Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Kasiu, jakie piękne zdjęcia! Bardzo dziekuję :). Takie wiosenne i Nuteczka jak zapozowała z uśmiechem.

Zrobię nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami, jak teraz nikt się nie zakocha w Nutce to już nie wiem.

Tym razem Nuteczka musi kogoś zauroczyć, nie ma innej opcji!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
44 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Nie wiem, czy mogę wtrącić bo jestem na wątku przypadkowo. Zauważcie dziewczyny, że suczynka nie ma w ogłoszeniach żadnego zdjęcia w pozycji stojącej. Ludzie lubią spojrzeć na całego psiuka. 

Ona miała robione dwa pakiety ogłoszeń. Ten drugi zrobiłam z nowymi zdjęciami, tam może faktycznie nie ma jej w pozycji stojącej.

Ale w tym pierwszym pakiecie widać całą sunię, tu jest jej olx z tymi pierwszymi zdjęciami:

https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDiMK5l.html

Będę miała na uwadze aby umieścić chociaż jedno zdjęcie całej sylwetki w ogłoszeniach. Dziękuję za uwagi i rady :). Wszystkie są bardzo cenne i oby one doprowadziły do znalezienia domku suni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2017 o 19:46, kasiainat napisał:

Nutka z "naszym" stadem dogaduje się rewelacyjnie, natomiast do obcych psów jest ostrożna. Pan mówił, że jego psiak toleruje większość psiaków. Zobaczymy :-)

Pan jest na rencie, po głosie tak ok 50+. Mieszka w bloku - nic nie mówił o rodzinie . Psiak jest bardzo podobny do Nutki tylko dwa razy większy - waży 30 kg:-) Adoptowany 2,5 roku temu ze schroniska w Rudzie Śląskiej ( teraz ma 5 lat). Pan szuka towarzysza do długich spacerów - pytał czy Nutka wytrzyma 1,5 -2 godzinne spacery. Wytrzyma dużo dłuższe -rozpiera ją energia:-)

 

 

 

Pan z Rudy Śląskiej ponownie "powrócił". Był dzisiaj u Kasi ze swoim pieskiem Grantem na zapoznanie z Nutką i sprawdzenie jak psiaki będą na siebie reagowały. Test wypadł pozytywnie, chociaż Nutka była bardzo ostrożna i niezbyt wylewna w okazywaniu uczuć i nie bardzo chciała przekupić się nawet na kabanosa:). Ale Pana to nie zraziło i jak najbardziej chce adoptować Nutkę. Z tym, że mógłby adoptować Nutkę nie wcześniej niż 6 lipca bo od 21 czerwca będzie na wczasach za granicą a tam nie może zabrać piesków i nie chciałby mieszać Nutce w głowie. Myślę, że to rozsądne podejście. Pies Grant również jest z adopcji, ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Z tego co Kasia mówiła Grant bardzo wpatrzony w swojego Pana. Pan mieszka w bloku ale niedaleko są zielone tereny spacerowe, las, więc jest gdzie chodzić. Pan generalnie jest cały czas w domu a to jest plus bo Nutce czasem zdarza się coś pogryźć. Pana to jednak nie przeraża.

Może coś więcej napisze Kasia. Odczucia Kasi na temat Pana są pozytywne.

Mam już adres, szukam teraz osoby do przeprowadzenia wizyty PA w Rudzie Śląskiej, ul.Olszynowa (szczegóły adresu na PW).

Czy mamy kogoś na Dogo z Rudy Śląskiej? Lub z okolic?

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Sara2011 napisał:

Pan z Rudy Śląskiej ponownie "powrócił". Był dzisiaj u Kasi ze swoim pieskiem Grantem na zapoznanie z Nutką i sprawdzenie jak psiaki będą na siebie reagowały. Test wypadł pozytywnie, chociaż Nutka była bardzo ostrożna i niezbyt wylewna w okazywaniu uczuć i nie bardzo chciała przekupić się nawet na kabanosa:). Ale Pana to nie zraziło i jak najbardziej chce adoptować Nutkę. Z tym, że mógłby adoptować Nutkę nie wcześniej niż 6 lipca bo od 21 czerwca będzie na wczasach za granicą a tam nie może zabrać piesków i nie chciałby mieszać Nutce w głowie. Myślę, że to rozsądne podejście. Pies Grant również jest z adopcji, ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Z tego co Kasia mówiła Grant bardzo wpatrzony w swojego Pana. Pan mieszka w bloku ale niedaleko są zielone tereny spacerowe, las, więc jest gdzie chodzić. Pan generalnie jest cały czas w domu a to jest plus bo Nutce czasem zdarza się coś pogryźć. Pana to jednak nie przeraża.

Może coś więcej napisze Kasia. Odczucia Kasi na temat Pana są pozytywne.

Mam już adres, szukam teraz osoby do przeprowadzenia wizyty PA w Rudzie Śląskiej, ul.Olszynowa (szczegóły adresu na PW).

Czy mamy kogoś na Dogo z Rudy Śląskiej? Lub z okolic?

Bardzo się ciesze:)

Są na dogo dziewczyny z Rudy- jest na śląskim watek tamtejszego schroniska (np. Bjuta chyba..)

 

trzymam kciuki za Nutke, byłoby cudownie, gdyby wreszcie znalazła dom:)

Link to comment
Share on other sites

Konto Nutki powiększyło się o następujące wpłaty za które serdecznie dziękuję <3

  • 10zł-Czarna Kafka/01.06.2017/stała VI
  • 10zł-markofix1/01.06.2017/stała VI
  • 30zł-certusowa/02.06.2017/stała VI
  • 10zł-Dorota W. (FB)/02.06.2017/stała VI
Link to comment
Share on other sites

Kasiu, bardzo dziękuję za sesję zdjęciową. Zdjęcia śliczne i sceneria piękna, masz tam raj na ziemi , oczywiście psiaki również:).

Wizytę PA zgodziła przeprowadzić się anecik, za co gorąco jej dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Kasiu, bardzo dziękuję za sesję zdjęciową. Zdjęcia śliczne i sceneria piękna, masz tam raj na ziemi , oczywiście psiaki również:).

Wizytę PA zgodziła przeprowadzić się anecik, za co gorąco jej dziękuję.

 

Trzymam kciuki za wizytę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...