

Recommended Posts

4 minuty temu, jolantina napisał:

Parszewice, woj. małopolskie...

Gdzie te Parszewice, woj. małopolskie... Ktoś coś bliżej wie? Nie mogę znaleźć.

Pewnie miałam na myśli Proszowice, ale coś zamotałam... z tych emocji to już nawet nie myślę... Pani prosiłą o niej pamiętać, jak nic dla małej nie znajdziemy.

Sunia i tak myślę, że do czasu zagojenia się ran zostanie u elficzkowa. Trochę się boję ją puszczać w świat ze szwami :(


elficzkowa, jesteś wielka! Bez Ciebie by się nie udało!

shoto! za to, że jesteś na miejscu i działasz! Dziękuję!
Powinnyście dzisiaj dostać złoty medal...

Znalezione obrazy dla zapytania serce

Link to comment
Share on other sites

Na pewno była mowa o woj. małopolskim. Ale dajcie mi ochłonąć, do potencjalnego DT na pewno zadzwonię, bo obiecałam, że poinformuję DT, jak tylko sunię zabezpieczymy. Pani sama się przejęła, że sunia tak od domu do rowu, od rowu do kojca, od kojca do DT i znowu do kojca... I prosiła koniecznie, by dac jej znać, jak tylko będzie coś wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie miałam na myśli Proszowice, ale coś zamotałam... z tych emocji to już nawet nie myślę... Pani prosiłą o niej pamiętać, jak nic dla małej nie znajdziemy.
.......

Proszowice to jest 20 km od Krakowa.

Jest dużo Cioć z Krakowa, jakby coś, to sądzę, że nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

shoto właśnie do mnie dzwoniła. Sunia miała u wetki robione USG oraz badania. Badania, morfologia wyszły bardzo ładnie.
USG wykazało zaś, że sunia nie jest w ciąży. Dlaczego więc DT wydawało się, że sunia może być w ciąży? Nie wiem.
Jednak w opinii wetki sunia mogła rodzić jakieś 3-4tyg. temu... co ze szczeniakami? Nie wiadomo. :(
Wetka na podstawie badań nie widziała przeciwwskazań do sterylizacji, a jej ufamy, więc czarna została.  shoto ma sunię odebrać o 17:30 i wtedy mała pojedzie do elficzkowa.

Feralny DT się zreflektował i obiecał zakupić suni karmę. Przepraszał mnie, że tak wyszło... ale nie spodziewał się takiej reakcji na małą. No trudno, wyszło jak wyszło, dobrze, że kryzys zażegnany.


Aaha, sunia jest kruszynką, ale waży aż 7kg.

Sunia dostała od gminy obróżkę. Gmina obiecała też opłacić sterylkę - ale jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ania B jest z Krakowa i mobilna,może pomoże z wizytą.Jest to bardzo fajna kontaktowa osoba.Warto Anię poprosić o wizytę.Ten DT zapowiada się bardzo dobrze,może będzie z opcją DS?

Bardzo dziękuję. W takim razie będę pisała do Ani. Dom brzmi świetnie, choć trochę martwię się o tak malutkiego brzdąca. Dziecko nauczone jest podobno łagodności wobec psów, ale nadal to 3latek. Nie wiemy, jak mała zachowuje się do dzieci, czy nie będzie np. zaborcza. Dlatego mam nadzieję, że uda nam się ją jakoś sprawdzić.

Dobrze by było też, gdyby faktycznie już tyle razy się nie przeprowadzała... marzy mi się po cichu DS.

Z potencjalnym DT porozmawiam i tak :). A nuż sie właśnie zakochają... tym bardziej, że pytałam o ew. pokrywanie kosztów: powiedzieli mi, że dadzą radę sami, że to nie jest duża sunia.

18 minut temu, agat21 napisał:

Co za horror! Ale sobie poradziłyście nawet z taką trudną sytuacją - wielki szacunek. Dobrze, że zwykła sterylka się okazała - zawsze to mniejszy szok dla organizmu. Może ma wzdęty brzuszek od robali i wygląda na ciężarną?

Czekoladka nie ma robali, więc czy czarna by miała? Nie wiem sama... :(

Shoto właśnie dostała telefon od wetki, więc jedzie po małą i będzie wiozła do elficzkowa.
Sunie na razie są bezimienne, więc piszę tak synonimami.

Link to comment
Share on other sites

Czarnuszka już u mnie. Dwa razy była na dużym sioo. Ładnie chodzi na smyczy. Chciałam ją zostawić w kontenerku aby odpoczęła po sterylce ale strasznie płacze. Obecnie leży na kanapie nakryta kocykiem. Trochę się zdrzemnęła i cichutko popłakuje przez sen. Cały czas sprawdza czy jestem. Na pewno była psem domowym. Wie, że na kanapie najlepiej. Podsadziłam ją powolutku i od razu się umościła na kocykach. 

Wstawiam dwa zdjęcia zrobione telefonem

e3962c2db2a0e12dgen.jpg

fa1c59d07815cb4bgen.jpg

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Elficzkowa, jesteś baaardzo kochaną kobietką:) tak sie ciesze, że sunia czarnulka jest bezpieczna, zaopiekowana, że już nic jej nie grozi...

CO za potwór wyrzucił takie maleństwa w środku zimy na pewną śmierć? domowe, zadbane sunie.....

Dobrze że JESTEŚCIE <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na razie dodałam do ogłoszenia te, które są... Sunię czarną roboczo nazwałam Mambą, a czekoladkę Malagą - aby je jakoś odróżniać.
Dziękuję jeszcze raz elficzkowa, że sunia ma u Ciebie lokum. Nie wiem, co byśmy zrobiły, gdyby nie Ty... Biedna sunia, boi się porzucenia :(
Cudna niunia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie miałam na myśli Proszowice, ale coś zamotałam... z tych emocji to już nawet nie myślę... Pani prosiłą o niej pamiętać, jak nic dla małej nie znajdziemy.

Sunia i tak myślę, że do czasu zagojenia się ran zostanie u elficzkowa. Trochę się boję ją puszczać w świat ze szwami :(


elficzkowa, jesteś wielka! Bez Ciebie by się nie udało!

shoto! za to, że jesteś na miejscu i działasz! Dziękuję!
Powinnyście dzisiaj dostać złoty medal...

Znalezione obrazy dla zapytania serce

Dawaj medal zaraz go sprzedam i dam kasę na pieski 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

shoto właśnie do mnie dzwoniła. Sunia miała u wetki robione USG oraz badania. Badania, morfologia wyszły bardzo ładnie.
USG wykazało zaś, że sunia nie jest w ciąży. Dlaczego więc DT wydawało się, że sunia może być w ciąży? Nie wiem.
Jednak w opinii wetki sunia mogła rodzić jakieś 3-4tyg. temu... co ze szczeniakami? Nie wiadomo. :(
Wetka na podstawie badań nie widziała przeciwwskazań do sterylizacji, a jej ufamy, więc czarna została.  shoto ma sunię odebrać o 17:30 i wtedy mała pojedzie do elficzkowa.

Feralny DT się zreflektował i obiecał zakupić suni karmę. Przepraszał mnie, że tak wyszło... ale nie spodziewał się takiej reakcji na małą. No trudno, wyszło jak wyszło, dobrze, że kryzys zażegnany.


Aaha, sunia jest kruszynką, ale waży aż 7kg.

Sunia dostała od gminy obróżkę. Gmina obiecała też opłacić sterylkę - ale jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy.

Sterylka pójdzie na koszt MZD i urzędu miasta. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...