Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

Bierzcie się kobitki za robotę, dość już tego trzymania kciuków :) Pan w jak najlepszym porządku, psi kolega również. II piętro, blok, blisko do lasku. Pan dużo spaceruje, rezydent zadbany, szczepiony, odrobaczony.

Czekają na Nutkę, chcą jeszcze w nadchodzącym tygodniu wybrać się do Kasi na wspólny spacer.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale :)
Ale kciuków nie puszczam: by aklimatyzacja przebiegła sprawnie i bez bólu ;)


Wiadomo kiedy się Nutka przeprowadza?

Tyćka tyle czasu to kciuków nie utrzymasz :D

Pan ma zamiar zabrać Nutkę 6 lub 7 lipca. Wcześniej jedzie na wczasy i dopiero 6 wraca.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci  serdecznie dziękuję anecik za poświęcony czas na przeprowadzenie PA.

Nutka pojedzie do Pana na początku przyszłego miesiąca. Pan oczywiście mógłby zabrać Nutkę od razu ale na czas wyjazdu zagranicznego Nutka trafiłaby pod opiekę osoby której nie zna i nie chcemy jej mącić w głowie i stresować ciągłymi zmianami, dlatego na razie niech zaczeka u Kasi a po powrocie Pana pojedzie do DS i niech się tam aklimatyzuje :).

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2017 o 22:04, Sara2011 napisał:

Bardzo Ci  serdecznie dziękuję anecik za poświęcony czas na przeprowadzenie PA.

Nutka pojedzie do Pana na początku przyszłego miesiąca. Pan oczywiście mógłby zabrać Nutkę od razu ale na czas wyjazdu zagranicznego Nutka trafiłaby pod opiekę osoby której nie zna i nie chcemy jej mącić w głowie i stresować ciągłymi zmianami, dlatego na razie niech zaczeka u Kasi a po powrocie Pana pojedzie do DS i niech się tam aklimatyzuje :).

 

super:) barzdo bardzo się ciesze!

Nuteczka świetnie się wpasuje w tamtą rodzinke:) i mądrze, że Pan zabierze ją po urlopie...zawsze to mniej stresu...Trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Zamówię dzisiaj dla Nutki wygrawerowaną adresówkę, już z nr telefonu Pana i niech Nutka pojedzie już zabezpieczona. Wprawdzie powinien to zrobić już właściciel ale wychodzę z założenia żeby kierować się ograniczonym zaufaniem i spać spokojnie. Czasem ludzie mówią jedno, przytakują a potem i tak robią po swojemu. Nie twierdzę, że i w tym przypadku by tak było ale lepiej dmuchać na zimne.

 

Kochani, czy jak Nutka pojedzie do DS, to mogłabym liczyć na przeniesienie deklaracji na inną sunię? Nie mam na razie jeszcze żadnej upatrzonej, myślałam o jakiejś maliźnie z Radys (ale też i nie musi być stamtąd). Byłabym wdzięczna za potwierdzenie, na razie tu na wątku u Nutki.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Sara2011 napisał:

Kochani, czy jak Nutka pojedzie do DS, to mogłabym liczyć na przeniesienie deklaracji na inną sunię? Nie mam na razie jeszcze żadnej upatrzonej, myślałam o jakiejś maliźnie z Radys (ale też i nie musi być stamtąd). Byłabym wdzięczna za potwierdzenie, na razie tu na wątku u Nutki.

Jestem za.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpłaciłam stała dla Nutki, niestety nie mogę przenieść stałe bo ostatnio mam więc wydatków. W październiku przyjdzie na świat mój synek, wyprawkę musimy z mężem zrobić. Mocno kibicuje, jak już wyjdę na prostą to na pewno się przyłącze do pomocy finansowej,  

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie dziekuję za kolejne wpłaty dla Nutki:

  • 30zł-certusowa/03.07.2017/stała VII
  • 10zł-markofix1/03.07.2017/stała VII
  • 10zł-dorota1/04.07.2017/stała VII
  • 20zł-Dulska/06.07.2017/stała VII
  • 20zł-Sara2011/06.07.2017/stała VII
Link to comment
Share on other sites

Wyjazd Nutki do nowego domku się opóźnił bo Nutka dostała jakiejś miejscowego zapalenia skórnego (hot spot) i z Kasią zdecydowałyśmy, że pójdzie do domku po wyleczeniu, tym bardziej że Nutka nie zbyt chętnie daje smarować sobie chore miejsce, więc lepiej niech robi to osoba którą zna i ufa jej. Pan jest cały czas w kontakcie i najprawdopodobniej już w ten weekend Nutka pójdzie na swoje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety adopcja Nutki nie dojdzie do skutku. Stan zdrowia Pana znowu się pogorszył. Pan sam bardzo przeżywa tę sytuację, nie wiedział jak poinformować o tym wszystkim i aż przyjechał ze swoją panią doktor do Kasi, która poinformowała że w obecnym stanie zdrowia nie wyraża zgody aby Pan zajmował się dwoma psami.

Z jednej strony rozumiem sytuację, z drugiej strony już miesiąc temu zdjęłam ogłoszenia Nutki, a po tym jak je zdjęłam miałam o nią zapytania ale odmawiałam już ludziom bo Nutka miała iść do DS.

Przepraszam wszystkich darczyńców, jestem załamana. Nie pozostaje mi nic innego jak wznowić ogłoszenia :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...