Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

Wynika z tego, że w Radysach jest nieprawdopodobny b... bałagan!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,030_cK_orig Wydają co wejdzie pod rękę, byle było ciut podobne. Totalna załamka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,005_sU_orig

Miała być Nitka jest Nutka, miała pojechać Tęcza, pojechała do dt Nitka, tylko gdzie jest biedna Tęcza ? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,46_OS_orig.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Nutką w lecznicy. Sunia miała zrobione Usg - nie jest w ciąży - taka kuleczka z niej jest :-) Przy okazji wetka pooglądała inne narządy wewnętrzne Nutki - wszystko jest ok. Sunia pomimo strachu w lecznicy zachowywała się bardzo grzecznie. Podczas jazdy samochodem też spokojna:-)

Wstępnie umówiłam się na środę na sterylizacje.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kasiainat napisał:

Byłam dzisiaj z Nutką w lecznicy. Sunia miała zrobione Usg - nie jest w ciąży - taka kuleczka z niej jest :-) Przy okazji wetka pooglądała inne narządy wewnętrzne Nutki - wszystko jest ok. Sunia pomimo strachu w lecznicy zachowywała się bardzo grzecznie. Podczas jazdy samochodem też spokojna:-)

Wstępnie umówiłam się na środę na sterylizacje.

No i super:)

To w środe kolejna obrażona, obolała sunia Ci sie szykuje:( współczuje.....:(

a USG ile kosztowało? pisz śmiało Kasiu.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, kasiainat napisał:

Byłam dzisiaj z Nutką w lecznicy. Sunia miała zrobione Usg - nie jest w ciąży - taka kuleczka z niej jest :-) Przy okazji wetka pooglądała inne narządy wewnętrzne Nutki - wszystko jest ok. Sunia pomimo strachu w lecznicy zachowywała się bardzo grzecznie. Podczas jazdy samochodem też spokojna:-)

Wstępnie umówiłam się na środę na sterylizacje.

Cudna, kochana Nuteczka!!!

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kasiainat napisał:

Byłam dzisiaj z Nutką w lecznicy. Sunia miała zrobione Usg - nie jest w ciąży - taka kuleczka z niej jest :-) Przy okazji wetka pooglądała inne narządy wewnętrzne Nutki - wszystko jest ok. Sunia pomimo strachu w lecznicy zachowywała się bardzo grzecznie. Podczas jazdy samochodem też spokojna:-)

Wstępnie umówiłam się na środę na sterylizacje.

Kasiu, dziękuję za zawiezienie Nutki do weta . Dobrze, że nie jest w ciąży. No i teraz będę się martwiła sterylką, żeby wszystko było dobrze.

Kasiu, a czy wetka ważyła sunię? Bardzo jestem ciekawa ile ona waży bo jakoś nie bardzo mam wyobrażenie o jej wielkości. Wygląda mi na sporą sunię.

I napisz proszę jakie koszty weta i dojazdu poniosłaś, chciałabym regulować wszystko na bieżąco żeby się nie pogubić :).

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Sara2011 napisał:

Kasiu, dziękuję za zawiezienie Nutki do weta . Dobrze, że nie jest w ciąży. No i teraz będę się martwiła sterylką, żeby wszystko było dobrze.

Kasiu, a czy wetka ważyła sunię? Bardzo jestem ciekawa ile ona waży bo jakoś nie bardzo mam wyobrażenie o jej wielkości. Wygląda mi na sporą sunię.

I napisz proszę jakie koszty weta i dojazdu poniosłaś, chciałabym regulować wszystko na bieżąco żeby się nie pogubić :).

Nutką waży 14,5 kg z tego co pamiętam.Ona taki typowy sredniak przed kolano jest,głowa troszkę wyżej:-)tylko taka masywna jest:-)

Dzisiaj było bez kosztów, myślę że tego usg wetka nie policzy w ogóle :-)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kasiainat napisał:

Nutką waży 14,5 kg z tego co pamiętam.Ona taki typowy sredniak przed kolano jest,głowa troszkę wyżej:-)tylko taka masywna jest:-)

Dzisiaj było bez kosztów, myślę że tego usg wetka nie policzy w ogóle :-)

Kasiu, gdyby jednak wet coś policzył czy trzeba zapłacić koszty dojazdu lub inne to pisz proszę , chciałabym na bieżąco regulować rachunki.

Myślałam, że Nutka i tak więcej waży niz 14.5 kg. Moja Sarunia waży 16 kg a Nutka wygląda mi na większą, przynajmniej na zdjęciu.

Przydałoby się sunię trochę odchudzić ale sama z autopsji wiem jak trudno jest zgubić choćby kilogram :).

