Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Nutki :)

  • 10zł -magenka1/28.02.2017/stała III
  • 10zł -markofix1/01.03.2017/stała III
  • 10zł -Czarna Kafka/02.03.2017/stała III
  • 30zł -certusowa/02.03.2017/stała III
  • 10zł -dorota1/02.03.2017/stała III
  • 20zł -Dorota W. (FB)/03.03.2017/stała III
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

też jestem ciekawa.

Pewnie nie było żadnych telefonów o piękność?

nie wiem czy już pisałam ale dzis juz na pewno dorobie jej ogłoszenia...

Dziękuję Iza :).

Niestety nie było żadnych telefonów:(.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie pani o Nutkę. Zapytała tylko czy może przyjechać zobaczyć pieska, czy jest wizyta przeadopcyjna i umowa adopcyjna. Powiedziała, że się zastanowi :-/

30 sekund później dzwoniła o inną sunie, która jest u nas - nawet nie pamiętała imienia Buni, opisała tylko jak wygląda. Zadała te same pytania i cisza. Ręce mi opadły :-(

 

A Nutka ma się bardzo dobrze. Łobuzuję głównie z Azą i Ciapkiem. Jest bardzo energiczną sunią i fajnie byłoby gdyby trafiła do aktywnego domu :-)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kasiainat napisał:

Dzwoniła do mnie pani o Nutkę. Zapytała tylko czy może przyjechać zobaczyć pieska, czy jest wizyta przeadopcyjna i umowa adopcyjna. Powiedziała, że się zastanowi :-/

30 sekund później dzwoniła o inną sunie, która jest u nas - nawet nie pamiętała imienia Buni, opisała tylko jak wygląda. Zadała te same pytania i cisza. Ręce mi opadły :-(

 

A Nutka ma się bardzo dobrze. Łobuzuję głównie z Azą i Ciapkiem. Jest bardzo energiczną sunią i fajnie byłoby gdyby trafiła do aktywnego domu :-)

Pani jak rozumiem dzwoniła pod ten sam nr telefonu? To błyskotliwa jakaś:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sliczne zdjęcia Nutki. Bardzo dziękuję Kasiu :).

Ta Pani dzwoniła do mnie ze dwa lub trzy dni temu. Telefon w ogłoszeniach jest na mnie. Przekierowałam Panią do Kasi, bo zadawała trochę pytań na które nie zawsze ja potrafiłam odpowiedzieć.

Jeśli chodzi o wizytę PA i umowę, to jest to napisane w ogłoszeniu. Nie wiem, czy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dzwonił Pan z Rudy Śląskiej w sprawie Nutki. Przekierowałam na Kasię, Pan miał pytania odnośnie stosunku do innych piesków bo sam ma już jednego pieska.

Ciekawe czy zadzwoni.

Dzwonił :-)

Odebrałam go bardzo pozytywnie :-) W tym tygodniu chce podjechać ze swoim psiakiem na zapoznanie z Nutką:-) Także trzymajcie kciuki !

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kasiainat napisał:

Dzwonił :-)

Odebrałam go bardzo pozytywnie :-) W tym tygodniu chce podjechać ze swoim psiakiem na zapoznanie z Nutką:-) Także trzymajcie kciuki !

Kasiu...Ty masz wprawe w zapoznawaniu piesków:) jeśli oba są ugodowe to się dogadają:)

A wiadomo coś wiećej o Panu? w jakim jest wieku? co to za piesek ten jego? mieszka w bloku czy w domu?

Trzymam kciuki oczywiście

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...