Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Kasiu...Ty masz wprawe w zapoznawaniu piesków:) jeśli oba są ugodowe to się dogadają:)

A wiadomo coś wiećej o Panu? w jakim jest wieku? co to za piesek ten jego? mieszka w bloku czy w domu?

Trzymam kciuki oczywiście

Nutka z "naszym" stadem dogaduje się rewelacyjnie, natomiast do obcych psów jest ostrożna. Pan mówił, że jego psiak toleruje większość psiaków. Zobaczymy :-)

Pan jest na rencie, po głosie tak ok 50+. Mieszka w bloku - nic nie mówił o rodzinie . Psiak jest bardzo podobny do Nutki tylko dwa razy większy - waży 30 kg:-) Adoptowany 2,5 roku temu ze schroniska w Rudzie Śląskiej ( teraz ma 5 lat). Pan szuka towarzysza do długich spacerów - pytał czy Nutka wytrzyma 1,5 -2 godzinne spacery. Wytrzyma dużo dłuższe -rozpiera ją energia:-)

 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kasiainat napisał:

Nutka z "naszym" stadem dogaduje się rewelacyjnie, natomiast do obcych psów jest ostrożna. Pan mówił, że jego psiak toleruje większość psiaków. Zobaczymy :-)

Pan jest na rencie, po głosie tak ok 50+. Mieszka w bloku - nic nie mówił o rodzinie . Psiak jest bardzo podobny do Nutki tylko dwa razy większy - waży 30 kg:-) Adoptowany 2,5 roku temu ze schroniska w Rudzie Śląskiej ( teraz ma 5 lat). Pan szuka towarzysza do długich spacerów - pytał czy Nutka wytrzyma 1,5 -2 godzinne spacery. Wytrzyma dużo dłuższe -rozpiera ją energia:-)

 

to miałaby naprawde super:) Trzymam kciuki zeby się udało to zapoznanie:)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Sara2011 napisał:

Wpłynęło 50zł od rutta. Niestety nie mogę edytować postu rozliczeniowego, nie ładuje mi się strona z danymi. Wpłatę do postu rozliczeniowego naniosę ja się "naprawi".

Poszła deklaracja. Nie można też napisać wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2017 o 10:39, kiyoshi napisał:

Jestem bardzo ciekawa czy Pan dzwonil? Czy doszlo do spotkania z Nuteczka?

Pn dzwonił w zeszłym tygodniu, miał auto u mechanika i umówił się na dzisiaj. Niestety wczoraj zadzwonił z informacją, że w niedzielę miał stan przedzawałowy i nie może sobie pozwolić teraz na drugiego psa :-/ Wielka szkoda :-/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

Pn dzwonił w zeszłym tygodniu, miał auto u mechanika i umówił się na dzisiaj. Niestety wczoraj zadzwonił z informacją, że w niedzielę miał stan przedzawałowy i nie może sobie pozwolić teraz na drugiego psa :-/ Wielka szkoda :-/

Oj :( straszna szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2017 o 15:26, kasiainat napisał:

Dzwoniła do mnie pani o Nutkę. Zapytała tylko czy może przyjechać zobaczyć pieska, czy jest wizyta przeadopcyjna i umowa adopcyjna. Powiedziała, że się zastanowi :-/

30 sekund później dzwoniła o inną sunie, która jest u nas - nawet nie pamiętała imienia Buni, opisała tylko jak wygląda. Zadała te same pytania i cisza. Ręce mi opadły :-(

 

A Nutka ma się bardzo dobrze. Łobuzuję głównie z Azą i Ciapkiem. Jest bardzo energiczną sunią i fajnie byłoby gdyby trafiła do aktywnego domu :-)

Wrócę jeszcze do tego wpisu, bo nadrabiam zaległości na wątku Nutki - a przy okazji chyba się ujawnię :P - jesli kobieta dzwoniła z telefonu o nr: 790 XX6677 (końcówka charakterystyczna, dlatego podaję) to nie dawać psa - dzwoni po kolei pod ogłoszenia z Bielska i okolic, jak sie wspomni o wizycie się rozłącza. Kobieta z Cieszyna. Myślę że "Fundacja Zmieńmy los" opiekująca się cieszyńskimi psiakami może coś więcej powiedzieć. Chyba typowa zbieraczka.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, ewunian napisał:

Wrócę jeszcze do tego wpisu, bo nadrabiam zaległości na wątku Nutki - a przy okazji chyba się ujawnię :P - jesli kobieta dzwoniła z telefonu o nr: 790 XX6677 (końcówka charakterystyczna, dlatego podaję) to nie dawać psa - dzwoni po kolei pod ogłoszenia z Bielska i okolic, jak sie wspomni o wizycie się rozłącza. Kobieta z Cieszyna. Myślę że "Fundacja Zmieńmy los" opiekująca się cieszyńskimi psiakami może coś więcej powiedzieć. Chyba typowa zbieraczka.

Hmmm, przeszukałam połączenia w telefonie i właśnie z  tego numeru było połączenie. Dziękuję za ostrzeżenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Nutki wpłynęły następujące wpłaty :

  • 10zł-Czarna Kafka/03.04.2017/stała IV
  • 30zł-certusowa/03.04.2017/stała IV
  • 10zł-markofix1/03.04.2017/stała IV
  • 10zł-magenka1/03.04.2017/stała IV
  • 10zł-dorota1-04.04.2017/stała IV
  • 20zł-Dulska/06.04.2017/stała IV
  • 10zł-Dorota W. (FB)/07.04.2017/stała IV
  • 20zł-Sara2011/09.04.2017/stała IV

Bardzo dziękuję wszystkich darczyńczom :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty dla Nutki:

  • 10zł-Czarna Kafka/02.05.2017/stała V
  • 30zł-certusowa/02.05.2017/stała V
  • 10zł-markofix1/02.02.2017/stała V

Na razie Nutka bez domku, jakieś zapytania są ale na razie nic konkretnego się z tego nie urodziło. Oby jak najszybciej zadzwonił "TEN" dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...