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Kasiu, gdyby jednak wet coś policzył czy trzeba zapłacić koszty dojazdu lub inne to pisz proszę , chciałabym na bieżąco regulować rachunki.

Myślałam, że Nutka i tak więcej waży niz 14.5 kg. Moja Sarunia waży 16 kg a Nutka wygląda mi na większą, przynajmniej na zdjęciu.

Przydałoby się sunię trochę odchudzić ale sama z autopsji wiem jak trudno jest zgubić choćby kilogram :).

Saruś zapewnieam Cie, że radysiaki bardzo szybko gubią zbędne kilogramy. Wystarczy 2-3 tygodnie normalnego ruchu i będzie z niej super laska:) Zobaczysz:)

a 14 kg to piesek w sam raz:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziś środa....czy Nuteczka miała sterylizacje?

Jak sie czuje?

Nutka jest po zabiegu. Widać po niej, że dużo lepiej zniosła to niż Inka. Pół dnia przespała w naszym łóżku a teraz zwinęła się w legowisku.

USG na poprzedniej wizycie było gratis, dzisiaj zapłaciłam 273 zł. Szwy ściągamy a 10 dni.

2iv1u9i.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kasiainat napisał:

Nutka jest po zabiegu. Widać po niej, że dużo lepiej zniosła to niż Inka. Pół dnia przespała w naszym łóżku a teraz zwinęła się w legowisku.

USG na poprzedniej wizycie było gratis, dzisiaj zapłaciłam 273 zł. Szwy ściągamy a 10 dni.

2iv1u9i.jpg

Kasiu, bardzo dziękuję za wiadomości. Dobrze, ze Nuteczka zniosła sterylkę w miarę dobrze. Z dnia na dzień będzie lepiej :).

Kasiu, podeślij mi proszę na PW nr konta bo Twojego nie mam a chciałabym przelać pieniążki za sterylkę.

Dziękuję :)

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki kwiaty

Link to comment
Share on other sites

O Matusiu!To naprawdę tym razem jakaś totalna porażka ze strony schroniska...Też mnie ciekawi czy aby Tęcza na prawdę znalazła domi a nie siedzi tam nadal :(

Cieszę się,że Nutka dobrze zniosła zabieg i trzymam kciuki za kolejne dni po nim,bo one też są bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

O Matusiu!To naprawdę tym razem jakaś totalna porażka ze strony schroniska...Też mnie ciekawi czy aby Tęcza na prawdę znalazła domi a nie siedzi tam nadal :(

Cieszę się,że Nutka dobrze zniosła zabieg i trzymam kciuki za kolejne dni po nim,bo one też są bardzo ważne.

Z Tecza to naprawde sie pokrecilo:(

Watpie by udalo sie ustalic czy jest nadal w schronisku czy cos innego sie wydarzylo :(

Ciesze sie ze Nutka juz po sterylizacji :) czyli pare dni jeszcze i ruszamy z ogloszeniami !

:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sara2011 napisał:

Kasiu, jak Nutka się dzisiaj czuje?

Dałabyś radę cyknąć jej jedną fotkę, nawet taką telefonem i mi przysłać MMS ?

Nutka ogólnie dobrze, chętnie wychodzi na spacerki tylko apetyt ma słabszy. Mój telefon niestety nie przesyła mmsów ale jutro postaram się zrobić Nutce nowe zdjęcia i wstawi na wątek;-)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kasiainat napisał:

Nutka ogólnie dobrze, chętnie wychodzi na spacerki tylko apetyt ma słabszy. Mój telefon niestety nie przesyła mmsów ale jutro postaram się zrobić Nutce nowe zdjęcia i wstawi na wątek;-)

Dzięki Kasiu za wiadomości. Odnośnie zdjęcia to osoba z  FB wpłaciła 100zł na sterylkę Nutki ale prosiła mnie o zdjęcie, dlatego ja poprosiłam Ciebie ;)

PS. Przelew za sterylkę poleciał :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2017 o 19:56, Sara2011 napisał:

Dzięki Kasiu za wiadomości. Odnośnie zdjęcia to osoba z  FB wpłaciła 100zł na sterylkę Nutki ale prosiła mnie o zdjęcie, dlatego ja poprosiłam Ciebie ;)

PS. Przelew za sterylkę poleciał :).

Dziękuje:-)

Troszkę Nutki :-)

2ijqjjq.jpg

vza7b8.jpg

j58s60.jpg

mjo9xg.jpg

2094qrk.jpg

28l9nyv.jpg

10qcw35.jpg

e7aq7b.jpg

2hy8g1z.jpg

2wfu13m.jpg

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...