Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

O, dopiero weszłam na wątek Nutki i widzę, że ma dom! To super! :))
Ale czytając ostatnie posty nasunęła mi się jednak myśl: dlaczego nowa rodzina Nutki nie zapłaciła chociaż za szczepienie lub chociaż za chipa??? To chyba nie jest jakiś kosmiczny wydatek dla nich, nie poczuli się do nawet do takiej drobnej wpłaty? 

Przepraszam, że tak obcesowo, ale my w tej coraz mniejszej garstce ludzi na dogo kombinujemy skąd wziąć choćby kolejne 10 zł miesięcznie na kolejną bidę, a ludzie którzy adoptują zwierzę nie są w stanie ponieść nawet takiego małego wydatku?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

 

Przepraszam, że tak obcesowo, ale my w tej coraz mniejszej garstce ludzi na dogo kombinujemy skąd wziąć choćby kolejne 10 zł miesięcznie na kolejną bidę, a ludzie którzy adoptują zwierzę nie są w stanie ponieść nawet takiego małego wydatku?

Bo same forumowiczki rozpuściły ludzi.  Ciągle piszę na wielu wątkach ,że DS powinien chociaż trochę zwracać koszty Np. połowę za sterylizację czy całość za szczepienia.I tak musieliby opłacić to wszystko . A niektóre psy jadą jeszcze z wyprawką.Wkurzam się okrutnie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

O, dopiero weszłam na wątek Nutki i widzę, że ma dom! To super! :))
Ale czytając ostatnie posty nasunęła mi się jednak myśl: dlaczego nowa rodzina Nutki nie zapłaciła chociaż za szczepienie lub chociaż za chipa??? To chyba nie jest jakiś kosmiczny wydatek dla nich, nie poczuli się do nawet do takiej drobnej wpłaty? 

Przepraszam, że tak obcesowo, ale my w tej coraz mniejszej garstce ludzi na dogo kombinujemy skąd wziąć choćby kolejne 10 zł miesięcznie na kolejną bidę, a ludzie którzy adoptują zwierzę nie są w stanie ponieść nawet takiego małego wydatku?

 

7 minut temu, Poker napisał:

Bo same forumowiczki rozpuściły ludzi.  Ciągle piszę na wielu wątkach ,że DS powinien chociaż trochę zwracać koszty Np. połowę za sterylizację czy całość za szczepienia.I tak musieliby opłacić to wszystko . A niektóre psy jadą jeszcze z wyprawką.Wkurzam się okrutnie.

Zgadzam się z Wami w 100% ale nic nie poradzę na to że nie potrafię komus powiedzieć że ma zwrócić za to czy za tamto. Mam problem z asertywnością  i raczej to się już nie zmieni chociaż bardzo bym chciała. Niestety niewiele osób poczuwa się do tego aby przy adopcji podarować jakiś nawet skromny datek na potrzebujące psy czy zwrot poniesionych kosztów.Mogłabym nie czipować psa ale wolę to zrobić dla własnego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

Zgadzam się z Wami w 100% ale nic nie poradzę na to że nie potrafię komus powiedzieć że ma zwrócić za to czy za tamto. Mam problem z asertywnością  i raczej to się już nie zmieni chociaż bardzo bym chciała. Niestety niewiele osób poczuwa się do tego aby przy adopcji podarować jakiś nawet skromny datek na potrzebujące psy czy zwrot poniesionych kosztów.Mogłabym nie czipować psa ale wolę to zrobić dla własnego spokoju.

Mariola ja niestety mam.podobnie :(

Mogla nie chipowac ale jakby cos sie stalo- np jak u mojej Jagi- to dopiero bylby dramat:(

Kiedys trafialam na dony ktore same dawaly jakies pieniazki teraz niestety nie ma takich

Pan od Granulki opowiadal mi nawet ze slyszal, ze z jakiejs Fundacji psy ida do adopcji z cala wyprawka! I ja slyszalam (w Warszawie jest taka Fundacja na pewno) wiec nie dziwmy sie 

Mam nadzieje ze ten temat zostanie poruszony tez na innych watkach- amen;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 20.04.2018 o 03:56, Nesiowata napisał:

A co słychać u Nutki?

 

Dnia 20.04.2018 o 08:33, bakusiowa napisał:

Też jestem ciekawa.

U Nuteczki wszystko w jak najlepszym porządku. Przeprowadziła się do nowego mieszkania, bo do tej pory Pańcia Nutki mieszkała  u rodziców a tym samym Nutka także. Stała się baaaaaardzo wybredna i ma "długie zęby" do suchej karmy ale tak to jest jak się podsuwa smakołyki to potem sucha karma jest beeeee. Poza tym jest bardzo grzeczna i kochana :).

image.png.868d074c5fbaa32a86194b7b29de9572.png

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...