Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

ja pierdziele:( szkoda Pana...szkoda, że tyle czasu czekaliśmy:(

ja tez usunęłam ogłoszenia Nutki u siebie:)( cholerka...trzeba wrzucać nowe...czy masz Sara jakiś tekst aktualny? możęsz wstawić ? żebym nie musiała szukać.

Mam tekst ze starych ogłoszeń olx. Kasia w przyszłym tygodniu ma zrobić też kilka nowych zdjęć.

https://www.olx.pl/oferta/sliczna-sunia-do-adopcji-CID103-IDmbsWe.html

https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDiMK5l.html

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

A może masz numery telefonów do osób które były zainteresowane Nutką?

Niestety nie mam a teraz wsród tylu numerów połączeń nie jestem w stanie odtworzyć, które to były o Nutkę :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Saruś a jakieś pytania o Nutke? cisza??

Strasznie szkoda suni:(

Na razie był  jeden durny telefon. Dzwoniła Pani z Bielska-Białej. Chciałaby psa dla dzieci, wcześniej mieli psa ale oddali bo dziecko niby miało mieć alergię ale okazało się że raczej nie ma tej alergii to by wzięli jednak psa.

Ehhh ! Nie o takie telefony mi chodzi :(.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Na razie był  jeden durny telefon. Dzwoniła Pani z Bielska-Białej. Chciałaby psa dla dzieci, wcześniej mieli psa ale oddali bo dziecko niby miało mieć alergię ale okazało się że raczej nie ma tej alergii to by wzięli jednak psa.

Ehhh ! Nie o takie telefony mi chodzi :(.

o kurde...niezła jazde ma Pani...

Oby zadzwonił ktoś sensowny!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Tak- tez uwazam ze powinno byc chociaz jedno zdjecie suni przy czlowieku:)

A poza tym Nuteczka jest mega urocza

Naprawde nie rozumiem tego bralu chetnych :(

Moze z nowymi ogloszeniami cos sie ruszy ? Trzymam nieustannie kciuki

Ok, zrobię jakieś fotki przy człowieku:-)   

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję darczyńcom za kolejne wpłaty dla Nutki:

  • 10zł-Czarna Kafka/01.08.2017/stała VIII
  • 10zł-markofix1/01.08.2017/stała VIII
  • 10zł-dorota1/03.08.2017/stała VIII
  • 30zł-certusowa/02.08.2017/stała VIII

Wczoraj miałam telefon o Nutkę od Pani z Krakowa. Pani miała zadzwonić jeszcze do Kasi i porozmawiać bo najbardziej interesował ją stosunek do dzieci ( Pani ma 4-letniego syna). Gdyby się zdecydowała to miała do mnie dzwonić aby organizować wizytę PA. Niestety póki co nie zadzwoniła :(.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Wczoraj miałam telefon o Nutkę od Pani z Krakowa. Pani miała zadzwonić jeszcze do Kasi i porozmawiać bo najbardziej interesował ją stosunek do dzieci ( Pani ma 4-letniego syna). Gdyby się zdecydowała to miała do mnie dzwonić aby organizować wizytę PA. Niestety póki co nie zadzwoniła :(.

 

 

a ja dostałam maila od Pani z KONINA...pytałam czy jest możliwy transport....

Poprosiłam oczywiście o kontakt telefoniczny dodając, że jeśli domek będzie dobry to transport się zorganizuje (czy coś w tym stylu)...ale chyba cd nie było z tego co czytam...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

a ja dostałam maila od Pani z KONINA...pytałam czy jest możliwy transport....

Poprosiłam oczywiście o kontakt telefoniczny dodając, że jeśli domek będzie dobry to transport się zorganizuje (czy coś w tym stylu)...ale chyba cd nie było z tego co czytam...

Nie, nikt nie dzwonił :(. Z transportem do dobrego domu zawsze można pomóc.

Ale dobrze że jest jakikolwiek odzew. W końcu musi być TEN telefon.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

Wczoraj miałam telefon o Nutkę od Pani z Krakowa. Pani miała zadzwonić jeszcze do Kasi i porozmawiać bo najbardziej interesował ją stosunek do dzieci ( Pani ma 4-letniego syna). Gdyby się zdecydowała to miała do mnie dzwonić aby organizować wizytę PA. Niestety póki co nie zadzwoniła :(.

 

 

Pani do mnie dzwoniła - wydała mi się bardzo sympatyczna. Szuka psiaka własnie ze względu na 4-letniego synka, który ma problemy emocjonalne- nie nawiązuje kontaktu ( zalecenie psychologa o piesku).  Nie do końca widzę Nutkę w takiej roli. Nutka sama w pierwszych kontaktach jest ostrożna do obcych, zabierze co prawda smakołyk z ręki ale nie daje się pogłaskać ( to akurat pani odpowiadało, że sunia nie będzie nachalna w stosunku do dziecka). Poza tym Nutka nie nawiązała do tej pory specjanych relacji z moimi dziećmi, ciasteczka oczywiście bierze, pogłaskać się daje ale nic więcej a np. mnie i mojego męża zalizałaby na śmierć :-) Zaprosiłam panią  synkiem do nas, żeby zobaczyli Nutkę i inne psiaki na żywo sprawdzić reakcje chłopca na psiaki i odwrotnie (to tylko 60 km w jedną stronę). Pani miała się zastanowić i dać odpowiedz - na razie cisza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...