Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Havanko, niestety póki co cisza:(. Zupełnie nie rozumiem tej ciszy, Nutka jest ładną sunią, ma śliczne zdjęcia a telefon milczy jak zaczarowany :(.

Ogłoszenia robiłam w środku tygodnia. Moze dziś, w niedzielę, będzie wieksza oglądalnosć i tym samym większa szansa, że komuś Nutka wpadnie  do serca...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam telefon w sprawie Nutki. Pani chodząca o kulach niestety, nie uważam aby to był odpowiedni domek dla energicznej Nutki. Z Panią mieszka syn i to on miałby wychodzić z Nutką na spacery , syn jednak pracuje i co będzie jak będzie długo w pracy albo gdzieś wyjedzie?

Jakoś ten odpowiedni domek nie może natrafić na Nutkę :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj miałam telefon w sprawie Nutki. Pani chodząca o kulach niestety, nie uważam aby to był odpowiedni domek dla energicznej Nutki. Z Panią mieszka syn i to on miałby wychodzić z Nutką na spacery , syn jednak pracuje i co będzie jak będzie długo w pracy albo gdzieś wyjedzie?

Jakoś ten odpowiedni domek nie może natrafić na Nutkę :(

Trochę szkoda, ale też uważam, ze dla żywiołowej Nutki potrzebny jest aktywny opiekun. Na syna pani nie liczyłabym za bardzo. Może wkrótce pojawi sie TEN dom, na który czekamy? Dobrze, ze Nutka jest "widzialna" w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kolejny telefon ale sunia mieszkałaby w budzie i miałaby do dyspozycji duży ogród. Państwo szukają towarzyszki dla swojego ON-ka.

Niby zimą i w burzę zabieraliby psiaki do domu ale tak na co dzień na dworze. Podziękowałam bo nie chcę aby Nutka mieszkała na dworze, chociaż z Panią bardzo miło mi się rozmawiało.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj kolejny telefon ale sunia mieszkałaby w budzie i miałaby do dyspozycji duży ogród. Państwo szukają towarzyszki dla swojego ON-ka.

Niby zimą i w burzę zabieraliby psiaki do domu ale tak na co dzień na dworze. Podziękowałam bo nie chcę aby Nutka mieszkała na dworze, chociaż z Panią bardzo miło mi się rozmawiało.

 

:( szkoda...

jeszcze będzie ten dobry telefon! :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj kolejny telefon ale sunia mieszkałaby w budzie i miałaby do dyspozycji duży ogród. Państwo szukają towarzyszki dla swojego ON-ka.

Niby zimą i w burzę zabieraliby psiaki do domu ale tak na co dzień na dworze. Podziękowałam bo nie chcę aby Nutka mieszkała na dworze, chociaż z Panią bardzo miło mi się rozmawiało.

 

Dobrze, że chociaż ludzie byli szczerzy i powiedzieli, że psiak ma być na podwórku.

Sara, też bym im podziękowała.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Kiyoshi, pomogę, ale czy nie usuną kolejnych?

Usunac moga na gumtree jesli nedzie ten sam tekst

Na olx ja porobie

A moze na innych portalach warto? Nie do wiary ze Nutka tak dlugo czeka 

U mnie ma sporo ogloszen ktore vzesto odswiezam

Teraz doczytalam Havanko ze Ty robilas tez pakiet jakies 2 tyg temu

Nie wiem- czy wciaz tych ogloszen jest za malo? A moze wlasnie oglaszac na dalsze wojewodztwa?

Link to comment
Share on other sites

Ja ma trzy olx, nie wiem czy nie odrzucą innych ogłoszeń na olx jak będą te same zdjęcia:

https://www.olx.pl/oferta/sprawdz-moze-to-na-ciebie-czeka-nutka-CID103-IDmbsWe.html

https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDmFiwS.html

https://www.olx.pl/oferta/nutusia-wciaz-czeka-i-czeka-czy-sie-doczeka-CID103-IDnPuzK.html

Na innych portalach ogłoszenia też ma, które odświeżam ale sprawdzając oglądalność na innych portalach (ilość odsłon) to jest naprawdę minimalna. Chyba jednak olx ma największe powodzenie.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

...i piękne zdjęcia ! Aż dziw, że tak znikomy odzew. Może z końcem wakacji coś ruszy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...